Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

22.9.2007 - Lazluk
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 10:23 pm    Předmět: Citovat

To San
Lucínek je zatím taky napnutej jako guma, výsledky od Išichiáty jsou někde na cestě mezi Lazcem, Prahou a Kladnem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 8:23 pm    Předmět: Pro Lucinka Citovat

Lucinku,

zatim to nikdo nepriznal, ale vsichni jsme uz napnuti jak "Guma na trenkach" tak nedelej zagorku a dej sem uz ty vysledky

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

No ten novy luk 44 liber me potrapil, boli cely clovek, budu asi nastydly a nemocen a prerazena vana me sere ale bylo to SUPR.

Dekuji
San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 7:28 pm    Předmět: Citovat

Vy kluci indiánský. Bude v tom kouzlo. V Lazci mě zcela opouští moje běžná bojovnost a o poznání míň urážím své okolí. Jsem šťasten. Ale budu se muset rozloučit s medailovým místem v Lize, protože mne definitivně opustil luk . Crying or Very sad Při nátahu na 45m Patrické ústupovky. Ajuta jedna na mne koukala a slzu neuronila. Strava dobrá, noční teplota velmi nízká, počasí žurnálové. Pevný bod v kalendáři akcí. Sice proti holátkům jsem zatím bez šance, s výjimkou disciplín závisejících na celkové obratnosti, Laughing ale pro jednou se nehnat za vítězstvím je osvobozující. Patrika podezírám, že vás nechal vyhrát, aby se už konečně zbavil té pozornosti. Laughing Je to tichý, skromný a veskrze příjemný mládenec. Líbilo se mi, jak se Hanz dokázal opakovaně dětsky radovat z každého dalšího diplomu, který získal jedině díky své technologické převaze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Komtur
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 7.1. 2007
Příspěvky: 475
Bydliště: Tvrz Kamberk

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 7:03 pm    Předmět: Citovat

Bezva turnaj. Místo, způsob, přístup a atmosféra dodaly turnaji zvláštní kouzlo. Určitě si Lazluk dávám do seznamu akcí, kde nechci chybět.
Ztracený pes Vendelín se našel dnes odpoledne v krumlovském útulku. Jako díky Velkému Duchu za to, že mi vrátil kamaráda, slibuju sud plzeňského piva jako startovné na příští ročník. A aby se zlé v dobré zcela obrátilo mohli jsme aspoň obdarovat útulek a přilepšit méně šťastným psíkům.
Neměl by někdo brigádu pro psa, aby si to mohl odmáknout? ... třeba živá předložka ... nebo ohřívadlo do postele ... stavební dozor (celý život tráví na stavbách)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 6:45 pm    Předmět: Citovat

Děkuji organizátorům, bylo to skvělé, už se těším na další ročník
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 3:17 pm    Předmět: Citovat

Poté co nás loni Indiáni převálcovali, letos bledé tváře konečně zvítězili. Úžasnou putovní cenu vyrvala Ajutovi ďábelsky střílející bledá tvář Leon a jestli mu v celé příští sezoně dá takové štěstí a sílu, jako letos Ajutovi tak Manitou s námi a zlé pryč. Very Happy
A to jsem si zas před zahájením omočil šípy v posvátném kouři!! Shocked No uvidíme, částečně to zafungovalo!
Skvělá atmosféra a tradičně fantastické počasí - jak to ti Indiáni z Lazce dělají? Že vy vždycky před tím křepčíte kolem ohně a nahoře si to zajistíte předem?
Je to určitě jeden z turnajů s "s duší", které se v sezoně dělají. Moc se nám to líbilo a děkujeme organizátorům.
Všichni Griffini. notworthy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 1:39 pm    Předmět: Citovat

Jsem spokojen a chválím. Zapoměl jsem si podepsat výsledky z lovu Laughing Rád jsem tě Palivče viděl a kroužek jednoznačně zpomaluje Laughing Taky už mám v hrnečku kafe s Královským medem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Palivec
Nováček
Nováček


Registrace: 30.7. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 10:21 am    Předmět: pochvala Citovat

Rád chválím turnaj, dlouhé cesty po okreskách mi líto nebylo, Lazluk se mi moc líbil. O to víc, že jsem na tom hrnečku dnes ráno za světla objevil lukostřeleckou dekoraci! Smile

Mimochodem, oceňuji i celkem neobvyklý nápad "pustit na sebe" luky různých typů a kategorií. I když rozhodují schopnosti střelce, i luky daly najevo, kde jsou jejich slabiny a výhody; velmi poučné. Jak se zdá, pro tento typ střílení jednoznačně vede tzv. holý luk s duralovými (nebo z čeho to je) šípy, za kterým tradiční luky s dřevěnými šípy zaostávají v přesnosti i rychlosti šípu, zakládka a zakládací kroužek na tětivě skupinky pěkně zúží, otázka je, jak velký problém by zakládací kroužek představoval při rychlostřelbě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 4:31 pm    Předmět: Citovat

Griffine dik, mas u mne pivo Smile

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 2:37 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:

