Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

GENIUS LOCI 2015

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ImbraK
Nováček
Nováček


Registrace: 24.3. 2015
Příspěvky: 19
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2015 11:14 pm    Předmět: Citovat

Johanko moc díky, úplně jsem si celý turnaj s Vámi prošel ještě jednou, když jsem tvůj příspěvek četl. Měli jsme opravdu vysmátou skupinu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
johanka suchardová
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 10.10. 2011
Příspěvky: 152
Bydliště: VELKÝ JENÍKOV 2

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2015 12:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj kamarádi, před časem jsem stvořila článeček, kterým jsem Vám chtěla poděkovat za krásný závod. Bohužel ho nikdo nevystavil na úvodní stranu.
Tak ho dávám se silným opožděním alespoň sem.


PÁTÝ ROČNÍK GENIUS LOCI NETOLICE 2015
- máme úspěšně za sebou a tak si dovoluji malé ohlédnutí.

V sobotu za mlžného rána nasoukala se část Jižních vjetví IQ 60 do automobilu a uháněla do Netolic. Nemaje s sebou raněnou Mařenku, musela spolehnouti se na mapu a již odbočuje na hráz hrbovského rybníka a zastavuje pod duby u statku. Vítá se s lukostřeleckými přáteli a pozoruje, kterak celý netolický Holubník poletuje a dokončuje přípravy. Mlžný opar se rozpouští a slunce začíná hřát. Nedočkaví lučištníci vypouštějí první šípy a jiní napouštějí do svých útrob první kroužkový budvárek. Okolí statku se hemží krásnými dámami, rytíři i jinými kostýmovanými střelci zapisujícími se k vyvoleným kvočnám. Vjetve si pro dnešní klání vybírají nejkrásnější, nejinteligentnější a vůbec nejlepší kvočnu Kateřinku z Jihočeské titěvy. Těsně po deváté vyrážejí směr kyvadlo, kde dostávají první záchvaty smíchu, když jim kvočna čte pravidla a zjišťují, že zásah kyvadla se nepočítá. I přesto si všichni přijdou na své a pokračují k hradbám. Tam vcelku bez problémů zlikvidují nepřítele a mohou pokračovat k úprku ze statku. Zatímco Honza a Katka prchá a cestou odrovnává obránce, Zelí, Johanka i Lojza si dopřejí malé občerstvení. Vládne zde tak pohodová nálada, že se jim ani nechce do lesa za zmrtvolňováním gumových zvířátek. Proto se vydají na terčovku. Johanka si jako obvykle postěžuje na netolické kovové stojánky, ale vzhledem k tak krásnému počasí dnes odpouští i ty roxory. Nic naplat, musí se do lesa. Skupinka se rozhodne nejprve rychlostřílet a když už jsou tak rozhýbaní, vydávají se na bojovku. Honza probíhá v neuvěřitelném čase (no jo mladý nadějný lukostřelec), Lojzovi letí šíp až někam do.. (je mrzut a mudruje nad lepším postavením hlídek v terénu), Zelí se snaží najít sedmou hlídku (tak se zamotá, že nestihne vystřelit na velitele) a o ženách se vždycky ví, že s nimi budou potíže (jasně převálcují mužské zastoupení ve skupině). Teď je na řadě naše nejoblíbenější kakanoe, ale zdržuje se zde naše milá omladina a tak poslušná kuřátka následují s pípotem kvočnu okolo rybníka na zvířátka. Lovecká stezka se nám toliko líbí, že místo pípání pochvalně mručíme. Začínáme pociťovat chuť a hlad na guláš, ale z Kateřinčiny tašky se ozývá vysílačka, že prý za čtvrt hodiny. Co tedy s tím? Rychle nasypat všechny šípy do panáka za rybníkem, úprkem na soustřel a cestou ještě padesátku a hurá na oběd. Guláš dobrý, pivo také, koláče od hodných maminek a ženušek rovněž velice chutné. Nasycení a napojení střelci se vypravují na krále a na sklopky a to už je čeká to nejlepší na závěr- střelba z kanoe.
Díky Vám od Netolic za krásný den, závod, pohodu, jídlo, pití, kvočnu, sluníčko, kombat, ceny, diplomy, medaile, kamarády a už třetího drátěného lukostřelečka.

Johanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ugofon
Nováček
Nováček


Registrace: 3.4. 2013
Příspěvky: 64
Bydliště: Lékařova Lhota

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 8:12 am    Předmět: Citovat

Za Titěvu moc děkuji Netolickým lukostřelcům za tradičně krásný turnaj.

Připojuji video : https://www.youtube.com/watch?v=tuJ0qWttDPg

Pár fotek máme tu : https://www.facebook.com/jihoceskatiteva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dairw
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2014
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 7:50 am    Předmět: Poděkování z Manětín Citovat

Rád bych za Manětínské lukostřelce poděkoval organizátorům a všem střelcům, za skvěle připravenou soutěž a výbornou atmosféru. Moc jsme si naší první účast na GL užili a už se těšíme na další ročník.
LUKOSové z Manětína
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: út září 22, 2015 9:53 pm    Předmět: Video Citovat

Ještě jeden krátký sestřih z turnaje:
https://youtu.be/2QrAf6SXQ-U
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Danda
Nováček
Nováček


Registrace: 3.8. 2015
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út září 22, 2015 7:28 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všichni,
po turnaji postrádáme TABku dcery (zesílená se srstí), pokud někdo viděl, dejte nám prosím vědět.
Díky Danča
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ImbraK
Nováček
Nováček


Registrace: 24.3. 2015
Příspěvky: 19
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út září 22, 2015 7:18 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

jen bych se rád zeptal, viděl jsem, že se po dějišti pohybovalo i několik videokamer - budou k dispozici i nějaká videa? Smile

Díky moc ještě jednou za celý turnaj. Stále si promítám všechny šípy, které jsem vystřelil. Skvělý zážitek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út září 22, 2015 11:45 am    Předmět: Citovat

Díky za super turnaj i super fotky.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: po září 21, 2015 11:24 pm    Předmět: Výsledky Citovat

Výsledková listina turnaje:
www.demdaal.cz/dokumenty/GL_2015_vysledky.xlsx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: po září 21, 2015 7:54 pm    Předmět: Fotky Citovat

Ahoj, tady je extra dávka fotek od Lukostřelců Netolice:

https://plus.google.com/100143582586220196588/posts/g3wV64oAjuo

Letos mne víc bavilo vás fotit než střílet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: po září 21, 2015 1:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,děkuji všem Netolickým střelcům a všem organizátorům za perfektně připravený turnaj se spoustou zábavy. Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
barys
Nováček
Nováček


Registrace: 22.10. 2013
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po září 21, 2015 10:18 am    Předmět: Citovat

Atmosféra, počasí a lidi, vše na jedničku.
Ale té práce s tím závodem, klobouk dolů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Danda
Nováček
Nováček


Registrace: 3.8. 2015
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2015 10:41 pm    Předmět: Citovat

Velké díky Netolickým lukostřelcům i všem dalším spoluorganizátorům za skvělý turnaj. Veliká pochvala za skvělou organizaci i za super počasí.
Velký obdiv před Štěpánem, který si vzal na starost všechny děti, skvěle jim vytvořil disciplíny na míru a za jeho neskutečnou trpělivost s nimi.
Big Ups

Pro nedočkavce přidáváme fotky z naší fotogalerie, dřív jsem to nestihla Wink

http://uhlid.rajce.idnes.cz/Genius_Loci_2015

Děkujeme
Lukostřelci Šumava AWEN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vlna lukostrelnik
Nováček
Nováček


Registrace: 25.8. 2015
Příspěvky: 1
Bydliště: Vlachnovice

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2015 8:38 pm    Předmět: Citovat

