Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Tradiční jednodenky - Sadská
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 9:34 pm    Předmět: Citovat

Omyl, TRRB minim strilet dal a dokonce se moc tesim a nove zacnu TRLB v levem gardu. Zas nehaz vsechny barebowaky do jednoho pytle.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 5:29 pm    Předmět: Citovat

Miki napsal:

Ano 3D na Tyršáku je jistě kvalitní turnaj, nicméně z "tradičních" lukostřelců se tomuto zatím věnuje jen málokdo, osobně vím o tobě, Myšovi, Richardovi ( ale ten už jezdí snad pouze na tyto turnaje ), možná občas někdo další, Wink

Omyl. Já a Petarkay, občas Mrkev, Zelí, Ajuta, nově Gator. Ostatní střílejí barebow. Richarda podle mne už můžeš úplně odepsat- začal TRLB pohrdat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
..... ale pochopil jsem, že budou i nějaké "repete"....

Repete budou v případě, že vše proběhne hladce a bez problémů ke vzájemné spokojenosti jak naší tak střeleckého klubu Sadská. Osobně bych se časem dostal rád do stavu kdy tuto střelnici bude využívat společně střelecký a lukostřelecký klub sadská, ale to je ještě daleko, nejdřív ty malé cíle. Wink
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 2:09 pm    Předmět: Citovat

Miki napsal:
... samozřejmě se může stát, že budu v Sadské na střelnici sám.


Tak toho bych se asi nebál, zatím to bylo snad vždycky obráceně.

Jinak ty časové možnosti jsou mi jasné a s tím počtem střelců máš samozřejmě pravdu. Spíš jsem to tak nadhodil k úvaze do budoucna i pro ostatní, protože pak se nemusí nic řešit a nekoliduje to nikdy s ničím.

Jinak Sadská pro mě samozřejmě SUPER, tenhle termín zatím ještě nevím ale pochopil jsem, že budou i nějaké "repete". thumbleft
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 10:36 am    Předmět: Citovat

Very Happy
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 8:40 am    Předmět: Citovat

Nebudem do toho rejpat ,došlo tady podle mě jenom k neporozumění dotazů a názoru , .
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 7:28 am    Předmět: Citovat

Griffin napsal:
..............nešlo by pracovat i s nedělemi?
Někteří přece jenom střílíme všude, kde létají šípy Very Happy a mohli bychom toho více stihnout. V uvedeném termínu je 3D na Tyršáku a může to být pro někoho "Sofiina volba".

Chápu, ale v mém případě nešlo, každou neděli chodím do práce, bohužel.
Termín byl vybrán s ohledem na neobsazenost střelnice, takže jsem si nemohl moc vybírat.
Ano 3D na Tyršáku je jistě kvalitní turnaj, nicméně z "tradičních" lukostřelců se tomuto zatím věnuje jen málokdo, osobně vím o tobě, Myšovi, Richardovi ( ale ten už jezdí snad pouze na tyto turnaje ), možná občas někdo další, konkrétně pro mě je to zatím drahá švanda za vystřelení si 28 šípů takže uvidíme, samozřejmě se může stát, že budu v Sadské na střelnici sám. Wink
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 7:20 am    Předmět: Citovat

Jerry napsal:
.......... a ještě mi nejsou úplně jasný vaše skratky, v 3D je to trochu jinak a vysvětlivky jsem tady nikde nenašel ......

Pravidla jsou napsána zde na portále.

Jerry napsal:
.......... ikdyž napsat soutěž se mi protiví ,protože si myslím že málo kdo z nás jezdí střílet proto aby byl za každou cenu první , ale aby se vyřádil ( to je můj názor ).

Nechápu co je na tom divnýho, je to lukostřelecký turnaj a to je ze své podstaty soutěž.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 11:40 pm    Předmět: Citovat

Miki napsal:
Termín prvního sobotního klání je stanoven na 16.8.2008.


Jen skromný dotaz pro příště a i pro ostatní pořadatele potenciálních turnajů, dosud nepublikovaných: nešlo by pracovat i s nedělemi?

Někteří přece jenom střílíme všude, kde létají šípy Very Happy a mohli bychom toho více stihnout. V uvedeném termínu je 3D na Tyršáku a může to být pro někoho "Sofiina volba".
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:37 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se , ale stejně tak jsem nepochopil tvojí první odpověď , jsem nováček a ještě mi nejsou úplně jasný vaše skratky, v 3D je to trochu jinak a vysvětlivky jsem tady nikde nenašel Confused tak prosím o trochu schovívavosti,
tvůj záměr vtojí soutěže samozřejmě chápu, ikdyž napsat soutěž se mi protiví ,protože si myslím že málo kdo z nás jezdí střílet proto aby byl za každou cenu první , ale aby se vyřádil ( to je můj názor ).
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 5:35 pm    Předmět: Citovat

Jerry napsal:
Tak promiň že jsem se slušně zeptal , kašlu na soutěž , chtěl jsem jenom zabít den tím co mě baví , klidně mimo soutěž a startovný bych ti samozřejmě zaplatil ,.

