Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jaký styl zvolit?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tělo a mysl
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Smashdash
Nováček
Nováček


Registrace: 22.1. 2015
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2015 10:28 pm    Předmět: Citovat

Mno tak jiný mi přijde v tom, že vetsina tech luku, co jsem videl na youtube například, či prostě tu v příspěvkach ma to okno, ci jak se tomu rika a zakladku pro sip...tenhle ten muj luk ma uplne klasickou rukojet a sip mam oprenej o ruku. Samozrejme nemyslim zase nejak extra zvlastni, jen proste ze krom dlouheho luku tu jsou vetsinou asi samy ty tradicni luky. Mno jsem z Kutné Hory...ale čas trávim hlavně v Brně přes školní rok. O soutěžích jsem jeste nepremejslel v tom stylu, že vubec nemam predstavu o ničem...a ted zrovna mám hodně práce s bakalářkou, tak nvm zda bych někam stíhal jet. Ale každopádně dík za každou radu. s těma Kassaiho lukama ...je dobře, že vydrží všeVery Happy To se může hodit:)
http://www.lukostrelbakassai.cz/index.php?l=cze&m=eshop&p=eshop&id=madarsky-luk-baranta-ii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2015 9:22 pm    Předmět: Citovat

Ano tohle internetové teoretizování je v podstatě k ničemu, napiš odkud jsi, najde se někdo kolem, nebo dojeď na nějaký 3D turnaj, když se předem domluvíš s pořadateli není problém jako "host" i bez licence, nebo jenom na čumendu, ale to už je škoda, když tam člověk jede.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2015 8:31 pm    Předmět: Citovat

chod na najblizsi turnaj a pozri si ludi s jazdeckym lukom Wink

mimochodom, v com je konstrukcia toho Kassaiovho luku tak neobvykla? Jedine co ma napada, je nerovnaka dlzka ramien (dlhsie horne rameno), ine asi nie.
Kassai robi laminaty, ich tvar a konstrukcia IMHO nie su idealne, ale ich vybornou vlastnostou je, ze su skoro neznicitelne Wink Aj ked robi clovek chyby, ktore by iny luk potrestal zlomenim, alebo prinajmensom poskodenim, Kassai ide a ide a ide a ide Very Happy
_________________
Sen okçuluğu bir gün bırakırsan o seni 10 gün bırakır.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Smashdash
Nováček
Nováček


Registrace: 22.1. 2015
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2015 7:41 pm    Předmět: Jaký styl zvolit? Citovat

Dobrý den...rád bych se zeptal na radu vícero zkušenějších lukostřelců, a to ohledně stylu střelby v případě terénní lukostřelby. Právě jsem si pořídil luk za pomoci mého kamaráda, a to luk od Kassaie z maďarska...jedná se tedy o jezdecký luk, který má kapánek specifickou konstrukci oproti lukům, které se prodávají u nás. Nicméně můj kamarád se u Kassaie učil, a tudíž stříli od "boku" z důvodu jízdy na koni. Ale v mém případě nepředpokládám, že budu někdy střílet z koně, a tudíž přemýšlím, že bych se měl spíše naučit střílet instinktivně, ale s končíkem v úrovni pusy. Prostě klasickým postojem...nvm jak to nazvat. Těch stylů je vícero, a já mam teď dilema, co se začít učit. Ten můj známý umí pouze ten jeden styl. Takže nvm, zda když se to naučim od "boku" zda mi to nebude poté třeba u mnou preferované 3D lukostřelby na obtíž. Nicméně jsem uplny zacatecnik, a sám nevím, kam budu směřovat. Takže bych se rád optal, co si o těchto stylech myslíte a jejich použití pro terréní lukostřelbu.
Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tělo a mysl Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.