Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klepákův mlýn
#1
Přátelé lukostřelci, lukostřelkyně a lukostřelčata, včera byly zveřejněny propozice a přihlašování na Výroční oslavný turnaj u příležitosti vyhlášení výsledků Lukostřelecké ligy ATL 2017. http://lukostrelec.cz/kalendar-akci/turn...mlyn-2017/
Prosím, přečtěte si pozorně propozice, v případě nejasností neváhejte zavolat či napsat. 
Hezký den Johanka a Lojza
Odpovědět
#2
Ahoj, lukostřelci,
máme pro vás k posouzení dva náměty. Chtěli bychom zjistit, jestli je opravdu zájem o nedělní tradičnější disciplíny (Tibetský trojúhelník, Cornstalk, eventuelně další). Kdo by se chtěl účastnit, dejte vědět. Druhý dotaz na vás se týká podnětu Větví Severu, které navrhují na sobotu večer soutěž v minilucích. Je-li zájem, rovněž se ozvěte, prosím.
Johanka a Lojza
Odpovědět
#3
(09-11-2017, 04:43 PM)Luis Napsal(a): Ahoj, lukostřelci,
máme pro vás k posouzení dva náměty. Chtěli bychom zjistit, jestli je opravdu zájem o nedělní tradičnější disciplíny (Tibetský trojúhelník, Cornstalk, eventuelně další). Kdo by se chtěl účastnit, dejte vědět. Druhý dotaz na vás se týká podnětu Větví Severu, které navrhují na sobotu večer soutěž v minilucích. Je-li zájem, rovněž se ozvěte, prosím.
Johanka a Lojza

Asi budu mluvit i za Nikcu, Kokosaka a Sovu, kdyz reknu, ze Tibetak si dame s chuti a zbytek velmi radi vyzkousime!  Big Grin Shy
CARPE THAT FUCKING DIEM!
Odpovědět
#4
Za mne určitě tradiční diciplíny ano. Byť mi moc nejdou. Miniluky se zdržuju hlasování.
Odpovědět
#5
Ahoj lukostřelci, chtěla bych Vás informovat, že k pozdnímu obědu na "Klepáku" bude chilli con carne (maso s fazolemi v červené omáčce). Pálivost si přidáte do hotové porce. Pokud někdo trpíte nepřekonatelným odporem k fazolím, prosím zavolejte tel. 606466635 a já se pokusím pro Vás něco vymyslet.  Bezmasci budou mít překvapení (v příštím týdnu budu provádět kuchařské experimenty na Lojzovi - chudák Cry  už i tak jí pořád nějaké dýně či cukety ).  Hezký den Johanka
Odpovědět
#6
Ahoj borci, jelikož se množí zájemci o soutěž miniluků a někteří dokonce chtějí něco nového vyrábět, sdělujeme, že soutěž bude a připomínám, že od roku 2014 platí pro miniluky na turnajích Vjetví Jihu tyto parametry: max. délka šípu 12" (30,5 cm), max. délka luku 30" (76 cm), max. síla 10 lbs (4,5 kg) na těch 12 palců. Leone, připrav si hlasivky.

Lojza a Johanka
Odpovědět
#7
.. Lojzo děkuji už jsem to včera večer slepil luk 59cm, a když jsem tam dal gumu od trenýrek tak to střílí i normálně dlouhé šípy.
příprava krátkých šípů má jednu výhodu : přeříznu svůj dlouhý šíp a mám dva polotovary jeden s brkama a jeden s hrotem , takže vlastně taková poloviční práce .
Mlčoch
Odpovědět
#8
Exclamation 
Prosíme držitele putovních pohárů, aby je nezapomněli přivést či poslat na Klepák. Možná  bude v příštím roce usedat prach na tyto trofeje v jiných příbytcích výtězných lukostřelců. Za ATL Johanka
Odpovědět
#9
Jsem pro nedělní střílení na tibetský terč a případně další...
Odpovědět
#10
Exclamation 
Vážení přátelé lukostřelci, vzhledem k tomu, že včera byla naplněna kapacita turnaje a hned došlo k několika žádostem o další přihlášení, bylo rozhodnuto o navýšení počtu lukostřelců na Klepáku a to na 140 startujících. Víc už ale nezvládneme. Pokud už nyní víte, že jste se přihlásili a nemůžete z nějakého důvodu přijet, určitě mi napište ať neblokujete místa pro ty, kteří by Vás rádi nahradili. Dále Vás upozorňuji, že platba startovného není možná až na místě. Prvním důvodem je to, že se jedná  turnaj družstev a s tím spojené rozdělování do skupin, druhým pak to, že po ránu se bude vyhlašovat Lukostřelecká liga a  na administrativní úkony spojené s placením nebude čas. A nezapomínejme na to, že říjnové dny nejsou už příliš dlouhé a musíme to všechno (krom večírku) zvládnout do tmy. Hezký den Johanka.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 2 host(ů)