Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Luky od Arniho
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 7:19 pm    Předmět: Citovat

Napeska napsal:
Jirka H. napsal:
HOJ Napesko
Já si budu muset dát dycinky pívo aby se mi vyjasnilo a porozuměl jsem co mi to chceš přesně říct. Todle poslední nebyla reklama na paštiku,že? Very Happy
Jirka H.

tak srozumitelně je duležité mít dobré šípy to je opravdu základ .A IQ 60 3.ročník bude pozvánku pošleme buď já nebo Arni .Takže žádná paštika pane Jiří. Rolling Eyes
zase jsi mě dostal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 6:52 pm    Předmět: Citovat

Jirka H. napsal:
HOJ Napesko
Já si budu muset dát dycinky pívo aby se mi vyjasnilo a porozuměl jsem co mi to chceš přesně říct. Todle poslední nebyla reklama na paštiku,že? Very Happy
Jirka H.


zase jsi mě dostal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 6:09 pm    Předmět: Citovat

HOJ Napesko
Já si budu muset dát dycinky pívo aby se mi vyjasnilo a porozuměl jsem co mi to chceš přesně říct. Todle poslední nebyla reklama na paštiku,že? Very Happy
Jirka H.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 3:07 pm    Předmět: Citovat

Jirka H. napsal:
Ahoj lumpe "M"

Tak to už je moc. O mých šípech se vyjadřuješ jako o garnyžích a luk je lešení. Já s tím asi seknu. To není lukostřelba ale stavařina. Laughing
Já rejpu proto, že si chci nechat postavit od Arniho LB bez okna. Měl by být 62", jako jsou ty maďarský čalouněný matrace potahovaný kůží Laughing
No a říkám, si, proč necestovat napříč spektrem kategorií.
A máš pravdu, že důležitější než okna jsou sladěné šípy. Což můžeš denně pozorovat u svých mimostředů.
Jirka H.

Rolling Eyes se ví pan Olnat má pravdu předsedo šajpu je grunt musí být dobře ,,tuňené" .Neboj Jíro Hujerů však ti příjde pozvánka na 3 ročník IQ 60
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lumpe "M"

Tak to už je moc. O mých šípech se vyjadřuješ jako o garnyžích a luk je lešení. Já s tím asi seknu. To není lukostřelba ale stavařina. Laughing
Já rejpu proto, že si chci nechat postavit od Arniho LB bez okna. Měl by být 62", jako jsou ty maďarský čalouněný matrace potahovaný kůží Laughing
No a říkám, si, proč necestovat napříč spektrem kategorií.
A máš pravdu, že důležitější než okna jsou sladěné šípy. Což můžeš denně pozorovat u svých mimostředů.
Jirka H.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 1:10 pm    Předmět: Citovat

kdepak. Je to především v šípech. Luky s oknem jsou trochu zvýhodněné a průmyslové šípy jsou hodně zvýhodněné. Jinak zbytek je v lidech.
Už z principu LB je přesnější než jezdecký luk a reflexodeflex je přesnější než LB. Ale kategorie PBHB je spravedlivá, protože se střílí na krátko a tam se větší švihavost krátkého reflexáku tolik neprojevuje, ale naopak je v mírné výhodě LB. Je to kategorie, kde jsou sice většinou Vogoni, ale zase nešpekulují, kde je mezera v pravidlech, jako je to u sportovních kategorií Laughing
S tebou Jiříku nám soutěžit nevadí Laughing Ty si vem co chceš, ale když budeš střílet s lešením a pak projedeš, bude ti to neustále připomínáno Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 10:35 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem doma.
CO to znamená ze své zAhráídky. Nikdo z vás nestřílí ze své zahrádky. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 8:58 pm    Předmět: Citovat

Jirka H. napsal:
Ahoj vy s kratkym Very Happy . Myslím, že stejně je ta kategorie nešťastně definovaná. Sám vidíš, že vám nevadí měřit síly s dřevákem z jednoho kusu ale kompozitový LB bez okna je pro vás soupeř. Nebo se pletu a mohu jít s ref-deflex při délce do 160cm s vámi.
No asi máte bobky. Porovnat grozrovu kopající kobylu v 62 palcích a Lb v 62 palcích to by asi byla poprava pro horsebow kterej je jak na koněspřežku Budějovice - Linec.

