Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

SVÁTEK LUKU A NOŽE 17.10.2015 + Vyhlášení výsledků LL
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mlčoch
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 251
Bydliště: Tachov

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 1:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem ,tady přispěji do diskuse.
1. Rozhodně přijedu.Na Sychrově v kostýmu si střílení nenechám ujít.
pak už ale nějak tápu
2. Kibe psal že tam může být až 8000 - 15000 lidí- nedovedu si představit jak to bude s bezpečností .( odmítám střílet dopředu když někoho před sebou uvidím)
3.Veřejnost má vstup do parku od 10 do 16 hodin. Kdo si přinese svůj luk,bude si moci disciplíny zkusit a to asi v době kdy tam budeme střílet turnaj a LL ??? , nebo ta veřejnost půjde střílet celý turnaj?.Aby tam veřejnost nepobíhala s lukem a nestřílela si kde a co chtěla. ?
4. bude vůbec v Lukostřeleckých silách pořadatelů zvládnout takový počet návštěvníků,aby to bylo všechno bezpečné?
Mlčoch
_________________
střílím jedině "na pohodu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klacek
Nováček
Nováček


Registrace: 16.7. 2010
Příspěvky: 65
Bydliště: Skalany 25,511 01 Turnov

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 11:42 pm    Předmět: Citovat

Johanko, vyhlašování výsledků ligy není samozřejmě žádná podmínka. Slavnostní atmosfera zámeckého parku k takovému aktu prostě vybízí.Spíš je to vyhlídka do příštích let. Když se členstvu a vedení závod před veřejností nebude zamlouvat, nemusí tam příště být vůbec. Je otázkou k diskuzi, zda vůbec nějakou propagaci lukostřelby tenhle náš spolek chce a jestli má na rozšiřování členstva sílu. Za mě si myslím, že každý nový nadšenec tuhle společnost obohacuje.
Veřejnost má vstup do parku od 10 do 16 hodin. Kdo si přinese svůj luk,bude si moci disciplíny zkusit. Trochu se to protáhne nežli odejdou, ale maximálně do 16.30 bude klid. Pro plaché našince bude čas na střílení od pátku navečera, před a po veřejnosti a v neděli dopoledne. Místo pro parkování a stanování je ohrazeno obvodovou zdí a je dostatečně velké. Pivo, menší občerstvení,vodu a WC tam zajistíme. Přes den je tenhle prostor pro veřejnost nepřístupný - pro nás ale je.V oficielních propozicích bude začátek v pátek a sobotu ráno - konec v neděli. Všechna stanoviště a večerní prostor pro oheň budou krytá před eventuelním deštěm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
johanka suchardová
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 10.10. 2011
Příspěvky: 152
Bydliště: VELKÝ JENÍKOV 2

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 8:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj kamarádi lukostřelci, chcete za měsíc vyhlašovat výsledky ligy a přitom nejsou do dnešního dne uveřejněny ani výsledky z května. Tak já nevím dontknow, jak to chcete stihnout? Během září jsou vyhlášeny tři turnaje a Sychrov chcete započítávat také!
Jinak my se chystáme v termínu Sychrova na Beckov, takže s naší účastí nemožno počítat.
Hezký večer přejí Johanka a Lojza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 1:10 pm    Předmět: Citovat

Klacek napsal:

b)budeš na bedně, tak jaképak rozhodování
c)možná by jsme mohli tohle řešit soukromou korespondencí

Naprosto veřejně zde prohlašuji, že mě nějaká bedna už dávno vůbec nezajímá Wink A ten lapač prachu co případně dostanu mi může nakonec předseda dovést jindy, konečně stejně jako loni.
Rozhodnu se až podle přihlášených.
Apropo nějak jsem to z toho popisu nepochopil, bude tam i nějaká forma 3D okruhu?
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klacek
Nováček
Nováček


Registrace: 16.7. 2010
Příspěvky: 65
Bydliště: Skalany 25,511 01 Turnov

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 10:59 am    Předmět: Citovat

Miki,

a) akce na Sychrově,bude ještě probíhat a protože je to po dálnici kousek,tak by se tam třeba někdo rád podíval

b)budeš na bedně, tak jaképak rozhodování

c)možná by jsme mohli tohle řešit soukromou korespondencí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 9:07 am    Předmět: Citovat

Klacek napsal:
ZÁROVEŇ TĚ PROSÍM, ABYS PO VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ VE VINAŘICÍCH OZNÁMIL, ŽE SE TAHLE AKCE NA SYCHROVÉ KONÁ.

