Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Tenesee

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ondruliak
Nováček
Nováček


Registrace: 25.1. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 9:36 am    Předmět: Citovat

ja mam pocit že tu človek može nosiť všetko, u kámoša na farme majú deti káždý oblubenú zbraň a nie raz kolegovia strielali priamo z okna domu... tie prasata ma po tomto vobec nemrzia... Tiež som vyrastal na dedine, a to kvílenie sa mi teda nikdy nepáčilo... takže mi nie je luto že som to neabsolvoval. Ti olympionici čo zlyhali... teraz nechcem byť za múdreho, poviem len a len svoj názor. Terč ako terč. ak máš nastrielané a odhadneš správnu vzdialenosť a vie čo a ako treba, nevidím v tom rozdiel. Živé či neživé ak človek striela rovnakou technikou... Problém je potom, keď to človek vidí, alebo skor cíti čo urobil... To že to niekomu trvá 5 rokov kym trafí... vôbec sa nečudujem, ja s týmto lukom ledva trafím dvere od stodoly, to čo sa mi zadarilo bolo kvoli tomu, že mi to prišlo rovno na "strelnicu" kde som práve strielal a bol som rozbehnutý tak akurát.. a samozrejme obrovitánske šťastie začiatočníka... Nie sú v tom žiadne moje zásluhy.. ale som rád že som to skúsil, viem že to už robiť nebudem aj keby som sa sem vrátil.... Ak by som to neurobil, vyčítal by som si to do neviem kedy, že bola šanca a nevyužil som ju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 8:38 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
a jasne vsude mne kazdy zna .....


Laughing Laughing Wink krasne povedane...
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 8:30 am    Předmět: Citovat

Policajti zde jsou strasni pistolnici ,nebot na jihu ma kazdy nejakou tu bouchacku a jasne ja takove blbosti nedelam ,ze bych sel nekomu na pozemek strilet lukem a nejdrive se jej nezeptal ,lidi volaji okamzite policajty a ti zase co tam delam atd po case ovsem znate tolik lidi ,ze strelba lukem neni problem a ja jsem registrovan v dvou lukostreleckych klubech co jsou v lesich a tak mohu strilet kdykoliv a jasne vsude mne kazdy zna .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 7:45 am    Předmět: Citovat

Jsem rad ,ze nekdo se mnou souhlasi i kdyz admini mne casto vymazou ,ze pry kecam ,no je dobre ,ze mi nekdo potvrdi me tvrzeni ,ja revolver nenosim kdyz jsem nekde s lukem ono to tady neni ani dovolene ,ale kdo by poslouchal nejake zakony a regulace ,pouze si na lov musis zvyknout a na to kvileni treba prasat atd ,mi jsme civilizovani lide odlouceni od skutecneho zivotniho procesu a ja jaksi mam vyhodu ,ze jsem vyrustal na vesnici a meli jsme plno domacich zvirat a vzdy neco zabit byl muj ukol od te doby co si pamatuji a byl jsem toho schopen a jak jsem to nenavidel neco delat, ale nebyla vymluva a tak jsem to bral jako remeslo .
Veskery idiotismus rika jak je luk neucinna zbran a kdyz odporuji rychle mne vymazou . Divim se ze v Tennesee jsi nezkusil prasata je jich tam jako maku, ale byl jsi tam kratkou chvili ---je tam jeskyne kde pod ni je plno kamennych hrotu jak indiani je tam strileli, kdyz zde zdivocela po roku 1540 kdyz spanelsky dobyvatel De Soto o ne prisel ze 700 dobyvatelu jich zbylo asi 5 . Tam stale jezdime na prasata a strilime je ze stejneho mista jako kdysi Cerokezove a obcas si prineseme nejake kamenne hroty na ukazku ,ja jsem stale dohledaval a nasel samice white tails, nebot ty byl vycvik zase jedne temer 18 lete holky znamych co studuje veterinu a ten prvni zasah se mi vubec nelibil ,az ten druhy byl dobry ,kladkovy luk o natahu 45 liber zasah do plic a 3 hranny hrot o vaze 125 grains samice bezela asi 40 yardu a tak nebylo ji tezke najit ....
Konecne nekdo pochopil ,ze strileni na 3D je neco jineho, nez lov a ruzni olympici trvalo jim 5 let, nez dostali white tail co byl 20 m daleko ale proste psychicky to nezvladli a minuli .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ondruliak
Nováček
Nováček


