Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

BareBow
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Sportovní luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 12:26 am    Předmět: Citovat

To je docela zajímavé s tím těžším hrotem a vyšší rychlostí. Když teda pominu, že jsi utáhnul ramena a přidal libry. scratch Pravda je, že 10 grainů zase není tolik a šíp se mohl při "startu" optimálněji prohnout, nikde neťuknout a tím se i v letu rychleji celkově "usadit", takže vlastně - proč ne.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 1:14 pm    Předmět: Citovat

no a to jsem potreboval, navic bych rekl ze ten tezzsi hrot tahne víc ten sip dopredu. Pritahl jsme i ramena a subjetivne se mi ted zda ze to lita rychleji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 1:11 pm    Předmět: Citovat

dal jsem o 10gr tezzsi hroty a bezbrcak lita líp, do 20m lítá mezí olepené dale pak stejne uhyba doleva, olepene sipy lehci i ty tezsi litaji stejne, do 25m tam není zadný meritelný rozdíl. uvidím co to u dela jeset na 50m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 2:45 am    Předmět: Citovat

Test bezbrcakem je dobry ale u BB neni samospasitelny. My tam stringwalkingem furt menime tiler. Takze bezbrcak naadit na stredni vzdalenost , jinak je brcakama.

Mimochodem zdravim, jsem zpet v CR.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 9:54 pm    Předmět: Citovat

ahoj, rad bych vedel co na to rikate: celý odpoledne jsme testoval vliv vysunutí butonu na to kam poletí bezbrcák a olepený sípy. no nestalo se nic, protze to nemelo podle me zadný vliv, litalo to porad stejne blbe. olepenými sem se porad trefoval kam jsem chtel, bezbrcak lital vice doleva pri vetsim vysunutí, ale olepene lítaly porad stejne doprostred, vysvetluju si to tim ze jak mirim spickou sípu, tak porad to lita kam to ukazuje, u OL kde mirím míridly by to vliv melo, ale u BB to nema skoro zadny vliv, me z toho vyplynulo, ze u BB je idealní kdyz je buton nastavem tak, aby sip byl proste v ose luku. A jak líta bezbrcak je mi suma fuk kdyz olepený sipy lítají tam kam mají, vyladil jsem tedy pak pouze tuhost butonu a od 5-25m to líta do stredu, test neolepeným sípem sem pouzil pouze na nastavení výsky luzka na tetive na 18m. Zítra to jeste otestuji az do 50m.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 6:31 pm    Předmět: Citovat

i kdyz ted jsme si vsiml v tom navodu viz odkaz co jsem daval, test bezbrcakem je tam popsany na 18m, otazka je zda ma smysl to zkouset na vetsi vzdálenosti, jestli uz to není zbytecne moc, protze ten sip je uz pak hodne nestabilní a staci lehky vítr a sip uhne, ale vim ze jsem na tyrsaku jednou ladil luk a ten bezbrcak letel na 50m do tercovnice, ale to mi tehdy vsechny sipy litaly po celým terci, to jsem to jeste moc neumel, i richard s milanem me tvrdí ze to vyladí tak, ze jim to na 50m letí mezi ty olepený. Tak budu badat jak to vyladit aby mi to tam lítalo taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 1:04 am    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
.. u toho beiter butonu me stve ze uz nejde dale vysunout tak musím zkusit jiný, ...


Jsou tam dvoje tyčky 11 a 7 mm, jestlis to ještě nevyměnil, tak při troše štěstí tam máš tu kratší...Ačkoliv ty střílíš s "drátem", takže podle mne už tam máš tu delší. Tu kratší jsem tam měl na zakládku Beiter, teď jsem to přehodil taky na drát a musel jsem dát delší tyčku, proto si to pamatuju.

Jinak teda Beitter dělá ten náš button ve 2 velikostech.. http://www.wernerbeiter.com/de/informationen/datenblaetter/Plunger.pdf 53,5mm a 61,5 mm a zas teda záleží co máš..
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 11:15 pm    Předmět: Citovat

me na vsechny dalky olepený sipy litají tak nejak doprostred, ale jak to letí tak se mi zda ze se to moc vlní, u OL ty problemy s bezbrcakem jsou stejny, blbec jsm to zkousel s ol na 50m a prerazil sem ho o tercovnici, sel na konci doleva asi 0.7m, pozitri zkusim více vysunout te buton, podle me to zpusobí ze ten síp se více prohne a pujde více do prava Smile, doufam. Přítahl jsem ramena, no uvídíme.
jinak docela pěkný návod na ladění OL luku na webu pana Dřízala http://www.archerysport.eu/Test.htm, funguje to i na BB. Delam to dycky podle toho, tak nejak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 10:39 pm    Předmět: Citovat