Jaroušku, tomu za a) nerozumím, protože nechápu proč ve Vinařicích v sobotu odpoledne oznamovat, že se od rána jinde koná nějaká akce a za b) nevím, jak víš, že pojedu zrovna do Vinařic, zatím jsem se totiž nerozhodnul, protože by mě určitě kovařina a nože zajímali, a navíc to pěkné prostředí pro 3D.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 7:26 am    Předmět: Citovat

CAJ: Také bych je tam rád všechny viděl, nemysli si, že ne.
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Prometheus
Nováček
Nováček


Registrace: 4.7. 2014
Příspěvky: 24
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 7:11 am    Předmět: Citovat

Ahoj všem lukostřelcům a příznivcům lukostřelby,

Naše rodina patří mezi lukostřelce kteří pravidelně objíždějí jak 3D tak LL a proto když vidíme že vyhlašování je ve stejný den tak smutníme. Crying or Very sad Sice jako nadšeným lukostřelcům je líto si vybírat z tak důležitých akcí, ale nadruhou stranu je propagace a nárůst akcí pro lukostřelbu jen dobře. Rádi bychom zatleskali a pogratulovali těm nejlepším jak v LL tak v 3D. Nicméně to respektujeme a bohužel jak už to v životě chodí si budeme muset vybrat, které akce se zůčastníme. I když bychom se rádi zůčastnili na obou akcích.

Sychrov má krásné kouzlo a byl to pro nás nejhezčí závod (sice z pohledu 3D) kterého jsme se letos zůčastnili.

Velmi si vážíme lidí kteří se snaží pro lukostřelbu udělat maximum a přejeme vám ať má akce úspěch a splní svůj účel.

Prometheus
_________________
"Není-li to nemožné, musí existovat způsob, jak to udělat."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 2:45 am    Předmět: Citovat

Kibe napsal:
jestli mě paměť neklame, tak už mnoho let se nastalo, že by na vyhlášení byli všichni... Což neomlouvá takto pozdní ohlášení akce, jen si myslím, že to stojí za to dát tomu šanci.


Já to nezpochybňuji a myslím že máš i pravdu.

Jen jsem asi moc zapšklý čajový pytlík. Wink
Mně prostě zajímá, jestli tam bude Lojza, Jarda Zelí, Johanka, Eddie, Ajuta, Lucínek s Bambulí, Hombre ... ale i Myša nebo Miky, Iwaz nebo třeba i Iveta, kteří pořád ATL nějak sledují a jsou nám prostě nejblíž. Podle mne na vyhlášení LL spojené s akcí jako První jarní šíp přijedou i někteří spřátelení střelci neligoví, třeba Špáča nebo Láďa Koráb, pokud se to netříská s 3Dčkem.

Jestli u toho bude dvacet čumilů, nebo tři tisíce, to je mi tedy putna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 12:20 am    Předmět: Citovat

Těch důvodů, proč došlo k poklesu účasti v LL bylo několik a nemyslím si, že je vhodné to řešit v tomto vláknu. Ale právě propagace a vyhlášení na akci, kde je předpokládaná účast mezi 8000 - 15000 lidmi z řad veřejnosti je něco, co by mohlo právě onu "až někdy na jaře" vyhlašovanou ligu znovu osvěžit a získat tomuto vyhlášení prestiž, kterou nemají ani leckteré mezinárodní závody na poli oficiální sportovní lukostřelby...

Těm, kteří nedorazí na dekorování budou ceny oficiálně předány na jiné akci - třeba na jaře, ale jestli mě paměť neklame, tak už mnoho let se nastalo, že by na vyhlášení byli všichni... Což neomlouvá takto pozdní ohlášení akce, jen si myslím, že to stojí za to dát tomu šanci.
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 01, 2015 9:05 pm    Předmět: Citovat

Taky si myslím, že je to dobrý nápad a potenciál tam nepochybně je. Big Ups
Zvláště, co se popularizace týče.

Jiná věc je ale prezentace ATL pro širší veřejnost na komerční stánkové hradní akci, navíc šikovně spojená s menším tradičním turnajem, a jiná zase vyhlášení ligy.

