Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

luk pro desetiletou
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kosmi
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2013
Příspěvky: 45
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2015 9:04 am    Předmět: Citovat

Smile taky je hrozný. Střílet se z toho dá asi jen proto že jsem tam udělal okénko a zarážku na provázek, jinak je to uplně mimo.
Ta trubka z baumaxu je špatná, má moc silnou stěnu, po nahřátí je pořád tvrdá, když se nahřeje ještě víc aby změkla tak se začne roztékat.
Na videích po netu je vidět jak je to po nahřátí tvarovatelné v ruce, je to prostě jinej materiál.
Ten se mi nechce shánět, pořád je to jen luk z plastu . Děcka to vidí na youtube tak to chtějí pro legraci. Jiný využití než že si to vezme tam kde by mohla klasický luk zničit nebo ztratit nevidím. Po 100 výstřelech se stejně vrátila ke klasice tak to můžu třeba darovat sousedovic dětem na hraní.
Na nějaký výrobní kreace by to chtělo spoustu materiálu než by se to člověk naučil, a hlavně čas. To už se zase ztrácí takové to "do 100,-"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
peter ustinov
Nováček
Nováček


Registrace: 5.11. 2014
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostejovsko

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2015 10:39 pm    Předmět: Citovat

Luk vypada vazne hrozne Laughing
ale vypada to, ze na funkci to vliv nema
sipy vypadaji moc pekne, hlavne ty klasicke
a velka pochvala male, moc pekne ji to strili, vypada, ze uz to nekdy v ruce drzela Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kosmi
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2013
Příspěvky: 45
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2015 9:41 pm    Předmět: Citovat

udělal jsem dětský luk z PVC trubky z baumaxu, Moc se nepovedl, je trochu pokřivený a místy rozteklý Smile ale celkem to střílí. Není to z té stejné trubky co doporucují vsude po internetu, dost spatne se tvaruje tak mozná to není ta vhodná pvc ale jinou jsem neshánel. Stlacil jsem to jen mírně a trochu ohnul dopředu.
Sílu to má odhadem kolem 10lbs.
Omotávla je z mirelonu, zakládka taky, to vše olepené mapovací papírovou izolepou.
Na tětivě je z té samé pásky zarážka místo klasického korálku.
Šípy jsou s péřovými kormidly, pár jsou homemade fluflu z pásky na balení dárků. nejlíp to lítá s péřovými, nejhůř s plastovými letkamu, to ale není ve videu. (fluflu v pohodě akorát u tak slabého luku zastavi na 10 metrech. )
Chtělo by to lehčí šípy, pak by to mohlo lítat líp.
PVC se dost rychle unaví a ztrácí sílu, ale na hraní pro decka je to v pohode. O přesnosti nemůže být řeč ale na dvorek nebo na tábor, za ty prachy se to dá.
Trubka (1metr) stála kolem 60,- k tomu kousek provázku, mapovací páska, kousek mirelonu.
Do 100,- se vším.

tady je test
https://www.youtube.com/watch?v=aUQWvMa_-1c
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
peter ustinov
Nováček
Nováček


Registrace: 5.11. 2014
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostejovsko

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 9:11 pm    Předmět: Citovat

ja myslel vazne takove to "srandastrileni", o ohne, u grilovani a tak
ty uz to povznasis nekam vys, coz rozhodne neni spatne, jednou bych se tam chtel dostat taky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kosmi
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2013
Příspěvky: 45
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 8:53 pm    Předmět: Citovat

snad to co píšu nevyznělo nějak negativně, vycházím z vlastní zkušenosti, obecně je to pro každého jiné, určitě to nechci nějak paušalizovat

peter ustinov napsal:
asi mame kazdy jinou definici "zabavne!lukostrelby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
peter ustinov
Nováček
Nováček


Registrace: 5.11. 2014
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostejovsko

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 8:12 pm    Předmět: Citovat

asi mame kazdy jinou definici "zabavne!lukostrelby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kosmi
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2013
Příspěvky: 45
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 7:38 pm    Předmět: Citovat

po tom co jsem se X krát spálil už to beru tak že když má něco být pro zábavu tak by to mělo být kvalitní, protože šunt většinou bývá pro zlost. začali jsme s laminátem za 500,- a ted má luk za 2500,- a rozdíl je to jako nebe a dudy. ale tím to stejne nekončí. dál chrániče, terče a hlavně šípy. nakoupil jsem jich skoro 60 kusů z toho jich dost je už zničených, navíc mají spin na 40lb luk. o tom jsem prve taky neměl páru, o nějakém spinu. je to fakt věda. on ten samotný luk i když je dražší tak nebude ten hlavní žrout peněz. až budu mít čas tak kvůli šípům budeme asi muset zajít za místními lukostřelci nechat si poradit protože koupit sadu karbonů za 1500,- a pak zjistit že mají špatný spin taky není ideální.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
peter ustinov
Nováček
Nováček


