Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mazání příspěvků a moderování fóra
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 8:06 am    Předmět: Citovat

Takze co tu vlastne resime ? Komu se tady nelibi a nechce a neumi dodrzovat pravidla at odsud odejde. Anebo mlci a cte si.

Tak jednoduche. dyz vidim prispevek mimo misu nebo ten co porusuje netiketu, tak ho odmazu.

Holt ani sectelost ani bohate zivotni skusenosti ani inteligence nevylucuji fakt ze se tataz osoba chova jako socialni debil coz znaci ze jeho socialni inteligence v komunikaci se blizi IQ80 coz je technicka definice debility. Tato nemoc se projevuje nekdy jenom v psane komunikace a jenom na internetu.

V normalnim socialnim kontaktu jsou tyto lide docela normalni. Internet predstavuje pro ne prostor kde si mylsli ze muzou vsechno . Jejich nizka socialni a emocni inteligence se projevuje hlavne tim ze nemaji zadne pratele treba na forech, pouzivaji vyrazy a emocni reakce , ktere kdyby pouzili v normalni skupine lidi tak by se socialne okamzite vyloucili.

Jednoduse receno kdyby tu samou vec rekl u piva v hospode v debate, dostane takovy clovek pres hubu. Ale da se to uz aj lecit, v americe uz maji na to i specializovane odborniky.

Holt nekdy je hranice mezi BYT SVUJ nebo ZVLASTNI a SOCIALNI DEBILITOU hodne tenka.

San

P.S.: Odmazal jsem posledni alwarezuv prispevek ktery byl mimo misu a porusoval asi hned tri zakladni pravidla netikety... Byl to presne jeden z tech za ktery by u nas v hospode dostal do drzky

V pripade potreby muzeme pro zajemce u nas v hospode usporadat kurz socialni a emocni inteligence. U tohoto kurzu zarucuji 100 procentni uspesnost.

Mozna to nevite ale existuji i jine servry, treba zpovednice.cz, kde vlanka typu :

Spatne luky jinych vyrobcu

nebo

Alwarezova samomluva

nebo

Prispevky za ktere bych normalne dostal pres hubu

budou nejen tolerovany ale mozna se dokonce setkaji i s velkou odezvou diskutujicich.

Preji hezke Vanoce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 6:06 pm    Předmět: Citovat

Jaroslav Kejval napsal:
Luďku určitě v tom máš pravdu..... i v tom mém chování to tak je.... já vím že se chovám někdy jako magor ale to víš kozoroh Very Happy to je těžký

klidně na závody přijeď rád tě uvidím


konecne JK akeho by sme tu chceli a potrebovali... myslim ze nikto skutocne nechce aby si odchadzal z lukostrelca, len kusok potlacit toho kozoroha:-)
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 2:57 pm    Předmět: Citovat

Luďku určitě v tom máš pravdu..... i v tom mém chování to tak je.... já vím že se chovám někdy jako magor ale to víš kozoroh Very Happy to je těžký

klidně na závody přijeď rád tě uvidím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 2:04 pm    Předmět: Citovat

moje heslo je nikomu nelézt do prdele.
Jardo pár tvých příspěvků se mi líbilo i jsem tě pochválil. Ale když ty pak sklouzneš do pozice učitele a ostatní jako, že jsou žáci. To pak moc nevoní nikomu. Možná prostě seš takovej sveráz a když te treba nekdo pozná blíš, tak zjistí ze nejsi špatný člověk.
Mozná bychom k tobě měli zajet na nějaké závody poklábosit a tak.