Griffine, to vsechno jsem samozrejme mel uplne stejny, ale casem se asi neco rozjebalo, u toho beiter butonu me stve ze uz nejde dale vysunout tak musím zkusit jiný, ze tam zafunguje lukostrelecký paradox, vysunu vice buton a pujde to do leva. Jinak tu vysku jsme dnes doladil luzkem dal jsme to zpatky jak to bylo Smile

to Jarda: u toho bb to podle me dostane pri startu vetsi ranu o buton tak to vice vibruje ve vodorovne ose, a tim padem to potrebuje tvrdsi sip, protze mekci by se moc kroutil za letu jak zizala.

to imago: jo pred tercem to udela takový hacek, u me to je ted dycky
vlevo. a kdyz strilim sip na dalku opereny tak taky pozoruju ze neleti uplne idealne. samozrejm eze nema cenu to pak zkouset na delsi vzdalenost prtoze to se pak ten sip stoci skoro na bok, u me j eted maximum kdy se da strilet bezbrcakem 25m a je to vlevo uplne mimo 40cm terc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 5:54 pm    Předmět: Citovat

imago napsal:
Listen to your heart, not to score numbers! Wink


To je pravda ale na ten tereňák už mě to taky táhne...

Re Luděk: K tomu bezbrčáku - podle mne je to určitě v té změně způsobu vypuštění. Pokud prostě teď povolíš buton a je to zase zpátky, tak bych se netrápil...nebo chceš jenom lehčí šípy a hledáš si důvod?

Takový ty elementární věci jako,že jsi zkrátil nátah, což je asi blbost, nebo dal jinou tětivu a výšku tětivy, vysunutí butonu apod. sem dávám jenom pro úplnost a ne pro tebe, protože to by zrovna tebe asi napadlo taky. Very Happy


Re Imago: K tomu "háčku" před terčovnicí - stává se mi to taky a nevím, jestli to není tím, že ten šíp se sice "mrská" celou dobu ale ty ho pořádně zaostříš proti něčemu až před terčovnicí, tím pádem to teprve pak pořádně vidíš...nevím.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 2:11 pm    Předmět: Citovat

Možná je to Luďku takhle:
Když překážkář (šíp) skáče přes překážky (nehýbou se, je to madlo tvého OL luku), je pro rychlost a výsledek ideální, aby neskákal zbytečně vysoko, aby jeho pohyb byl plynulý (měkký šíp těsně kolem madla - zakládky).
Pokud by mu ale ty branky pod nohama různě poskakovaly (madlo HL bez stabilizátoru), musel by pro zdárné dokončení běhu skákat výše, aby nezakopl (tvrdý šíp chodí od madla dále než měkký).
Co na tuto úvahu říkáš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 1:51 pm    Předmět: Citovat

Tad se vratim zase jeste k sipum, pred pul rokem sem naladil luk, ze bezbrcak lital na 25m doprostred, ted sem to zkusil znova a lita svine doleva , ale jak. Co sem udelal, abych to eliminoval, pritahl jsem ramena, ale skoro zadny efekt. Vyplýva mi z toho jedine, ze ted strilím cisteji a stacili by mi mekci sípy nebo tezsi hrot, zajimave. Zkusim jeste ty mekci sipy na ol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 10:11 pm    Předmět: Citovat

no taky jsem tomu nechtel verit, myslel sem ze budu mít stejný sipy na obe disciplíny, ale fakt to nejde, vychazi to tak i podle tabulek výrobců šípů, kde ty hodnoty jsou pro ol luky a pro BB je potreba vybrat o tridu tvrdsi sip. proste to tak vychází, vystrel z ol luku je cistsi a proto potrebuje mekcí sipy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 7:28 pm    Předmět: Citovat

Ludek napsal:
u obou mam stejny ramena ale u ol jak ty doplnky ten luk zklidní, tak tam mam o 2 tridy mekci sipy.


to je teda fakt dost zajímavý. Asi víš o čem mluvíš, střílíš s tím ty, ale že by při stejném luku jen namontování stabilizátoru vyžadovalo jiné, podstatně měkčí šípy, to mi dost nabourává mé "matematicko-fyzikální" představy o lukostřeleckém paradoxu, o "clearance" šípu. Rolling Eyes
Máš nějakou teorii, proč by to tak mělo být?

Imago...

No ano, těch vlivů na výškový rozptyl je asi víc než na ten šířkový...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 11:06 pm    Předmět: Citovat

stablik podle me zmensi stranove chyby, kbybys tam dal jeste klapacku tak ta by ti kontrolovala natah, u me u bb spatny natah, vyskova chyba, ale snazim se opirat luk hlavne mezi palcem a ukazovakem, sice to po nejake dobe dost boli ale je to pak vyskove lepsi. v porovnaní ol a bb, tak ol výstrel je zadne drnceni luku zadna racha, u bb je to racha, ol je takova slecinka musi se s ní opatrne, a BB je takový trochu nendrtalec. u obou mam stejny ramena ale u ol jak ty doplnky ten luk zklidní, tak tam mam o 2 tridy mekci sipy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 10:47 pm    Předmět: Citovat