Registrace: 5.11. 2014
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostejovsko

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 5:37 pm    Předmět: Citovat

kosmi napsal:
postupne od středu podle tady toho kluka na youtube. https://www.youtube.com/user/BackyardBowyer je moc šikovnej.
ale jinak pochybuju ze pvc luk by se rovnal normálním. je to spíš taková hračka pro kutily. dceři to udělám max na ten tábor v malé síle kde po sobě budou střílet obalenýma šípama a hlavně si ho bude moct vyzdobit malůvkama.
asi se s tím dají udělat slušné luky ale pořád je to pvc trubka za pár kaček která se může teplem kdykoli poškodit, nebo jinak ohnout. pro klasický střílení bych s tím nepočítal


ano, souhlasim s tebou, jenom se drzim tematu "Luk pro desetiletou"
ale tady uz je to o tom, jestli to ma jenom pro zabavu, nebo uz to mysli vazneji
na zabavu myslim ok, da se udelat opravdu krasny tvar, pekne dozdobit atd., ale pokud chce strilet vazneji, tak uz to chce neco uplne jineho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kosmi
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2013
Příspěvky: 45
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 11:25 pm    Předmět: Citovat

postupne od středu podle tady toho kluka na youtube. https://www.youtube.com/user/BackyardBowyer je moc šikovnej.
ale jinak pochybuju ze pvc luk by se rovnal normálním. je to spíš taková hračka pro kutily. dceři to udělám max na ten tábor v malé síle kde po sobě budou střílet obalenýma šípama a hlavně si ho bude moct vyzdobit malůvkama.
asi se s tím dají udělat slušné luky ale pořád je to pvc trubka za pár kaček která se může teplem kdykoli poškodit, nebo jinak ohnout. pro klasický střílení bych s tím nepočítal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
peter ustinov
Nováček
Nováček


Registrace: 5.11. 2014
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostejovsko

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 8:33 pm    Předmět: Citovat

to kosmi:podle jakeho navodu jsi postupoval?
nasel jsem dva: v jendom doporucuji ramena splostit cela, u druheho je postupne od stredu
a jeste jsem nekde mel tabulku, aka sila luku je z jake trubky pri jake delce, pohledam...
http://living-fantasy.cz/viewtopic.php?f=6&t=34&start=10
http://www.maclab.sk/clanky/pvc-luk.php

ten prvni je podrobnejsi, ten druhy je zase s mirama
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
feketesolyom
Nováček
Nováček


Registrace: 23.10. 2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 7:34 pm    Předmět: Citovat

Kana ll je oproti rys-u tazsi, robustnejsi a o trochu pomalsi.
Od kassaiho z nelaminovanych lukov je najlepsi vlk ll., ale pre deti je velky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
feketesolyom
Nováček
Nováček


Registrace: 23.10. 2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 6:26 pm    Předmět: Citovat

Kana ll je oproti rys-u tazsi, robustnejsi a o trochu pomalsi.
Od kassaiho z nelaminovanych lukov je najlepsi vlk ll., ale pre deti je velky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kosmi
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2013
Příspěvky: 45
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 4:51 pm    Předmět: Citovat

trubka 1/2 palce, typ nevím, to bylo to jediný co v baumaxxu mají, v týdnu kdyžtak skusím nějaký instalatérský obchod a asi vezmu 3/4 palce.
vůbec se mi to nepovedlo, z jedné strany celkem jo ale z té druhé jsem to špatně prohřál (někde málo někde moc) tak se míň zplacatila a v jednom místě dokonce roztekla. ale co, první pokus Smile
síla je pak podle toho jak moc se zplacatí ramena, cim placatejsi tim mensi sila. asi nejtezsi bude udelat obe ramena stejne silná. to ktere je slabsi se vic prohyba a luk je pak nesymetricky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
peter ustinov
Nováček
Nováček


Registrace: 5.11. 2014
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostejovsko

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 1:31 pm    Předmět: Citovat

kosmi napsal:
tak jsem koupil v baumaxu trubku na pvc luk. vylezl z toho pěkný patvar Smile ale střílí to Smile nakonec si to zabavil 3 lety syn


u nas v OBI nemaji patricne trubky (PVC-U SCH40)

postni foto
jaky prumer?? jaka sila? asi nic moc, kdyz to zvladne tak male dite Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kosmi
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2013
Příspěvky: 45
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 12:39 pm    Předmět: Citovat

tak jsem koupil v baumaxu trubku na pvc luk. vylezl z toho pěkný patvar Smile ale střílí to Smile nakonec si to zabavil 3 lety syn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kosmi
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2013
Příspěvky: 45
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 10:17 am    Předmět: Citovat

jsou parádní akorát od 25lb to se mi zdá pro desetiletý dítě moc. už těch 20lb co máme teď je dost nahraně.