Alw možná je sečtělý, ale už jsem si několikrát ověřil, že si bohužel vymýšlel, čili pak u mě jeho informace platí jen na 50%. A pak vnímám takového člověka jako neseriozního. Zvlášť když se vyjadřuje úplně ke všemu a kolikrát mimo téma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 1:50 pm    Předmět: Citovat

Prosím tě Luďku sám moc dobře víš jak mé jméno je některým proti srsti a to není jen v nějakém vyjadřovacím slohu...parkrát s diskutujícím uvedeš věci... nebo mu vyvrátíš jeho domněnku a pustí se do tebe ...to je jako sněhová koule...pomalu se to nabaluje a čím více argumentů vyvracíš tím větší jsi vůl Very Happy jakmile dojdou argumenty začnou pomluvy...
Tak samo to tady zabalil Jarda Petřina.... to byla velká chyba že k tomu někteří jen bezděky přihlíželi a tak jak se teď tady někteří jedinci mravokárně chovají se nechovali dříve.Bylo jim naprosto jedno že na něj háží špínu a dělaji z něj debila....

Já jsem se kdysi s Alwarezem vsadil jak dlouho mu bude trvat než ho celého zruší...říkal jsem mu že to spíše zruší mně... Very Happy ale já po těchto zkušenostech jak se to tady bratříčkuje mně to přesvědčilo....to není diskusní forum

Alwareze znám tuším od roku 1998...je to sečtělej chlápek s velkými životními skušenostmi...pohybuje se v prostředí a informacích o kterých se tady ani jednomu nezdá zbraně, finance, ekonomika ....je svéráznej ale to jsme svým způsobem každý..... ale určitě to není idiot za kterého ho všichni považují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 12:42 pm    Předmět: Citovat

Jestliže si nejaka skupina lidí vybuduje diskusní forum, které si platí a spravuje, nevidím na tom nic divného, kdyz chce aby to bylo podle nich. Stejne tak přece máš tu možnost ty na svém webu vést diskusy a moderovat si ji podle svého. Diskusi o bodnik bows jsem si precetl celou, zacatek byl v poho odkaz na test, a kdyz neumím nemecky tak mi to bylo k nicemu ten test. To další pak už bylo horší. Každý dělá chyby, akorat Chuck Norris a ty ne. Každý by si měl sám udělat cenzuru než něco odešle do diskuse, je to jeho vizitka. A já jsem se zbytečne nechal unést tvým příspěvkem o idiotech. Z te zprávy Alwarezovi mi vyplynulo, že si tu diskusi vedl schválně tak, aby to nakonec moderátor smazal, že by nejaká sázka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 11:22 am    Předmět: Citovat

Mně se líbí jak v závěru je Kejval největší vůl... to že se tady najdou jedinci co vytrhávají věci k kontextů a pak najednou dělají lidové soudce budiž..... cílem celého příspěvku bylo zmapování příslušného tématu Bodnik Bows ....bylo to mé tuším druhé vlákno které jsem kdy založil. To že se ve větě objevilo to že například Bodnik není žadný idioit když ví jak dávat luky na testy.... a to že někomu pocitově vadí když se zveřejní to že tyto luky se prodávají v Tachově za pivo.... protože Koliha je jejich kamarád... pak že někomu doporučíš že si spletl témata aby si šel mediotovat jinam a nezasíral vlákno.... a ten dotyčný pozuráží svými přiblitými výrazi mou osobu..ale protože to je jejich kamarád tak ho musí podpořit... (to jsem použil citaci toho dotyčného)... a k tomu se rozpoutá štvavá kampaň ala Kejval kterou nakonec Myša celou smazal.

Myšo ....bohužel jako moderátor ty i ostatní moderátoři .... jsi naprosto zklamal protože když už poukazuješ že v mé nasranosti napíši ve vláknu Alwarez...Alwarezovi to jak jste posraní a je to typický příklad porušení a ty ani nikdo jiný s tím nic neudělá (vymaže) a ještě k tomu si Luděk dodá dalšího debila.....to je také na výmaz... tak to běžte do háje jelikož se tady měří úplně jiným metrem a ty vaše obhajoby níže si nechte pro někoho kdo vám to žere.... pro mně je to tady uzavřená věc

Zádám admina aby veškeré mé příspěvky které jsou uveřejněny na portálu Lukostřelec byly smazány - Můj profil zrušen .....