Liga spíš potřebuje propagaci dovnitř řad lukostřelců, totiž oživit o ni zájem již stávajících střelců, kteří nevidí průběžný žebříček, na turnajích jsou LL bodovačky páté kolo u vozu, někdo si dokonce ještě nevšiml změny ligových disciplín z 25 na 50m ... a takoví "mazáci" jako Bažanti již rovnou ligu vypustili.
V nejobsazovanější karbonové kategorii vidím v lize ubohých 24 střelců, tradiční luk Exclamation 15 Exclamation "mohykánů" (pro srovnání LL 2013: Open 110 střelců, tradiční 47) jen u nás primitivů víceméně setrvalý stav. Přitom turnaje s velkou účastí se konají v dostatečné míře. Je tedy třeba zvýšit prestiž ligy zde mezi námi, kteří již aktivně střílíme.

A tady musím říci, že vyhlašovat ligu na akci ustavené "nahonem" a ještě jako přílepek k dalším věcem, to mi naopak jako až tak dobrý nápad nepřijde. Jistě to přitáhne zájem širší veřejnosti, ale té je liga ukradená. A naopak si myslím, že třeba neúčast Johanky a patrně v tom šibeničním termínu dalších "starých kozáků" je rána lize do vazu. Vyhlášení ligy je naše interní věc a vnější popularita je možná, ale vedlejší. Měli by tam přijet především sami střelci LL, resp. členové ATL i přidružení.

Mně osobně vyhlášení na Prvním jarním šípu přišlo jako skvělá náhrada Lukohrátek... Liga už má nějakou tradici a to je hodnota sama o sobě, vyhlášení by se asi mělo vázat k něčemu, co už pár let je součástí ligy a našeho lukostřeleckého světa v nějaké ustálené a uznávané podobě.

... mi přijde. Třeba se pletu. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: út září 01, 2015 7:49 pm    Předmět: Citovat

Lidí, kteří jezdí na akce ATL i 3D je relativně málo. A myslím, že nikdo kdo bude vyhlašován na 3D, tak nebude zároveň vyhlašován v ATL...

Tato akce je natolik zajímavá s přihlédnutím k popularizaci a potenciálu do budoucna, že jsem udělal toto některým lidem nelibé rozhodnutí (po telefonické konzultaci s celou radou ATL) a tento kolizní a šibeniční termín Klackovi potvrdil.

I přes očividné problémy si myslím, že akce bude přínosná a bohužel nebylo možné ji oznámit dříve, nebo vyjednávat o jiném termínu.

ČAJ: ta poznámka o nešíření dále je směřována směrem do řad 3D střelců, jako slušné gesto. Mezi lidi, kteří střílejí ATL je naopak vhodné informace o akci šířit.
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 01, 2015 6:56 pm    Předmět: Re: SVÁTEK LUKU A NOŽE 17.10.2015 + Vyhlášení výsledků LL Citovat

Kibe napsal:
SVÁTEK LUKU A NOŽE - KNÍŽECÍ LOV NA ZÁMKU SYCHROV
...
Závod Lukostřelecké ligy. http://www.lukostrelec.cz/
...
Info pro střelce lukostřelecké ligy:
... Letos je akce trochu na poslední chvíli, ale pokud to bude akce přínosná a já věřím, že ano, tak by se mohla konat i s vyhlašování LL každý rok v podobném termínu na stejném místě.
Žádný podobný "svátek" lukostřelby se v ČR zatím nekonal, tak nám přišlo zajímavé a důstojné spojit tuto akci s vyhlašováním ligy hned na konci sezóny.

Klacek napsal:

JE TO SOUKROMÁ AKCE OSTROSTŘELCÚ A ARNI KLUBU. NA WEBU JSEM TO NEPUBLIKOVAL, ANI NEZÚČASTNĚNÝM LIDEM NEVOLAL. PROSÍM NEŠIŘTE TEDY TUHLE INFORMACI DÁLE.




"Havrdo, vlítni do nich!"

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út září 01, 2015 5:15 pm    Předmět: Citovat

Miki napsal:
A ještě je navíc druhé kolo 3D ČP 2016 s vyhlášením výsledků za 2015, to je tedy šlendrián. Sad

Loni se akce křížila se závodem Českého poháru- Vinařicemi. Letos nám Pepa vyšel vstříct a Vinařice udělal o týden později a pro jistotu je nahlásil už v lednu.

Kalendář závodů máme většinou hotový už před prázdninami.

Letos není MČR ve 3D poslední závod sezóny , takže první závod kde lze dekorovat vítěze ČP je Kostelec, kde ovšem bude minimum dekorovaných a pak Vinařice.