Registrace: 25.1. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 5:25 am    Předmět: Citovat

Tu som... Very Happy Čo je nového? dve zásadné veci... 17.12.10 idem na sviatky domov, trošku sa to skomplikovalo a asi sa sem už nevrátim... No ale k lukostrelbe keď už sme na tomto fóre Smile

1. vec, strielať na cudzom pozemku sa nevypláca, s policajtmi tu velka sranda nie je hlavne keď si človek cestou k nim, spomenie, že si v bunde pri terči nechal pas a rozbehne preňho, tj. opačným smerom ako by chceli. Ešte vačší prúser nastane, keď má na tej bunde odložený luk a samozrejme keď chytí najprv ten tak to tých pánov trošku vystresuje. Ale prežili sme to v zdraví a pohode, skoro sme sa pokakali a vieme aké blbosti už nesmieme robiť Smile

2. lov... Zopár veveričiek, ktoré pošli prakticky okamžite, pohoda..v nedelu padol prvý deer... prišiel sám od seba na cca 20m, zvláštne. odišiel potom cca 100-200, viac už nevládal, dorazil som ho ja revolverom. Ale tých 100-200 spravil asi za sekundu... diera ako hovado, krvi ako na zabíjačke. šip zostal vo vnútri. netrafil som ho priamo do srdca, ale švihla ho jedna čepel... Adrenalín ako hovado, to sa musí uznať... Toť romantická stránka veci. Môžem si povedať, že som skolil vysokú a hlavu by som mal nosiť vysoko a možno by mi pár ludí na SR závidelo... Ale... myslím že bol prvý a posledný a v živote už nikdy nič také neurobím. Som za každú srandu, ale pozerať sa ako sa také ušlachtilé zviera mece na zemi kvoli mne a možno hrdosti, či pocitu nadradenosti nie je sranda. Na to nemám... pozerať sa ako mu zhasnú oči, ako namňa pozerá ako fučí a staží sa nadýchnuť a buble z neho krv... Nikdy viac, toto si nikto neuvedomuje, čo tzv. lov obnáša. ľudia od lukov čo poznám sú ĺudia s velkým srdcom ktorí by neublížili ani muche keby nemuseli.. Deer nie je mucha, plače. Je obrovský rozdiel medzi tým že si človek ide strielať do figúrky a mať romantické predstavy a velký rozdiel je vidiet krásne zviera zomierať a musím povedať, krvi by sa mi nedorezal a vpáliť mu tú poslednú bolo to naj čo som tu asi spravil... Vraj som zničil trofej. No a čo. Ja na to aj tak spomínať rád nebudem... Ani som to potom nejedol... Asi tak moja lovecká kariéra... skončila ešte ani nezačala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 4:58 am    Předmět: Citovat

Kde ze je ondruliak? Asi zmizel ten turista na SZ nikdo neodpovida ani ji necte ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
staso
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 2.11. 2009
Příspěvky: 477
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 9:49 am    Předmět: Re: super Citovat

Elév napsal:
Stašo, je to tak, keď príde dieťa, tak zostáva už len trpezlivo čakať, kým zase vypadne... Wink


Máš pravdu...ale aj tak už na budúci rok plánujem chodiť na súťaže s celou rodinou. Keď už malý bude vedieť behať, tak aspoň bude mať zážitok a poriadne sa vonku vybehá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 7:45 am    Předmět: Re: super Citovat

Elév napsal:
pallo007 napsal:
... ja LOVEC ...


...no, to si to Pali pochopil úplne špatne... Wink


jasne precital som si to este raz:-) takze ja SEDLIAK:-)))))) ci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 7:43 am    Předmět: Re: super Citovat

pallo007 napsal:
... ja LOVEC ...


