Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lukbis.pl porovnání s kyzle,kolihou arnim´.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ImbraK
Nováček
Nováček


Registrace: 24.3. 2015
Příspěvky: 19
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2016 9:35 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

já ti tu můžu zhodnotit 2 luky co jsi zmínil - Kiowa od Kolihy je luk, který vídám na soutěžích velmi často, je sice menší, za to perfektně sedne do ruky a má velmi slušné střelecké vlastnosti. Je velmi přesná, koriguje některé lukostřelcovi chyby. I v nižší libráži obstojí proti dražším modelům.

Kamarádka si před několika měsíci pořídila Ragim BlackPanther a po pár výstřelech z něho musím usoudit, že s Kiowou jsou si střelecky ty luky velmi podobné, jenom je větší a z mého soudu i hezčí. ale to je jen můj názor. Sice mi v mém koncovém nátahu kolem 29" už přišel že hodně tuhne, ale spíš to bude rukama.

Já sám preferuji luky od pana Kolihy - začal jsem s Crowem, zastříleno mám ale i s Grizzlym, Kodiakem, Litlle Stickem, Quick Stickem a již zmíněnou Kiowou. No a aby toho nebylo málo, ještě pár týdnů si počkám a přijde mi zbrusu nový Redman.

Všechny jeho luky jsou precizně zpracované a výborně se s nimi střílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miuek
Nováček
Nováček


Registrace: 6.2. 2013
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2016 9:30 pm    Předmět: Citovat

Aby sme predošli rôznym špekuláciam čo je dobré a čo ešte lepšie,bolo by z tvojho hladiska najlepšie,zobrať sa a íst sa pozrieť na niektorú zo súťaží ktoré sa budu poriadať v tvojej blýzkosti.Tam si jednotlivé luky chytiť do ruky a ohmatať.Raz lepšie vidieť ako stokrát počuť.Či už to bude niektorý zo závodov ATL alebo 3D.
Hovoril som s panom čo vlasni toho Fauna od Lukbisu.Za tie peniaze to nestoji,aj ked to nieje spatny luk.Kedže on ho má za priaznivejšiu cenu tak si pochvaluje.S lukmi od p.Kolihu strielam osobne posledne 3 roky.Ak niesi vystrielany a nemaš dobrú techniku s Kiowou sa budeš trapiť.Viemtozo skúseností jej majitela.Naviac ak budeš mať natah cca28 a viac budu problemi aj s jej tvrdnutim pri doťahovani.Ja som vlastnil Kodiak Hunter od p.Kolihy a bo som s ním spokojný.Kratky sikovny a neuveritelne lahučký luk.Aj pri mojom naťahu 29 palcov žiadny pocit tvrdnutia pri doťahovaní.Momentálne vlastním Redmana a ten je oproti Kodiakovy az neuveritelne kludny.Ale to už je dane inou konštruciou luku.Tak asi len tolko moje osobe skúsenosti s niektorími lukmi z tvojho prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
furbyk1
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.2. 2013
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2016 8:27 pm    Předmět: Citovat

Nazdar, strielal som z lukbisackeho jazdeckeho luku, mal strašný stacking no faun je o nieco dlhsi, mohol by byt fajn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtičhlav
Nováček
Nováček


Registrace: 4.3. 2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2016 7:24 pm    Předmět: Lukbis.pl porovnání s kyzle,kolihou arnim´. Citovat

Zdravým Pány lukostřelce.Před 5 měsíci jsem si koupil luk:Ragim Wildcat delká 68, 40 liber. A došlo mi pár věcí: chci střílet instinktivně,chci trénovat 3D, a časem chci lovit.Tím pádem mi došlo že potřebují kvalitní luk s oknem.Jako strop jsem si stanovil 6-8 tisíc.A teď konečně o lukách:Jaka první hned vyřadím špičku arni.cz skrz cenu 10 plus. Pak tady máme kyzla kde jsou pouze dva modely a to Cophan a Maro bohužel přechází 8 tisíc a esteticky se mi nelibí. A pro to uvažuji o těchto možnostech.Buď koliha a jeho kiowa za 7500. A nebo lukbis.pl nabízí luk Faun kterýje z bambusu a karbonu stojí necelých 1000 zlotých 6000kč. Máte někdo zkušenosti s těmi to luky ?A taky by mě zajímal názor na luk PSE coyote 2 za nějakých 5500, zajímala by mě rychlost a zpracování luku,(jestli to není křivé). A jako třešnička by mě zajímalo porovnání luků jak je Ragim řady: blackpanter,bobcat,Lynx cena 5300 proti českým výrobcům. Děkuji za rady
Paradox: Čím víc sebevrahů tím méně sebevrahů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.