A smajlík na konec Very Happy hello2

Odpovědi si přeččtu až přijdu z hospody. occasion5


áále to víš,že se pleteš , klíďo bez okna tě bereme,ale musíš přinést něco ze své zahrádky Wink Banana třeba toto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 6:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj vy s kratkym Very Happy . Myslím, že stejně je ta kategorie nešťastně definovaná. Sám vidíš, že vám nevadí měřit síly s dřevákem z jednoho kusu ale kompozitový LB bez okna je pro vás soupeř. Nebo se pletu a mohu jít s ref-deflex při délce do 160cm s vámi.
No asi máte bobky. Porovnat grozrovu kopající kobylu v 62 palcích a Lb v 62 palcích to by asi byla poprava pro horsebow kterej je jak na koněspřežku Budějovice - Linec.

A smajlík na konec Very Happy hello2

Odpovědi si přeččtu až přijdu z hospody. occasion5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 5:38 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
No se sklem to asi nebude a je to tak na hranici karbonu jako materialu.
Nejsem strojar ale dle tabulek a cisel znamych pro karbon a sklolaminat se co to da vycist.

Moderni ramena maji jeste ve stredu penu aby vrstvy klouzali po sobe a mirnilo se pnuti materialu.

Existuje nejaky opravdovy duvod proc chcete mit luk 40 palcu ? Pravidla EAA definuji HB jako symetricky reflexak o delce 160 cm a rukojeti tloustky minimalne 15 mm a bez okna. 160cm je asi 63 palcu.

Takze logicky co muze Tomas nejlepsi udelat je dotahnout do dokonalosti luk o delce 62 palcu a dlouhym natahem.

To mu umozni vyuzit plne vlastnosti karbonu. Uz mi pripadate jak v devadesatych letech minuleho stoleti kdyz nejvetsi frajer byl s tim nejkratsim(nejmensim) mobilem.

hihi
San

Hi. Hi. My nestřílíme jenom v EAA. Je to asi podobný problém, proč někdo střílí ELB, když flatbow střílí mnohem líp a podmínky pro LB splňuje taky.
Prostě se nám to tak líbí a baví nás to. Baví nás to asi víc, než prosté sčítání bodů a protože máme všichni zhruba stejnou výbavu, můžeme se i mezi sebou porovnávat. Je to prostě náš požadavek na luk. Tak aby se nám líbil a aby se nám z něj dobře střílelo.
Konečně jsem měl TATÉ v plenéru. 67 liber a na asi 30m Calverovy zamlžené a ledem pokryté zahrady šípy létaly vysokou rychlostí zcela vodorovně. Skoro jsem měl spíš problém, že to bylo moc nablízko. I měkými šípy byl soustřel až pozoruhodně dobrý.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 8:13 pm    Předmět: Citovat

Konečně rozumný návrh. Souhlasím.
Jirka H.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 3:34 pm    Předmět: Citovat

Ja by som ako najlogickejsiu reakciu dlholukarov videl , ze by zacali chodit na sutaze s 3 m kladami , k tomu specialne cvicili , podobne ako stredoveky lukostrelci aby si vypracovali tie spravne svaly a dokazali tie obrovite 90kg klady tahat. Boli by " cool". Jednu taku kladu som u Jana Nagya videl. Jasen -asi 210 cm a svihal s tym vraj Jano okolo 250 m. Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 2:47 pm    Předmět: Citovat

Jirka H. napsal:
POzdravuji všechny kraťasy žijící v zemi pohádek a bajek. Koukám , že vás asi Tomáš houpe dva měsíce před Aprílem a dobře se u toho baví Laughing
Ale vážně. Jestli chcete opravdu krátký reflex tak doporučuji demontovat z pistolové kuše. Tam se dostanete i pod 40". Je to ale moje tajemství které prosím dál nešiřte. Cool

Na LB se těším.