...no, to si to Pali pochopil úplne špatne... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 7:27 am    Předmět: Re: super Citovat

Elév napsal:

pallo007 napsal:

cas sice neostava ale o to je dolezitejsie si ho najst:-))) baby dokazu zit bez konickov ale co by sme robili bez nich my???Smile


Jas (asi jediný, kto bude vedieť o čom hovorím), som presvedčený, že toto je ten moment, ktorý odlíšil sedliakov od lovcov, čiže slobodných od otrokov... Crying or Very sad Confused Wink Very Happy



to je super napisane, ja LOVEC to odcitujem doma zene a ona OTROK mi zamkne luk na dva tyzdne Laughing Laughing Razz


ale nahodou nasa mala (3,5 roka) mi pravidelne chodi podavat sipy, odhana macku aby nevliezla do "zaberu" a potom spolu tahame sipy z terca, takze ma dobre zaklady:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 6:48 am    Předmět: Re: super Citovat

staso napsal:

Pozerám, že sa Ti darí...manželka...dieťa na ceste...v každom prípade úprimne gratulujem. Z vlastnej skúsenosti viem, že keď príde dieťa, už neostáva čas na koníčky...ale to patrí k životu.


Ondruliak tiež ti gratulujem... Stašo, je to tak, keď príde dieťa, tak zostáva už len trpezlivo čakať, kým zase vypadne... Wink

pallo007 napsal:

cas sice neostava ale o to je dolezitejsie si ho najst:-))) baby dokazu zit bez konickov ale co by sme robili bez nich my???Smile


Jas (asi jediný, kto bude vedieť o čom hovorím), som presvedčený, že toto je ten moment, ktorý odlíšil sedliakov od lovcov, čiže slobodných od otrokov... Crying or Very sad Confused Wink Very Happy

Ondruliak, Alwarez je Standa Janoch, pár krát som ho už volal ku nám na rezne, ale neprišiel. Som presvedčený, že neexistuje. Ak ho stretneš, podaj svedectvo podložené fotodokumentáciou... Smile Nech sa ti darí...
Alwarez, aj tebe... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 6:33 am    Předmět: Citovat

Ja jsem se usadil ve meste Greensboro co je asi 80mil na sever od
Charlotte kam se muze jet po dalnici anebo po zadu pres les a je tam asi 30x30 pohori kde je take verejna strelnice ,ale musi se jet asi 3 mile do kopcu . Jsem rad ze je zde nekdo a co bude psat tak mu nebude nikdo verit a take jej budou admini vymazavat a zakazovat jako mne a s tou anglictinou to nebude tak slavne kdyz nerozumis cernochum .....ja jezdim automatikou a jako vynalez byla vynalezena v 30 tych letech a masove davana do aut v 50 letech minuleho stoleti , jo byla Amerika jako zeme neomezenych moznosti za Reagana a ted to maji komunisti tak se citim jako doma a jak bych rekl je to bida i kdyz jak pro koho .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ondruliak
Nováček
Nováček


Registrace: 25.1. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 3:58 am    Předmět: Citovat

Alwarez kde vlastne si a ako sa voláš? Ja som tu služobne, auto mám z požičovne, Chevrolet Malibu s navi, takže toto je z krku. Len ten automat je strašná sranda keď v tom človek sedí prvý krát.. v sobotu idem s kolegom do Coal Creek Armory v Knoxville strielať zasa z iných strelných zbraní ... Inak s prácou máš pravdu, tu v Chattanooge to asi velmi veselé nie je, keď idem z práce v bunde s logom VW, tak ma pristavujú ludia v obchode, že by tam velmi chceli pracovať a tak všetko. A dokonca to začalo už v Charlotte na letisku. Čo ale musím povedať, že ludia tu za prácou dosť cestujú aj neuveritelné vzdialenosti... Ono tá Amerika zasa až taký zázrak nie je, ale musím povedať, že aspoň ja mám zatial šťastie na skvelých ľudí. Chvíľu to trvalo kým som si zvykol že ma tu zdravia skoro všetci a pýtajú sa ako sa mám... S jazykom problém nie je, to skôr so stravou... len ak si mám niečo v obchode pýtať od černochov tak je to fakt rukami nohami, absolútne im nerozumiem tak isto ako ľudom na vidieku... Ale zasa... pošlime niekoho z cudziny kto sa učil slovensky na východ Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 3:41 am    Předmět: Citovat