To smazání všech mých příspěvku myslím czela vážně včetně právního postihu protože uveřejněné interpretace v odpovědích poškozují mou osobu, a jiným způsobem poškozují mojí čest.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 10:44 am    Předmět: Citovat

JardoM,
řekl bych, že celý tento portál je ze strany provozovatelů a tedy i moderátorů charita. Není tu téměř žádná inzerce. Z toho plyne, že moderátoři ještě musí normálně pracovat. Někteří i fyzicky a ne v kanceláři u počítače. Byl bych tedy shovívavější k jejich zásahům do příspěvků.

Snad, ale nechceš tvrdit, že kejvalovo komentování, kdo pro koho dělá kolik luků a jak se dají koupit levně v herně je v pořádku a o smazání celého vlákna rozhodly jen antipatie, které tady vůči sobě kejval dlouhodobě buduje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 10:39 am    Předmět: Citovat

milý Jardo M.
Když se někdo o moderátorech a adminech, tedy osobách s nepoměrně většími pravomocemi vyjadřuje takto:
Tak Alwarezi podařilo se mi ty idioty tak udolat že jim nezbylo než celé vlákno na téma Bodnik Bows vymazat.... doufám že jsi to četl.
a je mu pouze odstraněn příspěvek, myslím že se nejedná o nějakou úzkoprsost.
Téma bylo odstraněno i pro dobro Jaroslava Kejvala, neboť se vystavoval nebezpečí právních postihů.
Myslím, že s JK máme až božskou trpělivost a víc už snad nikdo ani chtít nemůže
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 10:24 am    Předmět: Citovat

Pallo, omlouvám se, použil jsem to jako poslední případ, jinak je to úplně běžná praxe, osobně mi to tak nevadí, protože nejsem moderátor. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 10:16 am    Předmět: Citovat

Prima Jane, já tvůj postoj chápu, shrnu jen můj postoj k moderování (pro ty co mají delší vedení):

1) Pokud moderátor smaže příspěvek v souladu se zmíněnými pravidly fóra, tak mu tleskám, i když má možnost ten příspěvek nejen mazat, ale i editovat, tedy to sprosté slovíčko upravit.
2) Pokud moderátor, viz Mýša, příspěvek smaže na základě svých pocitů jak sám řekl, které jsou ve skutečnosti o sympatiích či antipatiích k určitému člověku, protože tak jeho pocity vznikají, tak to je úplně ale úplně špatně

V tomto případě mi jde o formu, ne o konkrétní obsah

(hau)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 10:07 am    Předmět: Citovat

JardaM napsal:
Že se třeba na vláknu "fyzikální vlastnosti..." baví o dětských knížkách, to ti nevadí, hlavně že nepoužívají sprostá slova.


kedze toto sa tyka akurat mna, dovolim si k tomu napisat, ze ma to mrzi, ze vam svinim debatu ale ako Jan napisal, pokial sa poznam s diskutujucimi, stane sa mi obcas ze nieco uplne offtopic napisem a chvilku sa o tom toci, ale je to naozaj len par prispevkov... je to ako keby sme sedeli na zavodoch pri pive a odborne zdatnejsi kamarati sa budu bavit o niecom comu nerozumiem a ja do toho skocim s niecim od veci (proste ma vyprovokuje nejaka asociacia alebo slovne spojenie - konkretne v tomto prispevku o knihe to boli slova davida o rohoch, rohovine)... proste mi odpovedia a pokracuju dalej... nikto sa nad tym nepozastavi... svoje prispevky sa snazim formulovat jasne a slusne, tak hadam to rozdychate...

ale ako novorocne predsavzatie si davam snahu o co najmenej offtopic prispevkov na tomto skvelom fore Wink
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 9:17 am    Předmět: Citovat

JardoM, já přeci jen vidím rozdíl v tom, když někdo na někoho od samého začátku vlákna útočí a jen tím, že se někdo ozve a oponuje, se celá diskuze zvrtne a případně začnou lítat i urážky, než když se někdo přátelsky baví byť o trošku jiném tématu.
To že se vždy nakousne i jiné téma a na pár příspěvcích odezní, to se stává a špatně se to maže a přesunuje.

