Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klepákův mlýn
#11
Přihlašování na Klepák ukončeno.  Náš speciální počítačový program JLVPVJ2 nyní bude zpracovávat lukostřelce do skupin. Prosíme ty, kdo jste přihlášeni a nemůžete se zúčastnit, dejte vědět.  Těšíme se na Vás. Pivo na večírek objednáno. Jo+Lo
Odpovědět
#12
Milí přátelé a kamarádi,
máme za sebou poslední (povedený ) ligový turnaj v Manětíně a tak už můžeme začít s přípravou vyhlášení výsledků letošní ligy. Exclamation  A teď ještě k ostatním věcem, týkajícím se turnaje: 
Na Klepák dojedete přes obce Brandlín a Heřmaneč. U odboček na polní/lesní cestu budou umístěny malé dřevěné šipky s nápisem Klepák.
 Kdo jste přihlášeni a nevidíte "OK" v seznamu přihlášených, zkontrolujte si, jestli jste zaplatili startovné anebo nám sdělte, že nepřijedete, ať můžeme přibrat náhradníky a vytvořit konečně soutěžní družstva.
 Pokud máte zájem o ubytování (viz propozice) sdělte nám to. Omlouváme se za chybku v propozicích, cena za ubytování není za jednu noc, jestli ubytování využijete na jednu či dvě noci, cena zůstává stejná.
 Prosíme nestřílející doprovod, aby se po dobu soutěže nepohyboval po soutěžním okruhu. Může využít zařízení mlýna, vyjít/vyjet si na výlet do okolí či vyrazit někam na houby (poradíme).
 Upozorňujeme, že soutěž v minilucích bude pořádána jen pro dospělce.
 Moc se na vás těšíme, přijeďte v dobré formě a s dobrou náladou. Prosíme maminky, manželky či babičky o nějaký ten pekáč buchet pro sladkomilné účastníky Tongue.

Vaši Johanka a Lojza
Odpovědět
#13
(10-01-2017, 07:54 PM)Luis Napsal(a): Ještě, že jsem se podívala, upeču a přivezem ;-)
Naďa

Milí přátelé a kamarádi,
máme za sebou poslední (povedený ) ligový turnaj v Manětíně a tak už můžeme začít s přípravou vyhlášení výsledků letošní ligy. Exclamation  A teď ještě k ostatním věcem, týkajícím se turnaje: 
Na Klepák dojedete přes obce Brandlín a Heřmaneč. U odboček na polní/lesní cestu budou umístěny malé dřevěné šipky s nápisem Klepák.
 Kdo jste přihlášeni a nevidíte "OK" v seznamu přihlášených, zkontrolujte si, jestli jste zaplatili startovné anebo nám sdělte, že nepřijedete, ať můžeme přibrat náhradníky a vytvořit konečně soutěžní družstva.
 Pokud máte zájem o ubytování (viz propozice) sdělte nám to. Omlouváme se za chybku v propozicích, cena za ubytování není za jednu noc, jestli ubytování využijete na jednu či dvě noci, cena zůstává stejná.
 Prosíme nestřílející doprovod, aby se po dobu soutěže nepohyboval po soutěžním okruhu. Může využít zařízení mlýna, vyjít/vyjet si na výlet do okolí či vyrazit někam na houby (poradíme).
 Upozorňujeme, že soutěž v minilucích bude pořádána jen pro dospělce.
 Moc se na vás těšíme, přijeďte v dobré formě a s dobrou náladou. Prosíme maminky, manželky či babičky o nějaký ten pekáč buchet pro sladkomilné účastníky Tongue.

Vaši Johanka a Lojza
Odpovědět
#14
Zděšení rodičové, nebojte se, pokud trváte na doprovodu svého dítěte na trati, tak samozřejmě můžete jít s ním. Hezký den Johanka
Odpovědět
#15
Kamarádi, aktuální stav počasí. Jasno, 6 stupňů, vítr. Včera ve večerních hodinách vichřice a liják. Vytápěná společenská místnost k dispozici, myslím, že se tam vejdeme. Nicméně nepodceňte oblečení, náhradní boty. 
Noci jsou zde chladné? -- To abych si vzal teplé prádlo! 
Tak to jsou poslední písemné zprávy. V případě potřeby už jen volejte 606466635 Johanka
Odpovědět
#16
Ahoj,

tak jsme zdárně dorazili domů z Klepáku. Absolutní nadšení. Vymazlenější turnaj jsem nezažila. Vše zorganizováno a vypipláno do detailů. Zvlášť oceňuju prostředí a nápaditost a technickou úroveň disciplín.
Zvláštní dík samozřejmě Johance a Lojzovi, ale také vedoucí naší dětské skupiny - Růžence. Fakt frajerka, která tu hordu malých lučištníků (když jsem viděla jejich množství, měla jsem obavy, že nebudeme stíhat), perfektně organizovala a v pořádku je všechny dovedla. A že to chvílema bylo hustýýýý. Čím víc se blížil konec závodu, tím víc energie ti malí prevíti měli.
Příští rok určitě znovu. Ještě jednou díky. Šárka a Jonáš z Manětína

Tady jsou fotky z naší skupiny, je jich tam hodně s mým dítětem, nepromazávala jsem. Dík za pochopení.

https://haasar.rajce.idnes.cz/Klepakuv_mlyn_2017/

jméno i heslo: klepak2017
Odpovědět
#17
Děkujeme za skvělý turnaj - nádherná příroda, dokonalé disciplíny, skvělá parta lidí a i počasí vyšlo. Nada
Odpovědět
#18
Krásné a důstojné zakončení lukostřelecké ligy! Turnaj velmi povedený, je vidět, že souboje jednotlivých týmů je velmi populární a rozvíjející se disciplína. My v naší skupině jsme si to moc užili - od začátku, kdy jsme se chvíli hledali kolem mlýna až po samotné vyhlašování.

Ještě jednou velké díky!!

Pegas za AWEN Prachatice
Odpovědět
#19
Absolutní špička, kterou mi kazil jen můj bolehlav... Big Grin Krásné prostředí i zázemí, suprové vychytané disciplíny (jen 3D jsem měl občas pocit, že střílím do lidí), dokonalé concarne se šmakózním pivem! Ješte tímto děkuju naší skupině Hromovi, Bóžovi, Vencovi, Peťovi, Verče a Janče, protože bez pořádný skupiny není turnaj to pravé. Wink Prostě nechám superlativů, kdo tam byl, tak ví. Ještě jednou převeliké díky Johance a Lojzovi.
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#20
Smekám klobouk (kdybych jej měl) a hluboce se klaním. Nádherné prostředí a turnaj vypiplaný do nejmenších detailů. Spousta mechanických hraček, z nichž se ani žádná v polovině závodu nerozbila. Skvělé. Moc velký dík za úžasný lukostřelecký zážitek. Mám takový pocit, že kdysi Zelím vysoko nastavená laťka se zase posunula o kus výše a bude velmi těžké na ni dosáhnout.

PS: Budou někde výhledově výsledky skupin (bodově) a zejména výsledky ostatních dětí? Jen pro zajímavost ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 2 host(ů)