Jirka H.


Vím,že jsou na řadě ty vaše kopí s kterýma se dá v případě potřeby i dobře brodit ....,ale ,ale pak jsou na řadě ty naše krátký větve !!! Je to horká news ....tak ty taky psssst. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 12:44 pm    Předmět: Citovat

No se sklem to asi nebude a je to tak na hranici karbonu jako materialu.
Nejsem strojar ale dle tabulek a cisel znamych pro karbon a sklolaminat se co to da vycist.

Moderni ramena maji jeste ve stredu penu aby vrstvy klouzali po sobe a mirnilo se pnuti materialu.

Existuje nejaky opravdovy duvod proc chcete mit luk 40 palcu ? Pravidla EAA definuji HB jako symetricky reflexak o delce 160 cm a rukojeti tloustky minimalne 15 mm a bez okna. 160cm je asi 63 palcu.

Takze logicky co muze Tomas nejlepsi udelat je dotahnout do dokonalosti luk o delce 62 palcu a dlouhym natahem.

To mu umozni vyuzit plne vlastnosti karbonu. Uz mi pripadate jak v devadesatych letech minuleho stoleti kdyz nejvetsi frajer byl s tim nejkratsim(nejmensim) mobilem.

hihi
San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

POzdravuji všechny kraťasy žijící v zemi pohádek a bajek. Koukám , že vás asi Tomáš houpe dva měsíce před Aprílem a dobře se u toho baví Laughing
Ale vážně. Jestli chcete opravdu krátký reflex tak doporučuji demontovat z pistolové kuše. Tam se dostanete i pod 40". Je to ale moje tajemství které prosím dál nešiřte. Cool

Na LB se těším.

Jirka H.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 10:18 am    Předmět: Citovat

Jirka H. napsal:
Důvěřuj.
Je to dobrý ročník - 69 Cool


právě,že mu duvěřujeme a víme ,že to dokáže je to velmi šikovný Šroubek Vroubek .

48 je NEJVÍC !!! Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 9:40 am    Předmět: Citovat

Jirka H. napsal:
A pokud se nepletu tak mu za dva dny popřejem ke 40tinám.
Jirka H.


Něco to o té gratulaci víme ,páč tam jedeme pane Hujer.Je doba zkracování i long bow. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 10:07 pm    Předmět: Citovat

Napriek tomu , ze zdielam vase nadsenie chlapci dizajn visiaci na stene vam je na ... monkey a aby strielalo nieco zlepene epoxidom v 44 ... no neviem. radsej si podrzte svoj pozdrav na 48 a silne sa modlite v genialitu Arniho 3some Oha!
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 9:48 pm    Předmět: Citovat

A pokud se nepletu tak mu za dva dny popřejem ke 40tinám.
Jirka H.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 9:40 pm    Předmět: Citovat

Důvěřuj.
Je to dobrý ročník - 69 Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 8:57 pm    Předmět: Citovat

Je to životní postoj.
Chápeme omezení ukrytá v materiálu
Ale Mistr Hanuš to dokáže. Jde cestou od funkční dokonalosti k dizajnu. Zcela mu důvěřuji
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jirka H.
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 23.12. 2007
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 8:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj cvoci Very Happy
vy určitě máte nějaký syndrom z mládí co?
Předpokládám, že toto sleduje i kmen hudebníků. Tak pro ně- nemůžeš naladit jakýkoliv nástroj nastejno co?. Jestli chcete něco s opravdu malou délkou , tak přejděte na praky. Very Happy
Jirka H.
Lukostřelci pojizeří
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 5:32 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
třeba se mistr Hanuš bojí, že až stvoří 44 palcový skvost, bude oslepen Laughing



