Na prahu sezóny 2022/2023

 

Kolegové lukostřelci, stojíme na prahu nové ligové sezóny, a proto pro vás máme několik informací.

V prvé řadě vám všem, co jste se umístili na čelních pozicích lukostřelecké ligy 2020/2022, gratulujeme.  O úplně nové medaile ATL soutěžilo v osmi kategoriích 164 lukostřelců a lukostřelčat.

Na sobotním turnaji budeme oslavovat ZDEŇKA RUDU, PETRA BRABCE, EVU DVOŘÁČKOVOU, JAKUBA PAVLÍKA, ALOISE SCHULZE, JANA HOLUBA, PETRA HOLUBA, KATKU ZÁHORKOVOU, JINDRU LIVEČKU, LUCII HANOUSKOVOU, MARTINA BALCERA, BARBORU ANNU TURKOVOU, PETRA ČÍŽKA, STANDU RATAJE, JANA VÁCLAVA TURKA, EMU POLLAKOVOU, LENKU ŠTRUNCOVOU, VOJTU PETRA TURKA, PETRU CYCOŇOVOU, MÍLU ŽILKOVOU, ONDRU HAIDLMAIERA, PETRA FAUSTA, BLANKU SOLAŘOVOU a JOHANKU SUCHARDOVOU (pořadí jmen je zcela náhodné).

Moc děkujeme všem, co si přijedou pro své zasloužené medaile a ozdobí tak svou přítomností slavnostní akt.

Dále něco méně příjemného a tím jsou naše ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Letošního roku nastala drobná zvláštnost, první turnaj lukostřelecké sezóny je již 2. října, aby vám mohl být turnaj započítán do ligy, musíte mít zaplacené členské příspěvky.
S kolegy radními ATL jsme se poradili a vyšlo z toho asi toto: výsledky z Radíkovského ligového turnaje budou zpracovány do ligové tabulky ze všech odevzdaných ligových bodovaček. Nicméně pokud do konce měsíce října některý z účastníků ligy (člen ATL) nesplní povinnost zaplacení příspěvků, bude mu z tabulky turnaj vymazán.

Výše příspěvku, číslo účtu a podobné formality zůstávají pro letošek beze změn.

A nyní ročníky kategorií lukostřelecké ligy pro sezónu 2022/23:

od ročníku narození 2010 včetně, děti,

od ročníku narození 2005 do 2009 včetně, dorost,

do ročníku narození 2004 včetně, dospělí.

 

Přeji vám mnoho úspěšných výstřelů v příští ligové sezóně.

Za radu ATL Johanka