Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hroty
#1
Nemá nékdo nějaký fígl na sundání hrotů ze zlomených šípů? Big Grin Leží mi jich doma několik a přijde mi škoda je nezrecyklovat.  Cool
Odpovědět
#2
Aké  šípy, dreváky, carbon ?
Odpovědět
#3
V obou případech ohřát, nejlépe horkovzdušnou pistolí hrot , až lepidlo povolí, nebo degraduje a během ohřrvu průběžne zkoušet protočit.
Odpovědět
#4
(06-24-2018, 08:37 AM)Tecumseh Napsal(a): Aké  šípy, dreváky, carbon ?

Jo, to mě nenapadlo. Big Grin Dřevo.

(06-24-2018, 10:33 AM)Ivan Napsal(a): V obou případech ohřát, nejlépe horkovzdušnou pistolí hrot , až lepidlo povolí, nebo degraduje a během ohřrvu průběžne zkoušet protočit.

Zkusím! Díky za tip!
Odpovědět
#5
ja to robim doma nad sporakom :-) nahrejem a kombinackami dam dolu, a do plechovky vychladnut
Odpovědět
#6
(06-26-2018, 08:15 PM)Dusan Napsal(a): ja to robim doma nad sporakom :-) nahrejem a kombinackami dam dolu, a do plechovky vychladnut

Já si řekl horko jako horko, tak jsem použil svíčku a šlo to taky. Akorát jsem je házel do hadru. Hroty jsou od té svíčky očouzené. Big Grin
Odpovědět
#7
(06-27-2018, 11:33 AM)Zbyněk Napsal(a):
(06-26-2018, 08:15 PM)Dusan Napsal(a): ja to robim doma nad sporakom :-) nahrejem a kombinackami dam dolu, a do plechovky vychladnut

Já si řekl horko jako horko, tak jsem použil svíčku a šlo to taky. Akorát jsem je házel do hadru. Hroty jsou od té svíčky očouzené. Big Grin

Smile aj tak to robim - ked nemam sporak poruke ;-)
Odpovědět
#8
Ahoj,
také přispěji,
když mám dřevěný šíp úplně zlomený u hrotu, tak se mi osvědčilo do dřeva našroubovat silnější ostrý vrut. Po zahřátí nad sporákem lze vrut velmi dobře uchopit kombinačkama a vytáhnout i se zbytkem dříku.
Honza
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)