Letos to bylo kauzálně v opačném pořadí, takže přednost má závod ČP. Libichov s tím pohnout nemůže a navíc svůj závod nahlásil ve velikém předstihu právě proto, aby to po nich ani nikdo nechtěl.

Proto je to tak, jak píše Jarda

Stejně jsou nahlášené Sedmihorky na příští sezónu. Proto rovnou hlásím, že 1.10.2016 jsou Sedmihorky
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klacek
Nováček
Nováček


Registrace: 16.7. 2010
Příspěvky: 65
Bydliště: Skalany 25,511 01 Turnov

PříspěvekZaslal: út září 01, 2015 4:23 pm    Předmět: Citovat

Na hlavní stránce bude co nevidět vyvěšena oficielní pozvánka na Knížecí lov.V sobotu si kdokoli příjde s vlastním lukem bude moci zkusit všechny disciplíny, které nabízíme -s jakýmkoli lukem. Přespání platí pouze pro členy Lukostřelec.cz nebo Česká 3D lukostřelba.Návštěvníci s lukem podepíší při vstupu prohlášení o střelbě z luku na vlastní zodpovědnost a ve vymezených prostorách a dostanou bodovačku Lukostřelecké ligy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Leslie739
Nováček
Nováček


Registrace: 14.3. 2014
Příspěvky: 24
Bydliště: Mladá Boleslav - okolí

PříspěvekZaslal: út září 01, 2015 1:55 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, jsme dva sólo střelci, nemáme licenci a nejsme ofiko v žádném klubu, máme reflexní luky a karbonové šípy, chtěli bysme si ale zkusit zastřílet disciplíny LL a Sychrov máme za humny.
Pokud to správně chápu, v sobotu 17.10. budou disciplíny (terčovky, rychlo, kyvadlo, ústup, apod.) a v neděli 18.10. 3D pod označením Knížecí lov? (tu neděli usuzuju jen podle té doby přespání až do neděle)
Takže to možná chápu špatně a za opravu se zlobit nebudu. ;)

O účasti prozatím pouze uvažujeme, je to ještě dlouhá doba, nikdo neví co se semele, ale jen nás zajímá, jestli je to takto rozdělené a jestli se jako víceméně rekreační střelci můžeme zúčastnit.

V březnu 2014 bylo halali na Sychrově otevřené všem, taky jsem tam byla, ale letos mi přišlo, že se na jaře na Sychrov jen tak leckdo nedostane. (možná jen chybný dojem)

Předem díky :)
_________________
Nevyhrávám, neprohrávám. Bojuji!

SF Optimo +, 64", 27 lbs
Ambition Cross-X 1100, 28"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Klacek
Nováček
Nováček


Registrace: 16.7. 2010
Příspěvky: 65
Bydliště: Skalany 25,511 01 Turnov

PříspěvekZaslal: út září 01, 2015 11:50 am    Předmět: Citovat

MIKY A OSTATNÍ 3 DÉČKAŘI, PRÁVĚ KVÚLI KŘÍŽENÍ TOHOHLE TERMÍNU, KTERÝ JSEM NEMOHL OVLIVNIT, JE TO SOUKROMÁ AKCE OSTROSTŘELCÚ A ARNI KLUBU. NA WEBU JSEM TO NEPUBLIKOVAL, ANI NEZÚČASTNĚNÝM LIDEM NEVOLAL. PROSÍM NEŠIŘTE TEDY TUHLE INFORMACI DÁLE. PŘÍŠTÍ ROK TO BUDE O TÝDEN, NEBO DVA DŘÍVE.

ZÁROVEŇ TĚ PROSÍM, ABYS PO VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ VE VINAŘICÍCH OZNÁMIL, ŽE SE TAHLE AKCE NA SYCHROVÉ KONÁ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út září 01, 2015 12:03 am    Předmět: Citovat

A ještě je navíc druhé kolo 3D ČP 2016 s vyhlášením výsledků za 2015, to je tedy šlendrián. Sad
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klacek
Nováček
Nováček


Registrace: 16.7. 2010
Příspěvky: 65
Bydliště: Skalany 25,511 01 Turnov

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 9:24 pm    Předmět: Citovat

