Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kuše Tenpoint
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 8:13 pm    Předmět: Citovat

Nojo, už jsem si toho na těch tvých fotkách Vsimnul, to jsem zas objevil Ameriku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 8:08 pm    Předmět: Citovat

Střílí - já mám třeba tu jak je na fotkách - pod optikou na railu (nevýhodu to má tu, že pokud máš nízkou montáž, tak to tam nenarveš). Kluci mají třeba nalepenou kostku vepředu na lučišti. Dobré je to v tom, že jedním okem míříš a druhým koukneš na váhu a doladíš náklon + zkontroluješ dopadiště a střelecký prostor Wink
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 7:54 pm    Předmět: Citovat

Oni tam ty balíky leží už léta a nikdo o ně nejeví zájem. Strilite ještě někdo s vodovahou? Mě to přijde fakt velký rozdíl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 7:33 pm    Předmět: Citovat

jojo vítr udělá hodně, včera mi to lítalo na stovku kam chtělo. Jinak když budeš střílet z boku do toho balíku (jako ne z čela) tak se ti tam ty šípy nikdy nezaboří celé Wink Sice otočit ten balík o 90° dá trochu práce, ale je to lepší.

pokud ti tam ten šíp zůstal, tak radím vydolovat - i třeba nožem. Abys z toho pak neměl prů*er u zemědělců.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 6:29 pm    Předmět: Citovat

No musím se přiznat, že to byl ten nejlepší soustrel za 4 hodiny střílení, ale i tak šlo vsechno docela blízko. Nefoukal vůbec vítr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 6:26 pm    Předmět: Citovat

Nemusím mít to oko úplně až v ty gumě, pak stačí jen trochu posilhat na tu vodovahu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 6:24 pm    Předmět: Citovat

Jeden mi tam jednou zmizel Sad , ale jinak šlo vždycky všechno do ty tašky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 6:19 pm    Předmět: Citovat

Paráda! Dobrej soustřel Wink Jak na ni ale vidíš při míření, když máš oko v té gumě? Už jsi se někdy strefil do toho balíku takhle z čela jako je na fotce? Nezajede tam ten šíp celej?
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 6:17 pm    Předmět: Citovat

Někdo se ptal, jak vydrží dlouho baterka na tom nočním vidění, dneska jsem střílel asi 4 hodiny, mám tam 2x tuzkovy energizery nějaký ty trochu lepší a 1/3 je fuč. Nic moc, musím koupit dobíjecí baterie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 6:12 pm    Předmět: Citovat

dneska jsem si byl zastřílet na 80 metru, tak hodím nějaký foto. Přidělal jsem si vodovahu a přesnost je úplně někde jinde Smile
pc screenshot
Srovnal jsem rail do vodovahy a podle toho jsem si ji přilepil, pak jsem si udělal vertikální rysku podle vodovahy na zdi, podle který jsem srovnal zamerny kříž ( otáčel jsem tubusem)
free image hosting

Do tohohle místa mi ta bublina zapadla, na zacvaknuti, skoro jsem to nemusel ani lepit. Navíc to mám krásně na očích, i když koukám do optiky.
[url=h

Soustřel na 80 metrů
free image hosting
free image hosting
Plechovka neměla šanci Smile
free image hosting

Foceno starým telefonem, tak se omlouvám za kvalitu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2016 10:43 am    Předmět: Citovat

Blíž k nášlapu, tam, kde je to schovaný pod železem je na každým rameni vyvrtana vrtakem prohluben do hloubky cca 2 mm. Nechápu na co tam jsou, nic v tom nedrží. Bohužel to zafungovalo jako oslabení v okamžiku výstřelu s nedotazenymi rameny a z toho se pak rozjely ty praskliny. Vsimnul jsem si toho bohuzel až když se to rozjelo dal, kde jsou ty ramena obnazeny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2016 10:19 am    Předmět: Citovat

Hmm, inak je to rovnomerne po celom rameni, vyzerá to ako by bolo rameno lepené z troch dielov, ktoré sa rozlepujú a tým vznikajú tie praskliny, no zujímavé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2016 10:15 am    Předmět: Citovat

Že fotíš telefónom Ťa neospravedľnuje, telefóny robia už v dnešnej dobe slušné fotky, hento je len lajdácky prístup Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2016 2:13 am    Předmět: Citovat

Tecumseh - Ty podélne čáry. Jde to asi 2-3 mm do hloubky. ( fotím telefonem )
Kořen - mě rezonujou při výstřelu i pružiny od bipodu Smile, tak se úplně divím, jak to máš tichý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 11:18 pm    Předmět: Citovat

brutopyr>> to vypadá jen jako povrchové odloupnutí nejsvrchnějších vláken. Pokud bys čirou náhodou ty ramena chtěl vyhodit - tak se dobrovolně hlásím o jejich ekologické zlikvidování Razz
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 11:13 pm    Předmět: Citovat

No tady taky není moc, asi 25 cm vloček Very Happy snad se ještě někdy dožiju souvislé pokrývky 150 cm, jako když jsem byl malej...

Toulec je super - mám ho už u druhé kuše Very Happy (a to si nejsem jistej, jestli jsem ho náhodou neměl už u Jandaa) Very Happy

Jinak dnes při střelbě na sněhu - opět nádhera! Výstřel je tak neskutečně tlumenej, že by slepec ani neřekl, že se jedná o mechanickou zbraň s takovou energií. Kolikrát se mi ani nechce jít domů a nejradši bych střílel do zbláznění Twisted Evil
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 8:45 pm    Předmět: Citovat

brutopyr šak to foť trocha ako človek, to je des, praskliny myslíš tie pozdĺžne čiary?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 8:40 pm    Předmět: Citovat

KOŘEN pekne to vyzerá na tom snehu, inak dobrý tulec Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 6:25 pm    Předmět: Citovat

Pěkný fotky Smile u nás ještě nepadla ani vločka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 6:23 pm    Předmět: Citovat

Tady je vidět jedna strana. Není to moc hluboký a už se to nerozlejza, stejně to radši vyměním.
click image upload
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 6:12 pm    Předmět: Citovat

No tak uvidíš, jsem na to zvědavý, jak to dopadne.

