Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klepákův mlýn 2018
#21
(10-07-2018, 01:36 PM)Zbyněk Napsal(a): Za celé osazenstvo vznikajícího LK Stromová liga musím vyřídit nadšení a jen skvělé dojmy z celého turnaje i večírku. Big Grin Škoda jen, že výsledky tomu příliš neodpovidaly. Za rok se určitě uvidíme znova! Kdo nedorazil, prohloupil.

Zbyněk, Nikča, Kokosák, Týna, Sova, Kachen a Umpa

Zbyňďo, obávám se, že výsledky odpovídaly pátečnímu večírku. Wink 
Jinak to byla krása krás a doufám, že nám takový super závěr sezóny vydrží ještě mnoho let.
Na příjezdu nás  mimochodem bloudilo víc než jen Ita. Já jsem zase pro změnu málem skončil v Olšanech na hřbitově (ani ten kříž vprostřed cesty mne neodradil) Smile . Příště už snad budou všechny silnice sjízdné, aby nám nemátly navigace nenavigace. Big Grin
Odpovědět
#22
Ahoj Všem Klepákům, Mlčoch Boža Majka Pepa  děkují  Všem co se podíleli na zakončení LL 2018.Byla to po celý víkend oslava lukostřelby, která dlouho zůstane v naších myslích. Lukostřelci z Českého Lesa DĚKUJÍ.
par fotek z naší skupinky Wendy, Naďa, Soňa,Kaťas,Sova,František,Klacek, Mlčoch
https://dlouhesipy.rajce.idnes.cz/Klepak_2018/

videa:https://www.youtube.com/channel/UC9YnVzqpCF9SC416VdeKUQA?view_as=subscriber
Odpovědět
#23
Ahoj všem, ještě jednou moc díky za naprosto báječný turnaj! Hlavně Johance a Lojzíkovi za neuvěřitelně dotaženou organizaci a svojí legendární skupině (Zbyňa, Káča, Kibe, Jichoč, Seifgard s Aničkou a Mára) za nádhernou sobotu. Takhle krásně jsem si dlouho neodpočala. Uvidíme se na jaře, bando. <3
Odpovědět
#24
Vážení lukostřelečtí přátelé, v příloze máte výsledky z Klepáku. Některé skupiny se nenamáhaly rozepisovat některé výsledky jednotlivců (zde je místo číslice pomlčka). Není ve výsledcích jednotlivců samozřejmě započítán Ajutův prcek a soustřel. Na dotaz proč nemohli střílet soustřel všichni ze skupiny, je jednoduchá odpověď. V některých skupinách bylo více střelců a tak by byli v nevýhodě. Při přípravě jsme ještě nevěděli, jak budou početné skupiny. 
Hezké zkoumání dosažených výsledků přejí Johanka a Lojza.


Přiložené soubory
.docx   výsledky děti 2018.docx (Velikost: 18,32 KB / Stažení: 14)
.docx   výsledky dospělci 2018.docx (Velikost: 28,51 KB / Stažení: 103)
.docx   výsledky skupin 2018.docx (Velikost: 13,17 KB / Stažení: 43)
Odpovědět
#25
Ahoj,
velké díky za super víkend se skvělým komfortem a bezva přáteli.
zdraví
Holoubci
Odpovědět
#26
Stále jsem plný dojmů z krásného víkendu. Díky Johance, Lojzovi, všem pomáhajícím ... a prostě všem:-)
PetrČ z Totemu
Odpovědět
#27
Ahoj, také se připojuji ke chvále za turnaj.
Krásně jsme si užili tento oslavný a pohodový turnaj a už se těšíme na příští ročník.
Honzík a Lucka, LK Totem
Odpovědět
#28
Jé, jak tak koukám na výsledky dětí, tak je škoda, že skupina malých dětí měla blbě zapsané body na C a K kříži.
Tam byl zásah za 5 bodů - ale Květa má 2 body, Dominik, Tina nebo Asena po čtyřech ... protože tam mají počet zásahů a ne body Sad Shodou okolností jsme na téhle disciplíně čekali, až ji prckové odstřílí, tak vím, že to nastříleli skvěle a o moc lepší výsledek mít nemohli ... Když potom namísto 2 bodů budeme počítat 10, namísto 4 bodů 20 ... tak by byli shodně na prvním místě Dominik a Květa se 140 body, následování Fandou se 136 body. Asena by zůstal čtvrtý se 130 a Tina se posunula na páté místo se 116 body ... Škoda Smile

Na druhou stranu mít na krku takovou bandu prcků, nezešílet z toho a ještě ohlídat každou nuanci pravidel se dá fakt obtížně, takže to kvočnám opravdu zazlívat nelze, chvíli jsem s nimi byl a nezáviděl jsem Smile Sám jsem si tohle kvočnování u dětí vyzkoušel několikrát u Ajuty a je to nářez Smile I proto ještě jednou díky dětským kvočnám za odvedenou práci.

No a když jsme u toho děkování, tak sice jsem to říkal osobně na Klepáku, ale ještě přidám i sem - díky za krásně připravený turnaj, skvělé vege jídlo a vůbec za všechno. DÍKY!!!
Odpovědět
#29
Ahoj Lucínku a všichni ostatní. Díky za slova uznání a chvály. Pochopitelně nás mrzí, že někdo zapsal dětem  výsledky špatně, ale s tím pořadatel v tu chvíli nic neudělá, zejména, když se dobu  čeká právě na dětskou skupinu. Takových chyb tam může být více. Nevím, jestli právě dotčené děti, které tuto diskusi taky hodně sledují, z ní budou mít radost. Snad to příště vyjde!
Pěkné slunné dny přejí Lojza a Johanka
Odpovědět
#30
Lucínku, je to samozřejmě škoda a chyba a bude to pro pořadatele zase další úkol navíc jak to napravit. Sama dobře vím, že k chybám při počítání turnajů dochází docela snadno a často. Sám jsi napsal, že chápeš, jak k tomu došlo. Je ale více kamarádské a fér to raději pořadatelům rovnou zavolat a domluvit se s nimi na nápravě. Takovéto stěžování před diskuze vede snadno k nedorozuměním a nepochopení.

A ještě něco: Dneska ráno Fanda při snídani okomentoval své třetí místo v lize. "Víš mami, že je nejlepší ze všeho být třetí? Protože stojíš na stupních vítězů nejdéle ze všech !"
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)