Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galéria 2018
#31
Lubo: ak som na fóre prihlásený tvoj najnovší príspevok nevidím, ak sa odhlásim zobrazí ho, ale neviem zase pozrieť fotky....toto sa na tomto fóre deje často.
Odpovědět
#32
starsie :
 lieska vacsinou 40lb

(11-22-2018, 12:06 PM)woodan Napsal(a): Lubo: ak som na fóre prihlásený tvoj najnovší príspevok nevidím, ak sa odhlásim zobrazí ho, ale neviem zase pozrieť fotky....toto sa na tomto fóre deje často.

uz mi  to nacitalo ..vsetko ..


Přiložené soubory Miniatury
                   
Odpovědět
#33
(11-22-2018, 12:39 PM)Lubo Napsal(a): starsie :
 lieska vacsinou 40lb

(11-22-2018, 12:06 PM)woodan Napsal(a): Lubo: ak som na fóre prihlásený tvoj najnovší príspevok nevidím, ak sa odhlásim zobrazí ho, ale neviem zase pozrieť fotky....toto sa na tomto fóre deje často.

uz mi  to nacitalo ..vsetko ..


Ahoj, už to zobrazuje. Na tých prvých fotkách vidno že ten tiller mohol byť lepší resp. nie je veľmi podarený. Na tom treťom to už vyzerá dobre. Skús do budúcna tenšie špičky, vyplatí sa. Ja nezvyknem robiť ani tie strelecké okná resp. miesta pre zakladanie šípu, nevidím v tom nejaký zmysel a nie je to potom už ten pravý primitív, poväčšine to takto robia amíci na tých svojich flatbowoch. Postni potom aj nové diela, veľa zdaru Smile
Odpovědět
#34
(11-22-2018, 12:39 PM)Lubo Napsal(a): starsie :
 lieska vacsinou 40lb

(11-22-2018, 12:06 PM)woodan Napsal(a): Lubo: ak som na fóre prihlásený tvoj najnovší príspevok nevidím, ak sa odhlásim zobrazí ho, ale neviem zase pozrieť fotky....toto sa na tomto fóre deje často.

uz mi  to nacitalo ..vsetko ..

Tiller vyzerá dobre podľa fotky. To lepené madlo a okno tam nepatrí. Pravý primitív to nemá. Hlavné je či presne strieľa.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)