Pro odlehčení trocha romantiky Very Happy

_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 11:53 am    Předmět: Citovat

Jo a když jsem to měl sundany, tak na těch sroubech nebylo žádný lepidlo, prostě vůbec nic, co by to fixovalo. Jestli tam nějaký má být z výroby, tak se v tom prostě někdo musel predemnou hrabat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 11:38 am    Předmět: Citovat

Přinesl jsem jim to tam rozloženy a dostal jsem seřváno, že jsem se do toho hrabal. A že si za to můžu sám, protože jsem to povolil. Když jsem pánovi na prodejně řekl, že to už bylo povolený od prvních vystrelů ( všiml jsem si že je to povolený, když to udělalo divný zvuk asi 10ty výstřel od koupě) a já to pak jednou sundal, povolil tetivu a zas nandal, protoze jsem si toho hned nevsiml, tak na to nic neřekl a že prej to smontuje a "uvidíme" co prej to bude dělat. Ještě se to chvilku rozlejzalo a teď už to nedělá nic, kromě toho, že se to povoluje mín než předtím, ale stejně povoluje. Až budu doma, tak hodím nějaké foto. Řekl jsem mu hned, že bych chtěl objednat ramena a kladky, že nebudu chodit s popraskanymi rameny. Tak na to kyvnul ale stejně mi připadá, že se v tom někdo hrabal. Tím nechci obvinit supru, ten pán se chová slusne, Jen mi to přijde divný no. Já už to neřeším a koupím si hold ty ramena, nebudu se s nikým hadat, když jsem se do toho teda hrabal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 10:51 am    Předmět: Citovat

tak to čumím Shocked Je divné, že se ti povolovaly už ze začátku. Já jsem je zkoušel povolit a nechal jsem toho, páč jsem se bál, že ukroutím šroub, nebo zlomím servisák - tak je mám utažené (zalepená) já. Na ty velký šrouby bych doporučil možná trochu pevnější lepidlo - mrkni se na tabulku od výrobce - má to myslím rozdělené podle povolovacích momentů.

Co si čtu americký fóra, tak jsem taky ještě neviděl případ s naprasklými rameny, takže to nejspíš bude tím povolením... Určitě sem pak hoď info, jak to v Supře dopadlo a na kolik vyšla nová ramena. Díky Wink

Záleží jak jsi jim to podal tu informaci, pokud ve stylu, že se ti to začalo povolovat už od koupě, tak by měli reklamaci uznat - stůj si za svým.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 7:41 am    Předmět: Citovat

Díky za informaci, zalepim s tím asi hned i ty ramena, pořád se povolují. Díky tomu, že jsem šťoura a sundal jsem je, tak jsem zjistil, že na nich mám praskliny od toho, jak jsem strilel, když to bylo povolený (už po pár vystrelech). Objednal jsem v Supra Praha nový ramena a tam mi bylo řečeno, že jsem první u koho se to stalo a ještě to vypadalo, že si za to můžu sám. Pravda, chyba byla, že jsem ty ramena sundaval, ale to bych to zase nezjistil. Ramena si budu muset nejspis zaplatit. Aspoň, že se to už dal nerozlejza, jak to pravidelně dotahuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 10:11 pm    Předmět: Citovat

Jo tak. no ono nejde vidět, jestli to jsou šroubky nebo jen nějaký nýtky na té fotce. Dej tam kdyžtak slabý-středně pevný lepidlo na závity. Já používám Loxeal 55-03, ale podobný Loctite bude samozřejmě taky vyhovovat. Je to super lepidlo na malé závity (kupoval jsem ho na zajištění šroubků u kapesních nožů, předvším motýlků) Motýlka "otevřeš" i tisíckrát denně a bez lepidla se to furt povoluje. S lepidlem bylo po starostech - hlavně to jde krásně povolit.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 9:59 pm    Předmět: Citovat

Rozebral jsem to ještě víc, spoustovy mechanismus (tam kde je pojistka) a tam to vypadalo ok, ale sroubky co ten mechanismus drží k railu byli povolený a k nim se dostaneš leda tak, že sundáš ten plast a jazýček spoustě. Jsem rád, že jsem to rozebral, pěkně se to k sobě dotáhlo a tam, co jsou zapotřebí vůle to ani dotáhnout nejde, je to udělaný jak pro vola:-). Docela to vypadá kvalitně vyrobený, solidní materiál co jsem koukal Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 9:07 pm    Předmět: Citovat

Nedělám a ani by se to dělat "nemělo". Dej si na to pozor, to že se zdají být šroubky ve spoušťáku povolené, má své opodstatnění. Samozřejmě že záleží, jaké šroubky máš na mysli. Když je dotáhneš tak říkajíc "na kur*u" tak se ti třeba nebude jazýček po výstřelu vracet, nebo půjde spoušť zbytečně ztuha.

Je ale fajn vidět rozebraný bullpup trigger Wink
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 8:42 pm    Předmět: Citovat

pic host
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 8:42 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem kuši rozebral a zjistil, že je co dotahovat. Pár sroubku ve spoustovym mechanismu se povolilo. Asi bude lepší to kontrolovat. Děláte to někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.