Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kuše Tenpoint
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: st září 14, 2016 11:08 am    Předmět: Citovat

Hmm, vyzerá to vcelku jednoducho, kto by to bol povedal thumbleft
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út září 13, 2016 11:33 pm    Předmět: Citovat

Uh, teď koukám na ty hrubky, co mám v tom příspěvku . Nó fuj. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út září 13, 2016 11:09 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem se chtěl zeptat. Nevíte někdo ,dá se nějak zjistit, jak má být správně z tovarny nakroucena ta tetiva a lanoví? Přijde mi, že už se v tom někdo hrabal přede mnou, tak bych to radši prekontroloval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út září 13, 2016 10:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidi, tak jsem se konečně dostal k té výměně tětivy pouhým uvolněním šroubů na ramenech a musím říct, že jsem v tom nenalezl problémSmile takže ode dneška výměna klidně i na poli.
na obou stranách jsem odtáčet šrouby stejně

[/url]
přitom jsem z druhé strany kontroloval zahnutou sponkou, jak hluboko se šrouby nachazejí v závitu a z toho jsem posuzoval, jestli je vůbec možný povolit dostatečně ramena na výměnu a nestrhnout u toho závit.

nakonec bylo jasný, že se není čeho bát, šrouby byly pořád dostatečně hluboko a tětiva téměř volná.



dokonce ani není nutné se obávat, že by byl na šroub vyvýjen tlak ze stran, jelikož v té pohyblivé části, kde drží ty laminátový ramena prochází šroub oválnou dírou, takže má dost místa při povolování.

A nyní lze pohodlně vše vyměnit.



a stejně tak snadno se pak dá vše dohromady


Takže jsem dospěl k tomu, že výměna tětivy a lanoví na Tenpoint stealth fx4 je celkem nenáročná, stačí k tomu jen imbus a pamatovat si otáčky. Na youtube jsem viděl mluvit nějakýho člověka, který též říkal, že není zapotřebí žádný složitý servis u kladkových kuší tenpoint.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 11:45 am    Předmět: Citovat

jojo taky by mě zajímalo, co je to za šmelinu. Všechny jeho nabídky jsou podobného ražení, ale zrovna toto je fakt extrém.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 11:05 am    Předmět: Citovat

nikde ji na netu pod 39000 kč nevidim. ten člověk je ježíšek:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 10:57 am    Předmět: Citovat

no to je hodně dobrá cena za tuhle kuši. až podezřele levná. kdybych o tom inzerátu věděl dřív, určitě bych se informoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 10:46 am    Předmět: Citovat

To púzro vyzerá fajn,samozrejme kuša jak by dal, zrovna včera som náhodou narazil na tento inzerát http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/196977-tenpoint-venom-acudraw/ mohol by to byť fajn kauf, tá cena je fakt super, škoda, že je to tak ďaleko, kúpiť to len tak mám trocha obavu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 10:11 am    Předmět: Citovat

je to skořepinový futrál od barnetu, koupil jsem ho v obchodě supra praha, spolu s kuší. cena futrálu je 3260 kč což je jen o pár stovek dražší než od tenpointu.



má nepromokavý zip



uvnitř jsou odnimatelný části z molitanu na suchý zip, aby kuše dobře seděla, a nelítala při přepravě




vejde se tam kuše, šípy a krabička s nejnutnější výbavou.



na futrálu je popruh, tak se dá dobře tahat na zádech, výhoda je, že nehrozí omlácení kušohledu, kladek atd. nevýhoda oproti originálu si myslim bude v tom, že tohle pouzdro nezminimalizuješ, což se asi občas hodí, když je kuše venku. pouzdro se nikde nepáře a vypadá kvalitně, uvidim časem. Asi to jediný, co vidim od barnetu že je kvalitní Very Happy. Kuši barnet bych nedoporučil nikomu, pro koho je kvalita na prvním místě, měl jsem možnost se na nějaký kuše týhle značky podívat v obchodě a opravdu se to celý vyklá a kušohled je upevněnej do plastu, což má za následek to, že se snadno vychyluje na strany. vyhoda barnetu je snad jen cena/výkon. otázka ovšem je, jak dlouho za ty peníze bude sloužit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 9:00 am    Předmět: Citovat

co to máš za pouzdro? To klasický od Tenpointu?
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 2:03 am    Předmět: Citovat



tak první fotečka se zdařila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2016 10:45 pm    Předmět: Citovat

No kuši nikam neposílej, zvláště pak ne Cermanovi. O něm tu už bylo napsáno dost.