feketesolyom napsal:
Od Kassaiho pre deti a hobby luk pre celu rodinu je dobry ten rys ll. (Rys l, je lepsi, krajsi s dlhsim natahom) Ten pony co je, tak ten by som nebral.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
peter ustinov
Nováček
Nováček


Registrace: 5.11. 2014
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostejovsko

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 9:56 am    Předmět: Citovat

proc RYS II a ne radsi KÁNĚ II ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
feketesolyom
Nováček
Nováček


Registrace: 23.10. 2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 1:07 am    Předmět: Citovat

Od Kassaiho pre deti a hobby luk pre celu rodinu je dobry ten rys ll. (Rys l, je lepsi, krajsi s dlhsim natahom) Ten pony co je, tak ten by som nebral.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Leslie739
Nováček
Nováček


Registrace: 14.3. 2014
Příspěvky: 24
Bydliště: Mladá Boleslav - okolí

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 10:44 pm    Předmět: Citovat

A ještě si představ, co ten kůň sežere. :D A kam ho dáš. :D
_________________
Nevyhrávám, neprohrávám. Bojuji!

SF Optimo +, 64", 27 lbs
Ambition Cross-X 1100, 28"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
peter ustinov
Nováček
Nováček


Registrace: 5.11. 2014
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostejovsko

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 10:42 pm    Předmět: Citovat

to ti pak prijde "prislusenstvi"k luku pekne draho:
10sipu...1000Kc
toulec...1500Kc
kun....10 000Kc
radost v detskych ocich:k nezaplaceni Laughing
u Kassai bych si vybral taky Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kosmi
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2013
Příspěvky: 45
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 10:34 pm    Předmět: Citovat

už má tombow 20lb od p. Zelenky. spokojenost největší jen budeme ještě vybírat nějaké lehké karbonové šípy, ty stávající jsou na 40lb.
kassai ted procházím a kochám se. moc pěkný web a video. dcera už spí ale až jí to ukážu tak mě asi bude lámat na výlet do maďarska Smile jezdívala na koňský tábor takže koně taky vedou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
peter ustinov
Nováček
Nováček


Registrace: 5.11. 2014
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostejovsko

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 10:26 pm    Předmět: Citovat

Tak ten puvodny cerveny tvoji male vypada podobne jako ten "nas" Very Happy
o PVC jsem precetl vsechno u nas, na slovensku a vetsinu v AJ, ale na youtube jsou vcelku jasne navody
jenom ta praxe zatim pokulhava Very Happy
dokonce jsem klesl tak hluboko, ze jsme si podal "inzerat"jestli nekdo neni ochotny vyrabet
ale jak jsem narazil na kassai luky, tak si myslim, ze se do toho skoro nevyplati investovat cas

kladku bych volil z hlediska pomeru vykon/cena, ne nejake urcite preference
male se uplne nelibi, neni to jako "v pohadkach", ale treba videa 5leteho kluciny na youtube, jak s tim strili na 20m na (plastoveho(jelena na ni udelala dojem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leslie739
Nováček
Nováček


Registrace: 14.3. 2014
Příspěvky: 24
Bydliště: Mladá Boleslav - okolí

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 10:21 pm    Předmět: Citovat

Tak vyber luk podle toho, co se jí líbí. ;) I když vím, není to tak úplně snadné.
Video mi připomíná úplně moje nejvíc začátky, akorát já měla doma vyrobený luk, snad i slabší než ten na videu a hranaté růčo fůčo osazené šípy. :D
_________________
Nevyhrávám, neprohrávám. Bojuji!

SF Optimo +, 64", 27 lbs
Ambition Cross-X 1100, 28"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kosmi
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2013
Příspěvky: 45
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 9:59 pm    Předmět: Citovat

jasné Smile
dceři se kladkáč momentálně nelíbí ale v budoucnu kdoví.
tady mám videjko jak byla střílet poprvé bylo jí akorát osm, sestříhané je to během dvou let.
https://www.youtube.com/watch?v=CuHsHSSGK1k


Leslie739 napsal:
kosmi,
zmínka o kladkáči padla především na petera ustinova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leslie739
Nováček
Nováček


Registrace: 14.3. 2014
Příspěvky: 24
Bydliště: Mladá Boleslav - okolí

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 9:50 pm    Předmět: Citovat

kosmi,
zmínka o kladkáči padla především na petera ustinova (či jak by se to dalo skloňovat), jenž dal odkaz na kladkáč.
Jinak fajn, že má dcera praštěného tatínka. :D :)
_________________
Nevyhrávám, neprohrávám. Bojuji!