... jaky Easton Jazz nebo jaky Beman Carbon Flash koupit ma to tam tabulku nemaji....
Takze otazka pro odborniky. 40 liber na 28' taham nekdy na 29', jake levne karbony ? San


Obecně: Podle mne ti ty šípy, co hledáš vypadávají z tabulek díky tomu, že jsou všechny omezené buď nátahem do 28" nebo vyloženě do 40#. max. Všimni si, že JAZZ uvádí Easton jako juniorské šípy a a u Bemana to bude něco podobného. Podle mého názoru je ale můžeš mít všechny a to jejich nejvyšší čísla. Je to jen věc zvyku, nikoli ničení luku. Buď bude SPINE dobře nebo mírně měkčí. To je všechno. A pokud se pídíš po Carbonech, jdeš stejně po minimální váze.

Easton JAZZ se dělají do rozměru trubky 2013 a to ti podle mě stačí. V tabulkách Easton sice uvádějí o 1 kategorii níže, ty jsi podle mne skupina E a 2013 je D ale i Jasa Archery (Vidím) to uvádí na svých stránkách vhodné i pro luky do 45# a nátahy nad 28".
Easton Blues - letošní novinka, se dělá do 2016, to ti asi taky stačí

Carbon - u Beman i Easton máš podle mne trubky 500, ceny neznám ale tak od oka: - zkus se u Eastonu ptát na trubky ST Epic a u Bemana na ICS Energy. Ty Carbon Flash 570 můžeš mít zřejmě taky ale vypadávají ti z tabulky díky tomu, že jsou zase o skupinu níž, díky nátahu na 29", když si zadáš nátah 28", tak je tam k síle tvého luku najdeš.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 1:22 pm    Předmět: Citovat

reddie napsal:
Idem na LAZLUK. Praca pocka Mad

Tomu říkám správný přístup. Práce není zajíc, neuteče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 1:05 pm    Předmět: Citovat

vyzeram ako blbec, ale mozno aj som. Confused

Takze moje posledne slovo. Idem na LAZLUK. Praca pocka Mad
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 12:45 pm    Předmět: Citovat

reddie napsal:
Ospravedlnujem svoju ucast kvoli pracovnym povinnostiam.

škoda Crying or Very sad
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
reddie
Nováček
Nováček


Registrace: 11.6. 2007
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 12:01 pm    Předmět: Citovat

Ospravedlnujem svoju ucast kvoli pracovnym povinnostiam.
_________________
Grozer Flatbow 60# & Szaloky Classic hunter 52#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 11:35 am    Předmět: Citovat

Ja se jen ptam pac jsem z tech oznaceni sipu docela pitomej.

Ja mam Korejce 62", pisou ze 40 liber, taham to tak na 29. Ale jak koukam tak koukam do tech divnejh tabulek nevim jakej karbon k tomu mam koupit.

Ty charty funguji skvele na drahe sipy ale abych se tam docetl jaky Easton Jazz nebo jaky Beman Carbon Flash koupit ma to tam tabulku nemaji.

Ac nejsem uplny nuzak, nechce se mi davat tisicovku za jeden sip. Pri me spotrebe bych prisel rychle na buben.

Takze otazka pro odborniky. 40 liber na 28' taham nekdy na 29', jake levne karbony ?

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 11:24 am    Předmět: Citovat

Gator napsal:
Bezpochyby, korejské imperium bude vracet úder!


No vida! A už je to tady!! Budu muset zahájit zimní studium, jak při zachování "víry pravé" se ctí potírat asijské odrodilce bez nutnosti konverze. Confused
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 11:17 am    Předmět: Citovat

[Nicméně se obávám, že někteří zvolí obdobnou taktiku. Wink[/quote]

Bezpochyby, korejské imperium bude vracet úder!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 11:07 am    Předmět: Citovat

Re SanDuro: Na tom není co taktizovat. Stejně to zítra uvidíš. Luk má 45#, šípy Easton XX78 SuperSlam 2114. Takže v zásadě standard.

Taktizovat budu možná muset až s tradičním lukem pro příští sezonu. Very Happy Možná zvolím variantu - omráčit oblíbené nepřátele rychlým nenadálým úderem, ze kterého se celou sezonu nevzpamatují! Nicméně se obávám, že někteří zvolí obdobnou taktiku. Wink
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 11:00 am    Předmět: Citovat

Griffine, na kolik liber mas toho Spikemana a jake sipy do nej pouzivas, esli to neni vyzrazeni taktiky pred bojem ?

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 10:23 am    Předmět: Citovat

Re Palivec: posuvná měrka neni - musíš si to přečíst a pamatovat. Napneme to ve dvou a někdo to přečte.
Holý luk je to co píšeš + libovolný šíp. Beru standardní dřevěný lovecký luk Samick Spikeman bez zakládky a jiných "ozdob". Zakládám na zastřiženou kůži ze soba. Very Happy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 10:18 am    Předmět: Citovat

Re Lucínek: To jsou ty lehký karboňáky. Já mám pěkně 29gramů kovu, výškově dobrý ale všechno vpravo cca 30cm. To je to okno!!! Vpravo od papíru nikoli od středu. Sad
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Palivec
Nováček
Nováček


Registrace: 30.7. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 10:18 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
Re Palivec: Vezmu bežný mincíř v kg (tolerance 0,5kg) a přepočtovou tabulku na libry. Na jednom šípu naměřím 28".