Kurňa tobě se povolují ty šrouby? tak to já už mám s tenpointem 1000 výstřelů a nic. Zkus tam hodit nějaký středně pevný lepidlo na závity, pokud budeš šrouby vydělávat. Lepidlo by tam mělo být ale z výroby si myslím.
Každopádně nevím nevím s tím povolováním s nahozenou tětivou. Přeci jen jsou ty šrouby zašroubované v hliníku a pokud bude na ně kladený ještě nějaký velký tah při povolování u poslední otáčky, tak by se mohlo stát, že si vyžvýkneš závit na kuši. Pokud i přes to se do toho budeš chtít pustit, tak povoluj oba šrouby současně, udělej si na nich značku a počítej si otáčky.

Hele náklop jednoznačně HHA. Psal jsem na něj malou recenzi a dojmy z užívání: http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2111&postdays=0&postorder=desc&start=30 na Tenpointu funguje a sedí také bez problémů. Ber ho určitě z ciziny (např americkej Amazon). Případně se mi ozvi do zpráv a doporučím ti někoho, kdo ti ho sežene za dobrý peníz.

Bylo by fajn, kdybys sepsal pár řádků i s fotkama o dálkoměru sem do vlákna http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2109 dík Wink

Jinak fotky se vkládají trošku složitěji. Dělá se to přes externí stránky - tzn. že nahraješ fotku nějaký hostovací server pro obrázky např. https://postimg.org a pak sem vložíš odkaz (pro tyto stránky buďto "přímý odkaz na fórum" zde ale musíš změnit rozlišení obrázku na šířku max. 800 pixelů - nebo "náhled fóra" zde můžeš nechat obrázek v pllné velikosti. Zde na fóru se zobrazí jako malinký a po rozkliknutí se zobrazí v plné velikosti.) Při psaní příspěvků zde na fóru využívej tlačítko "náhled" abys viděl, jak to bude po odeslání vypadat Smile

Až se ti povedou vkládat fotky, určitě se nám pochlub s kuší Smile a pokud se ti bude chtít psát, tak si určitě všichni rádi přečteme i nějakou recenzi Wink
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2016 5:36 pm    Předmět: Citovat

Bohužel se mi po každých cca 50ti vystrelech ty šrouby na ramena povolují, tak až je budu mít zas povolený, rovnou je zkusím povolit víc, schválně co to udělá Smile doufám, že nepřijdu o ruce, nebo (což by bylo horší) o kuši Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2016 5:16 pm    Předmět: Citovat

https://m.alza.cz/hobby/nikon-lrf-prostaff-3i-d2422975.htm?kampan=adpla-ho_vyrobci_dum_extra-high&gclid=Cj0KEQjw_9-9BRCqpZeZhLeOg68BEiQAOviWAtlnuFt6c2tpH7-T0ORDDZ4d9_Idww4M4ICptbvWEQIaApVE8P8HAQ
Dobrej dalkomer, má dobrou přesnost, měří rychle a je vodotesnej. Ty kormidla na sipech jsem hold obětoval na video, musím koupit nový Smile. Bowjaxy přesouvám, dík Smile a SDS koupím, hned, jak budou peníze navíc. Přednost má ale naklopna montáž (bez ni to není ono) a poradny kusohled
Nikde jsem ale nesehnal nic levnějšího, než tohle :
http://www.hhasports.com/catalog/8/optimizer-speed-dial/
Psal jsem na kuše cz. panu Cermanovi, jestli by mi ta jeho seděla na tenpoint, ale odepsal, ať mu kuši pošlu, že jsou nutné nějaké úpravy, což chápu, ale zas nechci přijít o záruku, že se v tom někdo vrtal. Navíc jsem toho pána ani nikdy nevidel.

Chtěl jsem se zeptat, jde to dát sem fotky nějak přímo, nebo musím dávat odkazy ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2016 4:27 pm    Předmět: Citovat

No to nevím, kuše mission jsou na to konstruované. Já jsem si taky říkal, že bych to někdy zkusil, ale vždy když už mám kuši v lise, tak se na to vykašlu Very Happy

Videa hezké, přesnost taky. Jen možná škoda ničení těch kormidel při střílení skrz petky Smile Ty Bowjaxy je lepší mít u sebe zhruba v polovině ramen. A doporučuji pořídit tlumiče tětivy SDS - vibrace ustanou téměř úplně.