SF Optimo +, 64", 27 lbs
Ambition Cross-X 1100, 28"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kosmi
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2013
Příspěvky: 45
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 9:39 pm    Předmět: Citovat

otázka asi pro mě. v podstatě je to tak. akorát ne podle knížek. Má dcera hraje na ráda počítači Mount and Blade, Oblivion apod..., taky mě přiměla předplatit si "Kingdom Come" od Dana Vávry tak se toho nemůže dočkat. Ale za to střílení z luku asi může její praštěný tatínek Smile Vymýšlí totiž pořád nějaké ptákoviny. Jinak knížky čte samozřejmě taky, už se ke svému kindlu ani nedostanu v podstatě mi ho zabavila.
Minulý rok byla se mnou na malém turnaji v lukostřelbě ale jinak chodíme střílet sami. Když vezmu luk ke známým tak to většinou ostatní děti nebaví protože je hned přestřílí a navíc když je kolem moc dětí tak nemám dobrý pocit kvůli bezpečnosti, obzvlášť na takových těch kindrpárty, takže jim předvede pár výstřelů a radši to sklidím.
Taky začala jezdit na středověké tábory stronghold, tak máme zase co dělat se sháněním dobového oblečení a doplňků. Na internetu jsme našli jak se dá udělat luk z pvc tak mě to asi nemine výroba nějakého slabého luku aby si ho mohla vzít na tábor.
btw: kladkáč určitě ne


Leslie739 napsal:
Přesně, pořídit mně někdo kladkáč, tak moc nadšená nebudu. Otázka je, jak se dcera dostala k nápadu, že chce luk. Předpokládám, že podle knížek. Pak povětšinou bude chtít něco tradičnějšího, překousnout by se dal i dřevolaminátový reflex (Samic Polaris, SF Optimo +), resp. cvičný luk. Smile A do začátku to bohatě stačí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
peter ustinov
Nováček
Nováček


Registrace: 5.11. 2014
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostejovsko

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 2:29 pm    Předmět: Citovat

TS Spelec napsal:
jak se dcera dostala k nápadu, že chce luk.


Historicke slavnosti v Uherskem Hradisti
Letopisy Narnie
Hobit:Smakova draci poust

kamarad mi pujcil svuj letity lonbow, ale neni to ono, relativne silny, "nevhodny tvar" spatne se snim trefuje

a protoze se blizi vanoce...

jako druhy me napadlo neco takoveho
http://www.lukostrelbakassai.cz/index.php?l=cze&m=eshop&p=eshop&id=skythsky-luk-ponik

( a osobne se ponecem takovem koukam i pro sebe, jenom ten natah kdyby byl delsi)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 12:32 pm    Předmět: Citovat

Svatá pravda . Je to jako se vším-někdo v letech začíná s něčím ,co někoho jiného ve stejných letech už přestává-přestalo bavit. A teď----kdo z nich udělal větší chybu Já jsem si splnil jeden -tenkrát dětský sen--a ten druhý si ho už splnil asi Rolling Eyes možná už taky.
Vím ,že tohle už tady ale není k věci-takže -hotovo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 11:43 am    Předmět: Citovat

TS Spelec napsal:
jak se dcera dostala k nápadu, že chce luk. Předpokládám, že podle knížek.
Rolling Eyes U mně to tak nějak bylo - knížky o ruských bohatýrech a lucích -----------------a pak jsem našel na internetu portál Lukostřelec cz. Mezi těmito dvěmi věcmi však mezitím uběhlo padesát let. Wink

Njn, to víš, nejprve musel někdo vymyslet počítače, pak dva propojit, pak jich propojit víc a pak vymyslet i ten internet, rozšířit ho mezi masy a pak jsi se k tomu našemu portálu teprve mohl dostat Laughing
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TS Spelec
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2009
Příspěvky: 524
Bydliště: Vyškovsko

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 11:01 am    Předmět: Citovat

jak se dcera dostala k nápadu, že chce luk. Předpokládám, že podle knížek.

Rolling Eyes U mně to tak nějak bylo - knížky o ruských bohatýrech a lucích -----------------a pak jsem našel na internetu portál Lukostřelec cz. Mezi těmito dvěmi věcmi však mezitím uběhlo padesát let. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.