Zásadní je ale to, že se napadání jiných výrobců luků ze strany J.K. pořád opakuje a když si přečteš jeho příspěvky, tak zjistíš, že v nich je jen pramálo nějakých souvislých užitečných informací pro ostatní.

Další věc, tohle je zábava, koníček lidí, kteří se třeba i každý víkend vidí a potkávají na akcích. Vědí tedy, který nick patří ke kterému ksichtu a co je to za člověka. Pak samozřejmě diskutují tak, aby se nemuseli stydět.

Doporučuji všem "interneťákům" a hlavně J.K. taky někdy přijít mezi lidi a zkorigovat tak své sociální návyky o které už asi přišli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 8:16 am    Předmět: Citovat

Víš co Miki, smaž si raději ten svůj příspěvek, protože mám pocit, že slova hysterický nebo idiot je z hlediska pravidel... http://www.lukostrelec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=13 totéž.
Moderátoři tady buď vůbec nefungují nebo mažou podle těch svých pocitů jako Mýša nebo se diví, že by měli na fóru občanského sdružení zmíněná pravidla dodržovat, jako ty.
Jedinou světlou výjimkou je Petr K.
Že se třeba na vláknu "fyzikální vlastnosti..." baví o dětských knížkách, to ti nevadí, hlavně že nepoužívají sprostá slova.
Jenže to je jako diskutovat s hluchým a slepým.
Mám pocit, že je to ztráta času.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 7:22 am    Předmět: Citovat

Nebuď Jardo hysterickej, jak vidno, z celého vlákna a "soudu" lidí, kteří to mají v hlavě v pořádku, tak to bylo smazáno v souladu s pravidly diskuze a tím pádem k žádné svévoli ze strany moderátora nedošlo. Nic víc se k tomu asi říct nedá a ani já už se o tom bavit nebudu. Závěr je podle mě tedy takový, že JK porušil pravidla a moderátor zasáhl v souladu se svou pravomocí, a o slovíčkaření to prostě není.
Howgh.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 4:28 am    Předmět: Citovat

Miki napsal:
JardaM napsal:
.....soud soudí na základě paragrafů, ne pocitů!

jenže tady nejsi u soudu, tady jsi na foru občanského sdružení a to je sakra rozdíl, navíc asi tady nemusíme dát hlasovat zda idiot je či není urážka,za mě můžu říci, že já mám také takový pocit Exclamation že bych to tak mohl vnímat

Takže podle tebe se může na fóru občanskéko sdružení mazat na základe pocitu, tedy podle zase mého pocitu - svévolně? I Ishi píše, že je třeba dodržovat principy. Samozřejmě souhlasím.
Jaképak hlasování? Jsou či nejsou pravidla diskuze? Ty je potřeba dodržovat, ale oboustraně!
Jsem proti anarchii a svévoli na obou stranách!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Buky
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 11.10. 2008
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 1:43 am    Předmět: Citovat

JardaM napsal:
soud soudí na základě paragrafů, ne pocitů!


Pokud myslíš naše soudy, tak ty soudí podle objednávky. Satisfied
_________________
Odpor je zbytečný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ishi
Nováček
Nováček


Registrace: 3.12. 2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Černošice

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 11:49 pm    Předmět: Citovat