No, už i tak má rozhozený sandál když zjistil pan Hanuš jakou výhodu poskytují krátké větve ,přestalo jej trápit rameno a zmizeli i přepravní problémy ..,ale až ještě postaří ksicht a zmenší na tu správnou velikost ty jeho větve, páni to bude tuze pěkné pokoukání na svět Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 5:22 pm    Předmět: Citovat

třeba se mistr Hanuš bojí, že až stvoří 44 palcový skvost, bude oslepen Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 5:16 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Tak právě testuji TATÉ 67 lbs. Lítá to jako ďas a soustřel je velmi dobrý. Jenom k němu nemám vhodné šípy a pořizovat si je nebudu, protože na cestě je další model Laughing Pevně doufám, že na konci procesu bude stát skvost. 46 palců dlouhý jezdecký luk tureckého typu. 32 palců nátah.Od hornbow k nerozeznání. 50m dá dřevěným šípem bez nadstřelování a budu ho mít JENOM JÁ Laughing


pravdou je,že jsem 1.1.09 testovali s panem Ishi u Hanušáka jeho nový model a až na design je střílení s novým modelem opravdu luxusní záležitost....., BOHUŽEL pro mě je moc DLOUHÝ
Vzkaz pro Hanušáka 44 a 48 old style JE NEJVÍCE Exclamation

za Pražské větve IQ 60 Nape ska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Napeska
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 8.9. 2008
Příspěvky: 254
Bydliště: Praha Malá Strana

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 5:12 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
úplně po hlavě se do toho nevrhá. Musíme ho s Napeskou týrat a mučit. Rok práce dalo, než se pustil do krátkých luků (Napeskova práce) . Teď ho zdravíme klubovým pozdravem 48, aby věděl, že delší luky nemá smysl dělat. Další krok bude změna formy a nakonec se mu přestane líbit průmyslový design a bude náš Laughing
Teď se brání, že se musí živit ale už i stvoření luku se siahy, který dává přez 200 a je stabilní je krokem správným směrem.
Zatím si cvičím s TATÉII hladké vypuštění a je to neskutečná žaha Wink


.............Má pravdu předsedo, mistr Hanušů je pěkně tvrdý oříšek na opracování ,.......,,taková patálie"....
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vladik
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 14.10. 2008
Příspěvky: 230
Bydliště: Michalovce, SR

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 9:41 am    Předmět: Citovat

myso, ty ma zabijas...mne Arni slubil Tate II na februar, ja sa neviem dockat...a ty do toho napises take pismena...xexe Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 12:04 am    Předmět: Citovat

úplně po hlavě se do toho nevrhá. Musíme ho s Napeskou týrat a mučit. Rok práce dalo, než se pustil do krátkých luků (Napeskova práce) . Teď ho zdravíme klubovým pozdravem 48, aby věděl, že delší luky nemá smysl dělat. Další krok bude změna formy a nakonec se mu přestane líbit průmyslový design a bude náš Laughing
Teď se brání, že se musí živit ale už i stvoření luku se siahy, který dává přez 200 a je stabilní je krokem správným směrem.
Zatím si cvičím s TATÉII hladké vypuštění a je to neskutečná žaha Wink
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 11:42 pm    Předmět: Citovat

Ty srandista. Laughing . dufam , ze si to niekto vsimol , aku masivnu reklamu robim vsade Arnimu , napriek tomu , ze som to este nedrzal v ruke. Dokonca aj na Atarnete ! Aspon vidis Miso , ako verim tvojmu usudku Shocked ! Je to , ale samozrejme aj kvoli tomu , ze ocenujem domaceho majstra , ktory sa do toho vrha po hlave , je mi to simpaticke.
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 10:48 pm    Předmět: Citovat

Tak právě testuji TATÉ 67 lbs. Lítá to jako ďas a soustřel je velmi dobrý. Jenom k němu nemám vhodné šípy a pořizovat si je nebudu, protože na cestě je další model Laughing Pevně doufám, že na konci procesu bude stát skvost. 46 palců dlouhý jezdecký luk tureckého typu. 32 palců nátah.Od hornbow k nerozeznání. 50m dá dřevěným šípem bez nadstřelování a budu ho mít JENOM JÁ Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další
Strana 23 z 25

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.