Co to máš za dálkoměr? Sháním novej a nemůžu se rozhodnout jakej.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2016 3:41 pm    Předmět: Citovat

Jsem z Prahy, děkuju za odkaz mrknu na něj Smile, nikdo ještě nezkoušel povolit ty šrouby, co držej ramena na druhým konci od kladek? Na YouTube říkal nějaký člověk, že prý to jde, ale nevím, jestli ty šrouby nejsou moc krátký. Možná je vyměnit. U kuše mission to jde, a tam jsou ty šrouby delší. Až zjistím jak, tak hodím nějaké foto. Zatím video střelby na 70 m Smile :
https://youtu.be/RRW_E9IIko8
https://youtu.be/8OQ8UBBMQjg
Jsem z ní opravdu nadšenej výborná kuše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2016 10:22 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej na fóru. Ano zkušenost mám. Potřebuješ lis. Mám tento nebo nějakou jeho odnož, ale od stejného výrobce http://www.bowhunter.cz/component/adsmanager/11-nezaraditelne/64-novy-lis-na-kladkovy-luk-av3-b.html má i nějaká videa na y2b.

Odkud jsi? Výměna je brnkačka, jen potřebuješ chytnout správný grif a hlavně si před sundáním tětivy případně lanovodů vše důkladně nafotit. Jakmile to párkrát uděláš, nebudeš nad tím hledat žádnou vědu a budeš dělat vše automaticky Smile
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brutopyr
Nováček
Nováček


Registrace: 18.8. 2016
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 8:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, jsem tu nový, nedávno jsem si koupil kuši tenpoint stealth FX4 a chtěl jsem se Optat, zda-li máte někdo zkušenosti s domácí výměnou tetivy na kladkovym tenpointu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kožak
Nováček
Nováček


Registrace: 4.3. 2016
Příspěvky: 11
Bydliště: Líbeznice

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 7:53 pm    Předmět: Citovat

KOŘEN napsal:
https://youtu.be/yR1CKEB0PVI?t=104 tož dobře se tomu třepou ty kolca Very Happy (1:45)


to jo Smile a líbí se mi v těch detailních záběrech to zpracování ...maj to fakt pěkný Thumbs Up
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 8:34 pm    Předmět: Citovat

https://youtu.be/yR1CKEB0PVI?t=104 tož dobře se tomu třepou ty kolca Very Happy (1:45)
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: so květen 07, 2016 5:18 pm    Předmět: Citovat

ale 2000 vystrelov je udaj sympaticky..zalezi za aky cas to clovek vlastne da v ramci volnocasovych aktivit..ak je to cifra v rozmedzi 3-4 mesiace,tak asi ani nema vyznam riesit ci zato dat 10eur,alebo kolko za nahradne gumy..ak by sme mali byt tak globalne spravodlivy,tak aj nejako takto je potrebne taketo firmy podporovat,ak chceme aby posuvali svoje technologie stale vyssie a vyssie,ci uz je to vyvoj kvalitnejsieho laminatu,plastu,atd..a nato vsetko treba to,co je potrebne na vedenie vojny..peniaze,penize a penezi... Very Happy
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: so květen 07, 2016 4:58 pm    Předmět: Citovat

hej,no,ja to miesam dokopy..u mna je amik argentincan aj kanadan.. Rolling Eyes
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: so květen 07, 2016 11:26 am    Předmět: Citovat

Tecumseh>> 2k výstřelů? Shocked ty kokso, to teda čumím. Jak jsem psal já ve vlákně o tlumičích, tak na mojem Matrixovi nevydržely teda moc dlouho...

spitamen>> no jako jo, máš taky pravdu. Ono američani a kanaďani jsou asi jedna verbež Very Happy
Ono kdyby ten Excalibur udělal lepší směs, tak by to určitě taky vydrželo, jenže tahá z lidí další prachy...
Každopádně cena nových REDS tlumičů je 70 USD http://excaliburcrossbow.org/catalog/crossbow/reds_recoil_energy_dissipation_system
a cena nových SDS tlumičů od tenpointu je 60 USD http://www.tenpointcrossbows.com/shop/String-Dampening-System-SDS-P38.aspx

náklady na výrobu neřeším ani u jednoho výrobce...