Tady turisty nemame a na druhe strane hor jich asi take bude velmi malo ,tak se nezapomen chovat jako turista a az tady budes mesic ,nebot vyzum plati na 1 rok, tak si nezapomen udelat ridicak a koupit si nejake to starsi auto ,ale ne zrovna nejaky vrak za 500$ .Potom vyraz na nejakou gun show a kup si nejakou pusku ,ti zajemci tam budou pochodovat kolem od rana do vecere a jestli to neni mozne v TN zajet si do NC mesto za horama Hickory je to male a tak nezabloudis ,doporucuji zajit do nejakeho lukostreleckeho klubu a bude tam plno 3D zavodu a jasne kdyz natluci do googlu sve jmeno mam tam vsude moje skore i 2 roky stare ,na jihu zije plno cernochu tak bych se nelekal ,ti prichazeji znova ze severu jak se tam odstehovali za praci co tam dnes neni ,ci vlastne byla odeslana nekam do Ciny ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
staso
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 2.11. 2009
Příspěvky: 477
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 11:20 pm    Předmět: cvok Citovat

No ja by som sa asi uplne scvokol ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 9:33 pm    Předmět: Re: super Citovat

staso napsal:

Pozerám, že sa Ti darí...manželka...dieťa na ceste...v každom prípade úprimne gratulujem. Z vlastnej skúsenosti viem, že keď príde dieťa, už neostáva čas na koníčky...ale to patrí k životu.



cas sice neostava ale o to je dolezitejsie si ho najst:-))) baby dokazu zit bez konickov ale co by sme robili bez nich my???Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 9:28 pm    Předmět: Citovat

http://www.pinecreekarchery.com/photos.htm

Toto asi bude nejblizsi klub ,nevim nebyl jsem tam a jasne budes potrebovat auto aby jsi se tam dostal muze to byt nekde v kopcich a jasne doufam, ze umis anglicky a nebude ti to trvat 2 roky jako mne jinak je to vzdalene asi 3 hod jizdy autem a mas smulu je po sezone co konci na konci tohoto roku ,ale stale muzes si koupit rybarsky listek a strilet ryby lukem a jeste pouze urcity druh a jasne na prasata je sezona cely rok ,tech je vice nez dost .Musis se naucit nektere zakony dzungle jako nesedat do travy za leta a kdyz bude teplo atd ... positac mas v kazde knihovne a tak muzes jit on line, az se tam dostanes .......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
staso
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 2.11. 2009
Příspěvky: 477
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 9:17 pm    Předmět: super Citovat

Nazdárek Smile

Pozerám, že sa Ti darí...manželka...dieťa na ceste...v každom prípade úprimne gratulujem. Z vlastnej skúsenosti viem, že keď príde dieťa, už neostáva čas na koníčky...ale to patrí k životu.

Vopred vďaka aj za ochotu niečo doniesť/poslať zo Štátov. Porozmýšľam a možno by som as Ti kvôli niečomu ozval...

Na teraz Ti prajem nech Ťa neopúšťa nadšenie pre koníčky a najmä pre lukostreľbu. Keď prídeš určite sa rád pridám keď pôjdete s Tulákom na pivo a budem zvedavý na Tvoje lovecké historky Smile

Veľa zdaru!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 9:01 pm    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Zdravím do USA. Pozdravuj tam Alwareza.
Ak sa bude dať pribal si na cestu domov nejaký osage orange strom. Smile


hlavne ze drobnost si si vybral:-)))

ale tiez pozdravujem aj ked vobec netusim ktory ty si:-))) ale ako jeden z mala tu pritomnych budes mat osobne lovecke skusenosti a to sa rata:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 8:40 pm    Předmět: Citovat

Zdravím do USA. Pozdravuj tam Alwareza.
Ak sa bude dať pribal si na cestu domov nejaký osage orange strom. Smile
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ondruliak
Nováček
Nováček


