Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nejlepší český luk na 3D

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

kterej je nejlepší?
hawk
9%
 9%  [ 1 ]
redman
18%
 18%  [ 2 ]
big bear
0%
 0%  [ 0 ]
axr60
18%
 18%  [ 2 ]
satori
54%
 54%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
bandita1988
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2013
Příspěvky: 78
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 6:25 pm    Předmět: Citovat

Sysel napsal:
I kdybychom přeskočili, to co píše zelí (s čímž souhlasím). Pak ještě přeskočili to, že 90% lidí neumí zvolit pro sebe správnou libráž, luk naladit a zvolit šípy s vhodnými parametry. Stále mi zůstává nesmyslné porovnání luků pomocí kritéria "lepší". Luky mají mnoho vlastností, každé zlepšení jednoho parametru nutně vede ke kompromisům na straně druhé. Takže opět jsme u toho, že je třeba hlavně vybrat vhodný luk pro sebe a preferovat ty parametry, které u střelby, které se chci věnovat pomáhají a ignorovat ty méně podstatné.


tak třeba u zvolení libráže+vhodnosti šípů to budu řešit a zkoušet u lukaře a zvolíme to přímo na mě.Jsem začátečník takže nějaké lazení luku jde mimo mě [zatím] a máš pravdu s výberem luku přímo na mě -né každý je pro mě vhodný.To už jsem zjistil.Střílím 3pod a vyhovuje mi to a některé luky stím mají problém,že se přetěžuje spodní rameno.
Chci určitě střílet 3D ale ještě nevím jakou kategorii chtěl bych z jedním z těch luků co jsou nahoře napsané střílet ale preferuji karbonové šípy ale myslím si,že nebudu moc střílet kategorii tradiční luk.Zatím v tom nemám pořádek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2015 9:48 am    Předmět: Citovat

I kdybychom přeskočili, to co píše zelí (s čímž souhlasím). Pak ještě přeskočili to, že 90% lidí neumí zvolit pro sebe správnou libráž, luk naladit a zvolit šípy s vhodnými parametry. Stále mi zůstává nesmyslné porovnání luků pomocí kritéria "lepší". Luky mají mnoho vlastností, každé zlepšení jednoho parametru nutně vede ke kompromisům na straně druhé. Takže opět jsme u toho, že je třeba hlavně vybrat vhodný luk pro sebe a preferovat ty parametry, které u střelby, které se chci věnovat pomáhají a ignorovat ty méně podstatné.
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dušann
Nováček
Nováček


Registrace: 12.10. 2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2015 6:26 pm    Předmět: Citovat

Veru. Ale keď mladí tak radi robia prieskumy a hlasovania... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2015 10:16 am    Předmět: Citovat

Také to vidím jako Zelí...
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Wachn
Nováček
Nováček


Registrace: 12.11. 2010
Příspěvky: 72
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2015 10:15 am    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
nemohu než souhlasit se Zelím. Zvláště když vlastně každý chválí to co má a s jinými značkami má minimální zkušenosti.

Když netrénuješ (uvědoměle) , tak stejně nejsi schopen pochopit v čem je výhoda. A většina neduhů se dá nějakým zp.ůsobem minimalizovat.


Souhlas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2015 9:50 pm    Předmět: Citovat

nemohu než souhlasit se Zelím. Zvláště když vlastně každý chválí to co má a s jinými značkami má minimální zkušenosti.

Když netrénuješ (uvědoměle) , tak stejně nejsi schopen pochopit v čem je výhoda. A většina neduhů se dá nějakým zp.ůsobem minimalizovat.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2015 8:48 pm    Předmět: Citovat

Mě se zdá, že taková anketa nemá praktický význam. Všechny zmíněné luky patří ke špičce na našem trhu a skutečnost je taková, že schopnosti střelce (ruce a hlava) mají na střelbu MNOHONÁSOBNĚ větší vliv než kvalitativní rozdíl mezi posuzovanými luky. Takže bych vybíral pocitem a očima.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wachn
Nováček
Nováček


Registrace: 12.11. 2010
Příspěvky: 72
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2015 8:02 am    Předmět: Citovat

Jonathan napsal:
Hlasoval jsem pro Satori, který vlastním. Má jednu velkou výhodu, že při výstřelu vůbec nekope ani nevibruje. Prostě člověk ani necítí, že vystřelil Very Happy


Právě, stejně jako Curon, ale ten v anketě není, takže jsem nehlasoval Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jonathan
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2009
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2015 9:45 pm    Předmět: Citovat

Hlasoval jsem pro Satori, který vlastním. Má jednu velkou výhodu, že při výstřelu vůbec nekope ani nevibruje. Prostě člověk ani necítí, že vystřelil Very Happy
_________________
Zkrocená mysl = poslušné šípy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alexs
Nováček
Nováček


Registrace: 28.1. 2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2015 10:47 pm    Předmět: sss Citovat

mam luk od p.kejvala,recurve dragon max spokojnost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pegas
Nováček
Nováček


Registrace: 13.10. 2014
Příspěvky: 25
Bydliště: Prachatice

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2015 2:35 pm    Předmět: Citovat

Za mě Geronimo, dcera Tiniky od mistra Kýzla a maximální spokojenost i na 3D Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wachn
Nováček
Nováček


Registrace: 12.11. 2010
Příspěvky: 72
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 9:26 pm    Předmět: Citovat

bandita1988 napsal:
Wachn napsal:
Jen pro úplnost, z našich špičkových výrobců nezazněl pan Kýzl Wink Měl jsem dva luky od Arniho, oba Jekyl. Krátce jsem střílel z luku Scalpel (má ho kamarád) a vyzkoušel jsem i Satori. Všechno špička. Nicméně v současnosti střílím už jen luky od pana Kýzla, je to skvělý člověk a mistr luku.


jakej máš luk od pana kýzla?