Nechápu tuto tvojí urážlivou reakci, problém není v tom že bych mohl přijít o startovné, výdělečná činnost to rozhodně není to mi věř, problém je ten, že by takto mimo soutěž mohlo chtít přijet třeba 20 lidí s holým lukem a já bych to měl tobě dovolit a jiným ne? Proč? Problém je kapacitní, takže kdokoli s HL bere defakto místo někomu s TL, takže resumé je takovéto, až bude odstartována registrace budu brát na zřetel pouze přihlášky TL, jak jsem předeslal a to do výše vyhlášené kapacity, pokud se kapacita nenaplní lukostřelci s TL, bude možné aby tato "volná" místa obsadil i kdokoli s HL, samozřejmě mimo soutěž , kategorie HL nebude vyhlášena a ani vyhodnocena.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 5:11 pm    Předmět: Citovat

Tak promiň že jsem se slušně zeptal , kašlu na soutěž , chtěl jsem jenom zabít den tím co mě baví , klidně mimo soutěž a startovný bych ti samozřejmě zaplatil ,.
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:26 am    Předmět: Re: Ahojky Citovat

Jerry napsal:
Prosím tě Miky , střílím v kategorii Holí luk (vadí to ) ? Jestli ne tak by jsem se také přihlásil ,jestli můžu ,dej mi vědět ,díky .S vřelím pozdravem .

V úplně prvním příspěvku je tato věta:
"Turnaj pouze pro kategorii TL dle LL"
A tato věta znamená, že turnaj bude otevřen pouze pro kategorii tradiční luk dle pravidel lukostřelecké ligy. Důvodů je několik:
1. Osobně je pro mě prioritou podpora tradiční lukostřelby.
2. Sám střílím s tradičními luky.
3. Je hloupost otevírat obě kategorie na "miniturnaji" s předpokládanou kapacitou do 30ti soutěžících.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jerry
Nováček
Nováček


Registrace: 10.6. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 9:56 am    Předmět: Ahojky Citovat

Prosím tě Miky , střílím v kategorii Holí luk (vadí to ) ? Jestli ne tak by jsem se také přihlásil ,jestli můžu ,dej mi vědět ,díky .S vřelím pozdravem .
_________________
Zkušenost nedělá výjímky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 4:50 pm    Předmět: Citovat

Termín prvního sobotního klání je stanoven na 16.8.2008.
Registrace bude spuštěna až budou oznámeny propozice a registrační mail, cca do konce června, takže mi to prosím nepište sem.
Díky. Wink

A na závěr, díky za nabídnutou pomocnou ruku kladenský zlatíčka Razz .
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mahoni
Nováček
Nováček


Registrace: 18.4. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: beroun

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 1:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Miki.Pokud to stihneme odstřílet za Sobotu,tak se taky hlásím (termín by u mě nemel být problém) ale ještě nevím kde je ta Sadská Smile Ale to si snad zvládnu z zjistit. Smile

mahoni
_________________
Vždy to může být lepší,ale vždycky to může být taky i horší.!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 12:12 am    Předmět: Citovat

Určitě potřebuješ taky někoho na poslední místo, hlásím se, ale závisí to od termínu.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 12:07 am    Předmět: Citovat

Až vyhlásíš termín a budeme-li moci přijet, tak s námi můžeš jako pomocníky počítat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 6:29 pm    Předmět: Tradiční jednodenky - Sadská Citovat

Ahoj, zakládám toto nové vlákno z důvodu toho, že jsem se domluvil se střeleckým klubem Sadská na možnosti využívat jejich střelnici.
Momentální situace je taková, že se vybírá termín kdy proběhne první turnaj ( kterou sobotu bude střelnice prázdná ).
Dále musím rozmyslet skladbu disciplín, které se na toto místo hodí. Omezení je hlavně délkou a to 50m.
Další omezení bude kapacita, protože to zatím budu dělat sám ( kdyby chtěl náhodou někdo pomoci budu rád ) tak počítám, že turnaj bude pro max. 30 lidí.Turnaj pouze pro kategorii TL dle LL. Registrace bude spuštěna až bude vše organizačně předzajištěno a až to zde vyhlásím.

Předběžné info ( může se změnit ):

Předpokládané disciplíny :
Terčovka 20 a 25m dle pravidel LL.
Rychlostřelba dle pravidel LL.
Terčovka 50m.
Short Sadská - v podstatě z anglie okopírovaná ženská Short Windsor, terč 122cm, vzdálenosti 28,37 a 46m, 6x6 šípů, bodování evropské 10 až 1 dle zásahové zóny.

Zatím toto, možná jěště něco přibude, uvidím až jak to celé vykoumám.

Předpokládaný termín uskutečnění první akce je polovina srpna, sobota.
Výsledky disciplín dle LL budou do této započítány.
Na místě bude pouze nějaká voda ( limonáda ), dále možnost uvařit si kafe, čaj. Jídlo sebou, nebo možnost využít restaurace v Sadské, bude přestávka na oběd.Záchod bude velmi pravděpodobně 1x mobilní Dixi.


Další informace budou následovat, doufám, že k vyhlášení turnaje dojde min. měsíc před jeho samotným uskutečněním.

Jdu něco dělat čuz. Wink
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.