Jó holt, jeden výrobce má dražší kuše a levnější příslušenství, u druhého je to obráceně.
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2016 11:56 pm    Předmět: Citovat

Tecumseh napsal:
No, ale veď aj lovec musí trénovať streľbu, hádam nemôže niekto rátať s tým, že čo výstrel to ulovené zviera bez tréningu a nebudem predsa trénovať z nejakou terčovou kušou keď potrebujem mať natrénované s kušou s ktorou budem loviť Twisted Evil


ale ano,urcite ano..ja som si len robil srandu z amikov..este si trosku do nich satyricky rypnem,lebo sa mi to volajako paci Laughing ..vies z coho moze vychadzat taky am.ing?:kolko moze radovy cloviecik nasupat vystrelov s loveckymi hrotmi v ramci treningu?vysledok je jednoduchy:tolko,ze odfajci 10 krat drahsiu tercovnicu a tlmice su stale funkcie schopne,de facto vsetko je ok,chlapik bude nadavat na neschopne,smejdacke tercovnice Laughing ..nuz a ten,co sa chce s tercovymi hrotmi kazdodenne hrat-tak plat Very Happy ..vysperkovane to maju z kazdeho uhla pohladu Laughing
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2016 8:24 pm    Předmět: Citovat

No, ale veď aj lovec musí trénovať streľbu, hádam nemôže niekto rátať s tým, že čo výstrel to ulovené zviera bez tréningu a nebudem predsa trénovať z nejakou terčovou kušou keď potrebujem mať natrénované s kušou s ktorou budem loviť Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
spitamen
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvky: 2064
Bydliště: Vranov nad Toplou

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2016 3:51 pm    Předmět: Citovat

pretoze tam excalibur dava gumu na milu Jarmilu...chce to len o nieco tvrdsiu zmes,a vysledok by bol hned niekde inde..hlucne to je tak,ci tak,hlavne tie 380 a vyssie..ale podotknute na margo,musi to byt rentabilny prvok,takze my siroka verejnost sa tvarme dalej ze je to sucast loveckej kuse a nie tercovej..kto uz len ulovi kusou 800 ks zvery(neratajuc do toho nieco take ako potkany,vrabce atd.. Laughing ),ze?..cize sumasumarum,mal by to byt principialne celozivotny vyrobok.. Wink .punktum..
_________________
excalibur exomax,truglo 4*32,maxima hunter,historicke kuse

Najsilnejsou zbranou cloveka je jeho mysel...
Zlo bude porazene vtedy,ak si dobro zachova svoju tvar...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2016 7:49 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak tie tlmiče vyzerajú super na to ,že majú 800 výstrelov, tie Matrixácke bývajú už v oveľa horšom stave, alebo kaput, aj keď tie moje majú už vyše 2000 výstrelov a ešte nie sú na odpis aj keď teda už sú v dosť špatnom stave...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2016 7:22 pm    Předmět: Citovat

Čas pokročil a já tak opět můžu sepsat nějakou chválu na Tenpoint.
Tlumiče (dorazy) tětivy - cca 800 výstřelů - myslím si, že slov netřeba. Oproti Excaliburu, kde životnost byla mizerná, je toto prostě parádní výsledek. Tlumiče jsou téměř bez známek použití.

Zarazila mě reakce Tenpointu, když jsem se jich při pořizování tlumičů ptal, kde se dají sehnat jen náhradní gumy a ne kompletní tlumiče, že bych chtěl náhradní, až se mi tyto rozstřílí. Chlápek ze zákaznické podpory nechápal moji otázku, tak jsem mu poslal fotky Excaliburáckých tlumičů po 200 výstřelech. Chlapík mi na to odpověděl, že se nikdy nesetkal s někým, kdo by potřeboval náhradní gumy do tlumičů, ale že pokud někdy v budoucnu náhodou budu potřebovat, tak že se mám obrátit na zákaznický servis a oni mi zdarma pošlou nové, ale že si myslí, že to nebude potřeba Smile - palec nahoru

_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KOŘEN
Grafoman
Grafoman


Registrace: 30.1. 2013
Příspěvky: 721
Bydliště: Hrubý Jeseník

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2016 8:32 pm    Předmět: Citovat

podle mě by prdly jak ramena, tak kladky a osy by taky asi nebyly už použitelné Very Happy
_________________
Jeff Cooper: Bezpečnostní pojistka je to, co se odehrává mezi vašima ušima, ne něco co držíte v rukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tecumseh
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2010
Příspěvky: 751
Bydliště: Biele Karpaty

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2016 9:17 am    Předmět: Citovat

Hmm, pekne inak bol by som zvedavý nebyť toho mechanizmu či kuša vydrží, respektíve čo prdne najskôr, povedal by som, že asi kladky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Kuše Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.