...první krok na fórum .Moc děkuji za krásnou sobotu,super počasí a skvělou organizaci.Těším se na viděnou za rok. Stejne jako Tomy vyhlizim foto od fotolapků. vlna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2015 7:47 pm    Předmět: Citovat

Bylo to moje první Genius Loci i první kostýmovaná střelba vůbec a jsem moc rád, že jsem se k Vám konečně dostal. Pro příště si víkend zaškrtnu v kalendáři hned, jak se objeví info. A snad to nebude tak hektické - PS: ranní cestu začínající po čtvrté a končící v devět v Ústí jsem i přes neposlušná oční víčka přežil a už jsem i zpět v Praze. Navíc jsem na ještě noční/ranní obloze viděl podivný úkaz - zkusím zjistit, jestli se nemělo konat něco astrologicky významného.
Smile
Díky velké Netolické rodině, za bezva akci... Btw: a prej, že se v Netolicích nepaří

3some occasion5
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ImbraK
Nováček
Nováček


Registrace: 24.3. 2015
Příspěvky: 19
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2015 4:34 pm    Předmět: Citovat

Tommy neboj, odkazů na fotografie se tu jistě objeví několikero.

Já bych se ale přidal též k poděkování, neboť celý turnaj byl v přátelském duchu, rozmanité disciplíny zaujaly nejen lukostřelce samotné ale i fanoušky. Organizačně zvládnuté velmi dobře. Mne osobně nadchla bojová stezka, kterou jsem prosvištěl za 71 vteřin a s příjemným pocitem, že všichni nepřátelé již nejsou mezi živými.

Pro mne byla střelba na štangli salámu také skvělou třešničkou na dortu perfektního dne.

A to jak prďáci Záhorkové, ať už ten malý nebo velký ovládli Kombat, to zůstane v mojí paměti velmi dlouho Smile

Lukostřelcům z Netolic i Jihočeské titěvě a všem organizátorům i sponzorům ještě jednou obrovský dík.

ImbraK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tommy321
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2014
Příspěvky: 60
Bydliště: Žitnoostrovská step / Šumavské louky

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2015 3:53 pm    Předmět: Citovat

Chtěl bych poděkovat organizátorům za báječný turnaj. Osobní výkon sice nic moc, ale stejně jsem si to maximálně užil. Počasí krásné, dobrá organizace (moc se nikde nečekalo, a rychle jsme skončili). Bonusová disciplína pro kostýmované neměla chybu Very Happy o to víc, že šikovná lovkyně salámu pak odjížděla se mnou Very Happy Příští rok by Bonusová disciplína mohla být něco jako clout, prostě střílení do dálky jakoby během bitvy (pokud se na to najde prostor).
Jediný co mi nesedlo, byla disciplína "soustřel". Zdála se mi jako podpásovka. Nevím jak ostatní střelci, ale možnost střílet z kopce/ do kopce mám max na turnaji, takže jsem prvním šípem škrtnul vrch terče, a skončil jsem... Disciplína neřekla nic o mém rozptylu, jenom to, že neumím střílet z 30 nebo více stupňového klesání.

P.S. Všimnul jsem si, že si mě i přítelkyni fotila řada lidí, my jsme foťák neměli tak bych byl rád za jakoukoliv památku. Jsem ten bradatý "Hraničář" v černé tunice s culíkem doprovázen půvabnou dlouhovlasou "tulačkou" v hnědých středověkých šatech. Kontakt: tommy321@gmail.com, předem díky.
_________________
A sagittis Hungarorum, libera nos Domine

Kassai - Agár (45 lb)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2015 9:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nyní už info a kontakt na čísle 723 655 976 už nejsme u počítače.
_________________
Je pouze na nás, co uděláme s časem, který nám byl dán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ImbraK
Nováček
Nováček


Registrace: 24.3. 2015
Příspěvky: 19
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 11:30 pm    Předmět: Doprava Citovat

Ahoj,

pojedu v sobotu ráno z Jindřichova Hradce, zatím mám v autě určitě 2 místa, takže pokud se chce někdo - směr Třeboň, Budějovice svézt, klidně naberu.

