Fórum - Lukostřelec.cz
Klepákův mlýn - Verze k tisku

+- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum)
+-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Turnaje (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Téma: Klepákův mlýn (/showthread.php?tid=97)

Stran: 1 2 3 4 5


RE: Klepákův mlýn - Katka - 10-09-2017

Byl to vymazlený víkend. A za to patří Johance a Lojzovi veliký dík. Trať byla v krásném prostředí a a na Lovecké byla nejvyšší hustota tabulek s nápisem BROD na celém území Evropy. Všechny disciplíny byly vykoumané a doladěné do posledního detailu. 
Johanka - bohyně z kuchyně dokázala uvařit 150 vynikajících obědů. A jak všem chutnalo! 
Zpívalo se a radovalo, střílelo se i povídalo. Zkrátka byl to perfektní závěr ligové sezóny. 
Za Titěvu udělujeme LOJO velikou jedničku. 
Katka


RE: Klepákův mlýn - Mlčoch - 10-09-2017

Ahoj VELKÉ poděkování a obdiv LOJO a všem kteří se podíleli na turnaji. bylo více než důstojné zakončení ligy 2017.
Eliška Boža Mlčoch.  Pár fotek převážně z večírků

http://dlouhesipy.rajce.idnes.cz/Klepakuv_Mlyn_2017/


RE: Klepákův mlýn - kosmi - 10-09-2017

Ahoj všem, díky za moc pěkný turnaj

tady je fotogalerie a videa (fotky jdou ukládat, videa ne): fotogalerie
fotogalerie je na mém serveru, není tam tak rychlý internet ale mělo by to jít

kdo by si chtěl stáhnout videa tak tady v zipu: Klepák videa uložto

heslo:  klepak2017


RE: Klepákův mlýn - Luis - 10-09-2017

Lucínku a ostatní, až se trochu zpamatujeme, všechny dosažitelné výsledky uveřejníme. 
Zdraví vás Lojza s Johankou


RE: Klepákův mlýn - Dun - 10-09-2017

Ahoj,

taky moc děkujeme za skvělý a originální turnaj.

Vítek a Nelča


RE: Klepákův mlýn - Hynek - 10-10-2017

Přiznávám, že z dvojitého večírku jsem se chvíli vzpamatovával, ale pro mne to byl lukostřelecký víkend snů.
Super prostředí, úžasné discipllíny, precizní provedení a i počasí se v zásadě vyvedlo. Co víc si přát? No samozřejmě úspěch a jelikož i ten se mi dostavil jsem zcela nadšen. Big Grin 

Pár fotek z lovecké:
https://vhynek.rajce.idnes.cz/Klepakuv_Mlyn_2017/


RE: Klepákův mlýn - Katka - 10-11-2017

(10-09-2017, 04:37 PM)kosmi Napsal(a): Ahoj všem, díky za moc pěkný turnaj

tady je fotogalerie a videa (fotky jdou ukládat, videa ne): fotogalerie
fotogalerie je na mém serveru, není tam tak rychlý internet ale mělo by to jít

kdo by si chtěl stáhnout videa tak tady v zipu: Klepák videa uložto

heslo:  klepak2017

Ahoj Míšo, zkoušela jsem tvoji fotogalerii otevřít, ale zřejmě si můj pomalý počítač nestihl popovídat s tvým pomalým internetem. Je ještě nějaká možnost jak si fotky prohlédnout? Moc díky


RE: Klepákův mlýn - Johanka Suchardová - 10-11-2017

Zdravím! Dnes jsem se konečně dostala k počítadlu, abych Vám poslala nazpět startovné za odhlášení z turnaje. Prosím,  pokud Vám peníze v dohledné době nepřijdou, tak se ozvěte. Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla.  
Jinak už jsme dovlekli domů poslední krámy z Klepáku a tak Vám snad zítra napíšeme naše postřehy. Zapomenuté klíče, prosím, posílejte na naši adresu. VELKÝ JENÍKOV 2, 37853 STRMILOV. Díky LO+JO


RE: Klepákův mlýn - kosmi - 10-11-2017

Ahoj, Katko dnes jsme tu měli plánovaný výpadek proudu tak byl server a internet a vlastně všechno mimo provoz. Už by to mělo fungovat.
Kdyby to i tak nešlo, napiš a pošlu to nějak jinak.