Zelíčko, vedení Sychrova se rozhodlo fakt až na začátku srpna.Ještě npřed našimi závody jsme vedli diskuze s Arni klubem,zda do toho jít. Pokud by jsme to nezmákli, tak na Sychrově už žádná další lukoakce už nebude,což mi příjde škoda. Na Slovensko klidně jeďte, příští rok to bude o týden,možná dva dříve.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 6:29 pm    Předmět: Citovat

Sakra, to je opravdu šibeniční termín, a koukám že kostky už jsou vrženy. Když jsme spolu mluvili naposled, tak to ještě vypadalo na diskuzi. Tehdá jsem si nevzpomněl, že v tom termínu je na Slovensku turnaj na hradě Beckov, kam se už dva roky chystám, neb to tam vždy vypadalo dost dobře. A teď tam jede Lojza s Johankou, takže to bych se rád s nima svezl.
To je zapeklitá situace, takovýhle velký akce je třeba oznamovat dřív...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 5:05 pm    Předmět: SVÁTEK LUKU A NOŽE 17.10.2015 + Vyhlášení výsledků LL Citovat

SVÁTEK LUKU A NOŽE - KNÍŽECÍ LOV NA ZÁMKU SYCHROV

17. října 2015
Od 10.00 do 16.00 hodin v areálu zámeckého parku

Program:

- Prodejní výstava nožů.
- Ukázky kovářů.
- Prezentace Šperkárny ( SUPŠ a VOŠ Turnov)

- Lukostřelba:
Středověká – střelba ku ptáku
Projekt www.dobakarlova.cz/
Indiánská
3 tee pee – ukázka lakrosu
Bojová
Japonská
Bow trap
Kombat –vyřazovací soutěž na sklopky.
Závod Lukostřelecké ligy. http://www.lukostrelec.cz/
Výrobci a prodejci luků a vybavení.
Účast mistra světa v 3D lukostřelbě Tomáše Hanuše.
Prezentace Svazu Česká 3D lukostřelba.

Pro děti 30 výstřelů na makety zvířat v ceně.
Pro dospělé střelba pod dohledem instruktorů též v ceně.
Ve vymezených prostorech možnost střelby z vlastního luku.

Vstupné:
Dospělí 60 Kč
Děti 40 Kč
Skauti v kroji 40.Kč

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Info pro střelce lukostřelecké ligy:

V brzké době by se měl na úvodní stránce objevit informativní oficiální článek. Letos je akce trochu na poslední chvíli, ale pokud to bude akce přínosná a já věřím, že ano, tak by se mohla konat i s vyhlašování LL každý rok v podobném termínu na stejném místě.
Žádný podobný "svátek" lukostřelby se v ČR zatím nekonal, tak nám přišlo zajímavé a důstojné spojit tuto akci s vyhlašováním ligy hned na konci sezóny.
Doufám, že se většina zájemců o ligu bude moci zúčastnit a své skóre ještě vylepšit. Těm, kteří mají již něco jiného se omlouvám za takto šibeniční/kolizní termín.


Skalanští lukostřelci pořádají při příležitosti Knížecího lovu na Sychrově závod Lukostřelecké ligy s těmito propozicemi:


Knížecí lov na Sychrově

Termín: 17. října 2015

Organizátoři: ATL Lukostřelec cz o. s. spolu s Život na vsi o. s. LK OSTROSTŘELCI SKALANY,

Lokalita: Zámek Sychrov

Startovné: vybírá se na místě při prezentaci.
· dospělí 250 Kč,
· mládež 13 - 18 let 150 Kč, možno přijet v pátek po 18.hodině
· děti do 12 let 100 Kč

Stravování: V Oranžerii, restauraci před zámkem, nebo z vlastních zásob.

Přihlášky: do 14.října zde

Prezentace: 17. října do 9.15 v Oranžerii

Časový rozvrh: 9.30 - nástup, 9.45 začátek soutěže

Ubytování: možno přijet v pátek po 18. hodině a přespat ve stanu nebo v autě do neděle.

Kategorie: podle Lukostřelecké ligy

Disciplíny: Terčovka 20m, Terčovka 50 m, Královská ústupovka, Rychlostřelba, Létající kolečka, Běžící kolečka, Bojovní trpaslíci, Kyvadlo

Soutěž je součástí Lukostřelecké ligy.


Soutěž bude probíhat v rámci Knížecího lovu, takže jsou vítáni střeci v jakémkoli dobovém oděvu.
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy


Naposledy upravil Kibe dne čt listopad 12, 2015 8:39 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.