Vracet se budu bohužel také v sobotu večer, z rodinných důvodů.

Dejte mi kdyžtak vědět tady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: út září 08, 2015 10:20 pm    Předmět: Kostým Citovat

Kostým lukostřelce není podmínkou účasti.
Soutěžící v kostýmu budou mít exkluzivní možnost zúčastnit se bonusové disciplíny a zároveň bude vyhlášen nejlepší kostým.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Messermann
Nováček
Nováček


Registrace: 23.3. 2012
Příspěvky: 25
Bydliště: Březiny č.p. 2, 40501 Děčín 27

PříspěvekZaslal: po září 07, 2015 10:44 pm    Předmět: Citovat

Kibe,
chystám se jet také v pátek odpoledne (z Děčína), takže Tě mohu v Ústí vyzvednout, kde se Ti to bude hodit. Jsem rád, že nebudu muset jet celou sestu sám a že mi budeš dělat společnost (Míla bude v té době na cestách v zahraničí s mojí sestrou. Dej mi vědět, kde se sejdeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: po září 07, 2015 9:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
nakonec se mi podařilo vyjednat si čas, takže přijedu. Smile

Budu to mít akorát trochu na těsno, takže pokud by měl někdo v pátek odpoledne cestu z Ústí nad Labem(a poblíž), nebo z/přes Prahu, tak rád přispěji na pohonné hmoty(samozřejmě jen když mě vezme s sebou) Wink
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 2:15 pm    Předmět: Re: Nefunkční registrace Citovat

rlancelot napsal:
V současné době nefunguje registrace na www.lukostrelec.cz, což je nutná podmínka pro přihlášení na turnaj - pokud tedy z minulosti nemáte přihlašovací údaje na web, napište mail na lancelot@demdaal.cz a přihlášku vyřešíme společně.

Pokud někomu nefunguje registrace, prosím pište na admin@lukostrelec.cz a registraci uživatele provedu ručně. Díky
_________________
Dejž mi, Pane, dost síly změnit věci, které změnit lze. Dost pokory ke smíření se s věcmi, které změnit nelze. A dost rozumu k rozeznání, které věci jsou které.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 8:53 pm    Předmět: Kostým na turnaji Citovat

Ahoj, letos je na turnaji novinka - kostým - není to nutná podmínka, ale doporučujeme jej, vyplňujte do poznámky při přihlašování (viz červená poznámka v propozicích).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2015 11:03 pm    Předmět: Citovat

Dodatek k pravidlům:
dlouhé reflexní luky (cca.70 palců) s dřevěnými šípy. Zařadíme na GL 2015 do dlouhého luku.
Pravidla pro ligu zůstávají samozřejmě stejná. (v lize jsou to lovecké luky)
_________________
Je pouze na nás, co uděláme s časem, který nám byl dán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2015 11:02 pm    Předmět: Nefunkční registrace Citovat

V současné době nefunguje registrace na www.lukostrelec.cz, což je nutná podmínka pro přihlášení na turnaj - pokud tedy z minulosti nemáte přihlašovací údaje na web, napište mail na lancelot@demdaal.cz a přihlášku vyřešíme společně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 11:12 pm    Předmět: Přihlášení střelci Citovat

Přihlášení střelci:

http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Prihlaska&file=prehled&turnaj=50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Honza Holík
Nováček
Nováček


Registrace: 7.4. 2008
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov nebo Netolice

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 4:56 pm    Předmět: Citovat

Úvodní video k letošnímu turnaji Smile

https://www.youtube.com/watch?v=8O8qaTFUpw0
_________________
Je pouze na nás, co uděláme s časem, který nám byl dán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2015 2:07 pm    Předmět: GENIUS LOCI 2015 Citovat

Ahoj, hlásit na turnaj se můžete zde:

http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Prihlaska&file=index&turnaj=50

Propozice závodu zde:
http://www.demdaal.cz/dokumenty/Propozice_GENIUS_LOCI_2015.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.