Sentinell, Geronimo, 2x Curon v různých provedeních, Tiniky a jeden nezařaditelný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Prometheus
Nováček
Nováček


Registrace: 4.7. 2014
Příspěvky: 24
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 9:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

Nevím jestli jsou od p. Kýzla nejlepší luky na 3Déčko, ale naše rodina střílí převážně luky od p. Kýzla a naprostá spokojenost jak s luky tak s jednáním. Kategorii TRRB střílí členové rodiny s Cophanem. Jinak máme od p. Kýzla Rider, Cophan, Geronimo, Tiniku.

Prometheus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bandita1988
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2013
Příspěvky: 78
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 4:40 pm    Předmět: Citovat

Louda napsal:
Very Happy Ačkoli se mě dotaz netýká, přeci mi to nedá, mám Dersu, Lanuru, Geronimo, Rebel, Yingshot, Jekyll, všechno prvotřídní luky. s ohledem na můj nátah, jsou mi blíž luky p.Kýzla ovšem Jekylla od Arniho bych se nikdy nevzdal. Laughing Embarassed .( skládačku Ragim Victory nepočítám, je z dob kdy jsem se hledal ) Twisted Evil


určitě se tě to taky týká Smile budu rád když napíše více lidí a proč třeba pro ten konkrétní luk se rozhodnul a v cem je lepsi od konkurence atd
věc je druhá,že si ho někdo třeba koupí jen protože se mu líbí to je taky odpověd Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 14.10. 2007
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 3:14 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Ačkoli se mě dotaz netýká, přeci mi to nedá, mám Dersu, Lanuru, Geronimo, Rebel, Yingshot, Jekyll, všechno prvotřídní luky. s ohledem na můj nátah, jsou mi blíž luky p.Kýzla ovšem Jekylla od Arniho bych se nikdy nevzdal. Laughing Embarassed .( skládačku Ragim Victory nepočítám, je z dob kdy jsem se hledal ) Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bandita1988
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2013
Příspěvky: 78
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 2:17 pm    Předmět: Citovat

Wachn napsal:
Jen pro úplnost, z našich špičkových výrobců nezazněl pan Kýzl Wink Měl jsem dva luky od Arniho, oba Jekyl. Krátce jsem střílel z luku Scalpel (má ho kamarád) a vyzkoušel jsem i Satori. Všechno špička. Nicméně v současnosti střílím už jen luky od pana Kýzla, je to skvělý člověk a mistr luku.


jakej máš luk od pana kýzla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Wachn
Nováček
Nováček


Registrace: 12.11. 2010
Příspěvky: 72
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 12:40 pm    Předmět: Citovat

Jen pro úplnost, z našich špičkových výrobců nezazněl pan Kýzl Wink Měl jsem dva luky od Arniho, oba Jekyl. Krátce jsem střílel z luku Scalpel (má ho kamarád) a vyzkoušel jsem i Satori. Všechno špička. Nicméně v současnosti střílím už jen luky od pana Kýzla, je to skvělý člověk a mistr luku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bandita1988
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2013
Příspěvky: 78
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2015 12:16 pm    Předmět: Citovat

Pistolník napsal:
Hawk, Redman, Big bear - to si myslím vyjde asi na stejno. Co se komu líbí. Big bear se dá vozit na mašině Smile
AXR jsem četl pochvalu od majitele (někde tady na lukostrelci). Neznám nikoho kdo to má.
Satori je jiná třída. Je to hybrid. A ve slušné výbavě zcela jiná cenová kategorie. Každopádně výbornej - střílel jsem z něj.


no po přečtení pár diskuzí tady luk od pana Kejvala nechci takže ho vyřazuju z hlasování

Satori se mi hodně líbí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pistolník
Nováček
Nováček


Registrace: 5.1. 2015
Příspěvky: 85
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2015 12:09 pm    Předmět: Citovat

Hawk, Redman, Big bear - to si myslím vyjde asi na stejno. Co se komu líbí. Big bear se dá vozit na mašině Smile
AXR jsem četl pochvalu od majitele (někde tady na lukostrelci). Neznám nikoho kdo to má.
Satori je jiná třída. Je to hybrid. A ve slušné výbavě zcela jiná cenová kategorie. Každopádně výbornej - střílel jsem z něj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bandita1988
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2013
Příspěvky: 78
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2015 8:05 pm    Předmět: Nejlepší český luk na 3D Citovat

Zdravím,nikde to tu takhle napsáno přesně není tak zakládám nové téma myslím si ,že to spoustě nováčků ulehčí hledání .Mám dotaz a rád bych názor více lidí.Který je nejlepší luk co vyrábí naši výrobci.Koliha kejval arni apod
Vybírám si vhodnej luk na 3D střelbu a na střelbu do 50m.
Na ceně nezáleží.
Mám u každého vybráno pár luků ale nejsem schopen si vybrat líbí se mi všechny
koliha: hawk,redman,big bear
kejval : AXR 60
arni:satori

z těchto luků vybírám
Ted střílím z sf optimo a chci do konce roku dostřílet sním a na vánoce pořídit jeden z jmenovanýych.Mám 183cm a vážím skoro metrák.Ted mám 34lb a bez problému bych si vzal větší LB.
Luk chci převážně na 3d střelbu a používat karbonové šípy takže základku.U luku mi jde o nejlepší zpracování,nejlepší kvalitu,přesnost a rychlost zbytek je na střelci cenu neřeším za kvalitu si zaplatím.Problém je to ,že nemůžu koupit všechny Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.