Citace:Ahoj Míšo, zkoušela jsem tvoji fotogalerii otevřít, ale zřejmě si můj pomalý počítač nestihl popovídat s tvým pomalým internetem. Je ještě nějaká možnost jak si fotky prohlédnout? Moc díky



RE: Klepákův mlýn - Luis - 10-12-2017

Milí lukostřelbymilní přátelé a kamarádi,
 
všechny ty krámy z turnaje už jsou pod střechou a marně čekají na řádné ošetření a uložení. Děkujeme všem, kteří přijeli. Bez vás by to nebylo ono. Byl to náš první turnaj většího rozsahu a stejně tak to bylo naše první vyhlášení Lukostřelecké ligy, které jsme uspořádali. V obojím jsme nasekali řadu chyb a pokud bude nějaké příště, (asi bude, protože Lojza už plánuje vylepšení bodování)  snad se jich, již poučeni, vyvarujeme. Nějaké té úpravě se nevyhnou ani disciplíny, aby se turnaj líbil pokud možno všem. A chtělo by to i nějakou další verneovsko – leonardovkou disciplínu, že.
Poděkovat se ale sluší především těmto hodným  lidičkám: Katce, Hermanovi, Tondovi  a Kristýně z Jihočeské Titěvy, Tomovi, Danielce a Sanny z Awenu Prachatice, Pakům Helence a Honzovi , Zelíkům z našich rodných Vjetví Jihu, Lukostřelcům z Netolic Janče a Honzovi, dále Vláďovi Kadrnožkovi, Profesoru Ammuxovi, Vencovi Jirků, Karlovi Krásovi, Mlčochovi, Ondrovi Blažkovi i těm ostatním, na které jsem si teď nevzpomněl a bez jejichž větší či menší pomoci by turnaj nebyl takový, jaký byl. Doplňuji naši Emu, která se ukázala jako perfektní kulhavice kuchynní. Ještě jednou smekám před Štěpánem a Růženkou, našimi vedoucími  havěti.
Zamýšlíme se nad tím, jestli dál uvažovat o soutěži družstev, nebo raději ne. Poskládat výkonnostně jakžtakž vyvážená družstva není snadné, zvláště když vám v tom do posledního dne „lítá“ nejméně deset lidí, kteří „ještě neví“. Ještě srandovnější je, když půl hodiny po ukončení registrace přijdou další, nepřihlášení, kteří ještě navíc nutně potřebují jít spolu. Nebylo by lepší udělat místo soutěže družstev soutěž jednotlivců? To bych nechtěla, neboť takhle je to větší šance pro začátečníky se seznámit a umístit. Pokud dojde na další ročník  Klepáku družstev, tak rozhodně nebudu upravovat družstva po ukončení registrace. Je to pak hrozný chaos a lukostřelci jsou na tom biti. Není problém vyhodit jednoho ochořelého lukostřelce, ale za deset minut úplně překopat něco na čem děláte několik večerů je nad moje síly.
Soutěž miniluků byla letos moc pěkná. Díky za to především všem nadšeným borcům, ale za organizaci také  Zelímu, Leonovi a Ajutovi. Soutěž dětí se především z pohledu bezpečnosti příliš nepovedla. Ještě teď mi zní v uších naprosto oprávněné výtky k jejímu průběhu.
Ať byl turnaj jakýkoli, nám s Johankou udělala moc dobře Vaše slova chvály, vyřčená i napsaná. Díky.
Jo, kdo postrádá takové hnědé triko s klokankou a kapucí, docela hezké, že by si ho Johanka asi nechala, kdyby byla ještě štíhlejší (asi tak o třicet kilo), ať se ozve. Ostatní ztráty a nálezy jsou, doufám, již vyřízeny. Ještě je tu jeden karbošíp - modrožluté letky.
Večírky byly velkolepé a také se sluší poděkovat všem hudebníkům.
Výsledky budou možná už zítra.
 
Vaši Johanka (zeleně doplněno) a Lojza z Velkého Jeníkova  Heart