Jinak myslím, že ve Všeticích 6.10. bude mít asi Gator chrono a dozvíš se celkem rychle a pohodlně, co potřebuješ vědět! Nic lepšího asi není.


Supr, chrono nepotrebuju, ja jsem potreboval zmerit tah toho tisaku, abych vedel, jak se sipama. Taky me to zajima z banalni zvedavosti Smile Doufam, ze na tom silomeru je ta posuvna merka, obavam se, ze moc dlouho ten luk natazeny neudrzim.

Holy luk je presne co, moderni luk bez doplnku? No ja jsem se rozhodl, ze po case zase provetram Huna, tak uvidime, jak obstoji v konkurenci modernich luku. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 10:01 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
Jestli Lucínek dává v tréninku 80 ze sta Shocked , tak ten do těch vod hodí dokonce cihlu. Twisted Evil

No jak jinak, ty o tom snad pochybuješ?
Když jsem vzal holátko prvně od Lukohrátak do ruky, tak jsem na těch 20m netrefil ze 12 šípů ani jednou už ani tu bednu Twisted Evil
Ale soustřel mám fakt pěknej, krásně seskupuju šípy vpravo nahoru vedle bedny ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 9:56 am    Předmět: Citovat

Bambulka napsal:
Mám vzkaz od Lucínka prý pro Griffina a spol. Jede na Lazluk s holým lukem. Při tréninku mu to ale zatím moc nejde, prý dá ze 100 možných jen něco kolem 80. Laughing


Správně. Beru taky holý luk, je potřeba těm letošním holousákům ukázat, že nám nemůžou beztrestně lézt do kategorie TL jak je napadne, vyhrávat a pak si zase střílet klidně co chtějí. Mám na mysli Jeneše na Iburku, aby nebylo pochyb. Ajuta, Joe a Indián, se chovají prozatím slušně. Nevím jestli už letos se nám podaří rozčeřit ty stojaté vody holého luku ale aspoň kamínek si hodit můžem!!! Jestli Lucínek dává v tréninku 80 ze sta Shocked , tak ten do těch vod hodí dokonce cihlu. Twisted Evil
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pája1111
Grafoman
Grafoman


Registrace: 24.1. 2007
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 8:57 am    Předmět: Citovat

Ha,ha...už vidím, jak si to nějaký intoš přečte a celé vykoná Laughing
_________________
Když máš obě ruce levé, staň se levákem, budeš ve výhodě!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 4:37 am    Předmět: Citovat

Bambulka napsal:
Mám vzkaz od Lucínka prý pro Griffina a spol. Jede na Lazluk s holým lukem. Při tréninku mu to ale zatím moc nejde, prý dá ze 100 možných jen něco kolem 80. Laughing
Dozbrojil se. Teď tu dosmolil nějaké karbony či co.


Odkaz Lucinkovi ze karbony se nejlepe skoli a kali v v roztoku 49 procent kyseliny dusicne 49 procent kyseliny sirove a 2 procenta kyseliny fosforecne. Na tetivu postaci i Coca Cola a na nekolika mistech mirne osmahnout zapalovacem aby se zpevnila.
Holy luk pro zvetseni pruznosti, je potreba pred zavodem nahrat na topeni, ulozit do detske vanicky , bohate posypat krtkem na odpad a opakovane zalevat vrouci vodou. Marinovat celou noc pred zavodem.

Pak bude jeden trefovat 99 ze 100 v kategorii tradicni luk. Tak pravil mistr.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 1:00 am    Předmět: Citovat

Mám vzkaz od Lucínka prý pro Griffina a spol. Jede na Lazluk s holým lukem. Při tréninku mu to ale zatím moc nejde, prý dá ze 100 možných jen něco kolem 80. Laughing
Dozbrojil se. Teď tu dosmolil nějaké karbony či co.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

Re Palivec: Vezmu bežný mincíř v kg (tolerance 0,5kg) a přepočtovou tabulku na libry. Na jednom šípu naměřím 28".

Jinak myslím, že ve Všeticích 6.10. bude mít asi Gator chrono a dozvíš se celkem rychle a pohodlně, co potřebuješ vědět! Nic lepšího asi není.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Palivec
Nováček
Nováček


Registrace: 30.7. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 11:45 am    Předmět: silomer Citovat

Mohl by nekdo, kdo jede na Lazluk, a ma to, vzit s sebou silomer na zmereni tahu luku? Potreboval bych si zmerit Smile

A pokud nekdo pojede z Prahy a nema odvoz, tak odjizdim zitra odpoledne ze stanice Skalka, kdyby nekdo chtel svezt, napiste mi na adresu daniel podrtrzitko palivec zavinac yahoo tecka com Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.