Je fakt, že se momentálně moc často na fóru Lukostřelce nevyskytuju, ale zrovna vlákno založené Jaroslavem Kejvalem jsem zrovna sledoval a přiznám se, že jsem byl dost znechucen. Domnívám se, že jestli se přihlásím jako účastník nějakého fóra, které si založila nějaká skupina lidí, kteří si ho platí a vytvořili si nějaké principy, tak bych je měl dodržovat. Představy, že si založím své vlákno,kde budu napadat své obchodní konkurenty a budu požadovat, abych si ho sám moderoval a nikdo mi do toho nemluvil,mi přijde dost scestná. A přesně takové mi přišlo smazané vlákno o Bodnikových lucích. Jestli chce chce Jaroslav Kejval přispívat svými vědomostmi o lukostřelbě, tak věřím ,že ho nikdo nesmaže, ale když si začne dělat reklamu za cizí peníze na cizím fóru nebo napadat své konkurenty v branži, a to někdy nevybíravě, tak holt musí počítat s reakcí moderátorů. Jestliže bez toho nemůže být, tak lze doporučit, aby si založil své vlastní fórum, kde bude vychvalovat své luky a ostatní lukaře shazovat.
Ishi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 10:38 pm    Předmět: Citovat

JardaM napsal:
.....soud soudí na základě paragrafů, ne pocitů!

jenže tady nejsi u soudu, tady jsi na foru občanského sdružení a to je sakra rozdíl, navíc asi tady nemusíme dát hlasovat zda idiot je či není urážka,za mě můžu říci, že já mám také takový pocit Exclamation že bych to tak mohl vnímat
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 6:55 pm    Předmět: Citovat

Jardo M myslím, že to zase trošku přeháníš. Zas tak často se tu nemaže, aby to měl být problém a to, co tu proběhlo včera bylo tak daleko za hranicí dobrého vkusu, že to snad ani není třeba zdůvodňovat.

Až se J.K. uklidní, případně vyhledá odbornou pomoc, bude rád, že jsou ty jeho včerejší příspěvky smazány. Byla by to především jeho ostuda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 6:39 pm    Předmět: Citovat

Maslím to takhle:
Buď určité slovo je urážka podle určitých regulí, pak je smazání vpořádku.
Pokud mám jen pocit, tak je to pro zásah málo, protože někdo jiný má zase jiný pocit...
Nebo jinak:

soud soudí na základě paragrafů, ne pocitů!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 6:28 pm    Předmět: Citovat

Myšo děkuji! Já také považuji slovo idiot za urážku.
A jsem rád, že jsi zmíníl, že k vyhrocení diskusí dojde až jako reakce na něčí urážky a útočení.
Většinou je to tak, že J.K. zaútočí na nějakého jiného výrobce.
Opačně jsem to tady zatím neviděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 6:20 pm    Předmět: Citovat

postup dle článků 1 a 8 pravidel pro používání fóra. Pro někoho třeba slovo idiot není urážka, já mám pocit, že je. Aby byl hmatatelný, musel bych dosáhnout na pisatele.
Protože diskuze je celá proti pravidlům , slušné příspěvky jsou jenom reakcí na ty neslušné a navíc se prakticky nikdo nedrží tématu, je zcela v pravomoci moderátora veškeré závadné příspěvky bez předchozího upozornění odstranit.
To že se to děje vzácně není možno brát jako precedens a automatické pravidlo, že se to nebude dít.
Komukoliv milerád vysvětlím přez SZ konkrétní důvody k cenzorskému zásahu a nejedná se o nějaké osobní důvody. Výpady proti prakticky všem českým lukařům byly ponechány
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 6:10 pm    Předmět: Citovat

A jak to tedy chceš hodnotit? Má se nad každým příspěvkem uspořádat soud? Předpokládám, že lidi co to moderují jsou dostatečně soudní a poctiví na to aby toho nezneužívali. Chytáš Mýšu za slovíčko.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 5:41 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:

Kdo je moderátor se může každý dočíst u každého tématu. Moderátor by měl diskuse číst a pokud má pocit, že jsou porušována pravidla, tak zakročit.