Registrace: 25.1. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 8:15 pm    Předmět: Citovat

Ja tiez velmi rad tie sipy vypustim... a pristup? mne tiez zopar ludi pomohlo... takze ak pomozem niekomu ja, hoci len usetrit zopar peniazkov, tak som spokojny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 8:12 pm    Předmět: Citovat

Tak uprimne dnes si mi urobil radost tvojim pristupom .... ked dorazis a budes mat nejake to volno pojdeme vypustit par sipov a pokecame ale rozhodne sa tesim ze osud bol v tvojom pripade taky aky bol Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ondruliak
Nováček
Nováček


Registrace: 25.1. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 8:07 pm    Předmět: Citovat

Myslim ze vykaslat sa na to by bol hriech... dlho som zvazoval kupu luku, vzdy sa naslo nieco dolezitejsie... uz som sa zmieroval ze asi ani nebude... a proste ho dostanem na druhom konci sveta ako dar? Tomu sa hovori osud nie? A myslim ze s osudom sa treba zmierit a strielat co to da.. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

no hlavne ze strielas a ze si sa na to nevykaslal .... no 52" je teda naozaj kratsi luk ako 70"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ondruliak
Nováček
Nováček


Registrace: 25.1. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

No, musim povedat ze ked som si nasadzoval prvy krat tetivu tak to bolo vtipne... polaris bol myslim 70'' a toto ma len 52'' ale je to uzasne lahucky luk, ako pierko... len musim kompletne zmenit styl, tu so string-walkingom vela vody nenamutim... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

proste rozsirujes populaciu Petrzalskych strelcov Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 7:56 pm    Předmět: Citovat

Gratulujem thumbright wav occasion5 hlavne je ze sa ti dari ... konecne si presedlal teda na nieco osobitejsie ako polaris aj ked proti polarisom nic nemam Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ondruliak
Nováček
Nováček


Registrace: 25.1. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 7:53 pm    Předmět: Citovat

tulak77 napsal:
No servus chlape .... a cudoval som sa kde si zmizol Smile ale ved pohoda je to od teba mierna provokacia chapem Laughing ak by som si na nieco spomenul dam ti vediet a dakujem ... inak od januara rozbiehame ligu dufam ze sa pridas Smile


No, vypadol som trosku, pritlacili ma ine veci...ale stihol som sa medzitym napriklad aj ozenit a dokonca som si stihol vybavit aj to, ze v maji budem tatuldo... a rad sa pridam, len budem mat trosku viac povinnosti... ale rozmyslam ze krpcovi prinesiem uz teraz taky maly luk... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 7:44 pm    Předmět: Citovat

No servus chlape .... a cudoval som sa kde si zmizol Smile ale ved pohoda je to od teba mierna provokacia chapem Laughing ak by som si na nieco spomenul dam ti vediet a dakujem ... inak od januara rozbiehame ligu dufam ze sa pridas Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ondruliak
Nováček
Nováček


Registrace: 25.1. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 7:31 pm    Předmět: Tenesee Citovat

Caute chlapi, nejakym neuveritelnym sposobom som sa ocitol a budem do konca marca pobyvat v USA, konkretne v Chattanooge v TN... Takze ak mate niekto v merku nejake male veci co nezaberu v batozine vela miesta, dajte vediet... pripadne Vam to poslem fedexom... Je to tu ako v lukostreleckom sne... v obycajnom hypermarkete kupite sipy, ci luk, prislusenstva tu maju fakt kopec...
Inak, z kolegov sa vykluli strelci ako remen, robim si lovecku licenciu, najblizsie bude rybacka a ako dar som dostal veterana Ben Pearson Spoiler z roku 1975... krasna hracka a myslim ze som definitivne tymto padom zaradil a budem na vecne veky strielat ako oni hovoria... hunting recurve... Oproti polarisu je to zmena ako remen, luk ma krasny natah a tych 11lb rozdiel 37-48 nejako extremne ani necitim \pokial to nie je tak vystrielane... zdravim na Slovensku a snad sa mi tie obcasne skolenia od tulaka vratia, tom najlepsom zmysle slova... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.