Pocit - není to trochu málo? Neměl by být silnější důvod ke smazání diskuze, než něco tak individuálního a nehmatatelného?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 3:02 pm    Předmět: Citovat

má to několik rovin.
Kdo je moderátor se může každý dočíst u každého tématu. Moderátor by měl diskuse číst a pokud má pocit, že jsou porušována pravidla, tak zakročit.
Bohužel to dělá málokdo, takže účastníci fóra nabyli (zcela oprávněně) dojmu, že si můžou psát cokoliv. Je to jejich nezadatelné právo a duševní vlastnictví.
Bohužel toto duševní vlastnictví je zároveň veřejně přístupným oznámením.

Takže pokud se vyskytne téma, nebo diskuze s poťouchlým cílem někomu škodit, pomlouvačná kampaň a všechny verze téhož, je třeba toto v zárodku zadusit. Dokonce i v případě, že nebudou použita sprostá slova.
Takto bych bránil každého, nejenom sympaťáky.

Debata byla vedena od počátku jako útok, takže jsem ji odstranil jako celek.
Vůbec to, že se vyskytla je velmi špatným obrazem české lukostřelby a ostuda. Takže nechávat ji na veřejně přístupném místě a zdlouhavě se zatím dohadovat, co je tam špatně , je kontraproduktivní, nehledě na to, že Jaroslav Kejval je veteránem výstrah. Dávat další je ztrátou času.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 2:50 pm    Předmět: Citovat

Jaroslav Kejval napsal:
podívej co je vhodné a nevhodné je vždy otázkou co se chceš dozvědět...ten kdo si založí vlákno a chce se něco dozvědět tak má morální právo říci...hele píšeš od věci bež si jinam...napíšeš mu to jednou ...podruhé a potřetí požádáš admina aby jeho příspěvky smazal.....čistá věc

Nevím jistě zda je to reakce na mě, každopádně pokud ano, tak mě jde pouze o dodržování pravidel pro přispívání ( ve smyslu přesunutí témata do "žumpy" ), co se týče tématické čistoty vláken nedělám si iluze, mám zkušenost i z jiných fór kde je nepoměrně více moderátorů a leckde se jim to 100% dodržovat také nedaří, co se týče možnosti moderování svých příspěvků tak já osobně nejsem proti, ale z konkrétního důvodu, se zde v minulosti většinově rozhodlo jinak, takže já toto rozhodnutí respektuji.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 2:38 pm    Předmět: Citovat

podívej co je vhodné a nevhodné je vždy otázkou co se chceš dozvědět...ten kdo si založí vlákno a chce se něco dozvědět tak má morální právo říci...hele píšeš od věci bež si jinam...napíšeš mu to jednou ...podruhé a potřetí požádáš admina aby jeho příspěvky smazal.....čistá věc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Kejval
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.6. 2006
Příspěvky: 741

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 2:35 pm    Předmět: Citovat

Mně to stačí.....

nechápu ale proč nemá odpovědnost osoba která založila diskusní vlákno a chce diskutovat o problematice ... a zasahuje mu do toho někdo naprosto jiný který nemůže absolutně odhadnout závěr diskuse.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Miki
Grafoman
Grafoman


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 669
Bydliště: Hradištko

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 2:34 pm    Předmět: Citovat

No dovolil bych si něco navrhnout.
Založit sekci řekněme třeba "Žumpa" kam by moderátoři přesouvali témata podle jejich uznání z nějakého důvodu závadná ( Ke smazání ), zde by byl řekněme týdení prostor pro vyjádření všech zainteresovaných stran ( autor, oponenti, moderátoři ) a výsledek ( smazání, nebo obnovení po veřejném hlasování moderátorů ) by byl "pravomocný". Dále bych také uvažoval o zavedení tzv. napomenutí, kde několikrát napomenutí uživatelé ( kolikrát a za jak dlouho je na diskuzi ) by obdrželi BAN ( třeba na měsíc,ale při nějakém závažném porušení pravidel fóra klidně navždy ). Toto všechno php BB umí a jsou na to různý patche. Víc mě k větší transparentnosti fora nenapadá.

p.s.: jo a Jardo třeba já můžu moderovat.
_________________
"Cynismus je jen adekvátní reakce na zaostalost lidstva"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Tlachárna Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.