Nevím, co ten stabilizátor vlastně ovlivní, jestli šířku nebo výšku. Já mám teď zásahovou plochu takovou elipsu na stojato: na šířku od 7 do 7, to je celkem fajn, ale nejak se potýkám s výškovým rozptylem, to je až tak od 5 do 5 (na 30m, terč 80cm) a ty pětky mě štvou. Myslím si, že je to tím, že při tlaku rukou na madlo jednou tlačím malounko víc nahoře mezi těmi dvěma prsty a podruhé dole u zápěstí, jestli to popisuju dost zřetelně. Ten stabilizátor by to ovlivnil?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 10:19 pm    Předmět: Citovat

Jardo, kdyz tam mas jako ten zamerovac, zkus si koupit nebo pujcit stabilizator, zda bys pozoroval zlepseni, nebo by výkony zustaly stejne. ja sem zkousel ol luk, ale výkony s ním mam v mem pripade stejne jak s BB, ale s BB trenuju mnohem více. U tebe by ten stablik mohl prinest zlepsení, protoze stejne strilis stylem OL, pod bradu natahovou ruku a miris ti zamerovacem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 7:18 pm    Předmět: Citovat

pokud bb tak tam zadny ani pseudo zamerovac byt nesmi, jinak to bude kategorie ol. A tam strileji kratkou fitu http://cms.czecharchery.cz/www/cl-100/146-zebricek/?zobrazit_vysledky=true&limit=&id_sezona_zvolit=2009&id_typ_zvolit=V letos nejlepsi výkon 669b. Je to tam jako Reflexní luk : Muži
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 4:51 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
Na luku je dira na stabilizator, Zasroubuj tam sroub a t i nějakýhodne tlustych podlozek. Tim se luk uklidni.
Na kategorii BB musi luk projit koleckem 12 cm. Ja mam zavazi uz integrovane v madle. Kdyz ti luk kope nahoru moc mas blby tiller.

San

Díra tam je, ale normální metrický šroub tam nezašroubuju (že se taky divím, kolem luků není metrické vůbec nic Evil or Very Mad ), tak jsem se na to vybodl, ale v krátké fitě jsem se už zlepšil na 509 a pak na 513.
To kolečko 12 cm znamená, že tam může být i nějaký pseudozaměřovač, pokud tím projde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 11:02 pm    Předmět: Citovat

Jardo, pouzival jsem ten kupovany bazmek na prsty, ale kdyz mi parkrat vypadl luk i s tim bazmekem, tak jsem to zahodil. a udelal si uvazek na zapesti. ten kupovany me taky nevyhovaval, citim se s nim ted bezpecneji, hlavne kdyz strilim nekam dolu se skaly. pri predstave ze mi tam spadne luk, me jima hruza.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

jo, dík, už je to jasný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 3:55 pm    Předmět: Citovat

Na luku je dira na stabilizator, Zasroubuj tam sroub a hodne tlustych podlozek. Tim se luk uklidni.
Na kategorii BB musi luk projit koleckem 12 cm. Ja mam zavazi uz integrovane v madle. Kdyz ti luk kope nahoru moc mas blby tiller.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 3:38 pm    Předmět: Citovat

imago napsal:
Stačí na to i tkanička od bot a na obou koncích "okliska" na každý z prstů.

Bohužel nevím co je "okliska" Embarassed , ale asi už zůstanu u té smyčky kolem zápěstí... Na netu jsem ale viděl dva způsoby vedení toho poutka:
1) mezi ukazovákem a prostředníkem kolem madla a nad palec - tak to dělám i já
2) mezi prostředníkem a prsteníkem a pak pod palec....

Mě se horní rameno luku po výstřelu skloní (na rozdíl od profíků) mírně dozadu ke mě. Vysvětluji si to tím, že nemám stabilizátory, které by to převažovaly dopředu. Nebo je to špatně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 12:52 pm    Předmět: Citovat

Podlehl jsem psychickému nátlaku těch, kdo to s mou střelbou myslí dobře (díky) a vyrobil si úvazek, co se mu nadává fingersling, protože se mi zdál jednodušší. Poznatky jsou tyto:
1) Pokud má ten úvaz oka těsná, nejde natahovat a sundávat, pokud se ta oka o setinu milimetru zvětší, zase sklouzává. Když mi spadl na zem i s lukem, tak jsem ho zahodil a vyrobil smyčku kolem zápěstí s upevňováním na háček. To bylo lepší.
2) Co se týká střelby, povedlo se mi několik pěkných soustřelů, ale v celku nic moc.

Asi to chce delší dobu. Není mi taky jasné, jak pevný či volný ten úvaz má být, aby nakonec pevně přitažený úvazek nebyl totéž jako pevný úchop rukou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 8:46 am    Předmět: Citovat

Uvazek je na BB povoleny, dokonce ho nezakazuje ani TRRB a TRLB kategorie. Ono se to da i bez toho provazku. Mit povolene prsty a nechat luk do nich poskocit ale tezko se to preucuje. Lehci cesta je uvazat provazek a strilet se skoro natazenymi prsty.

Ono se to lehceji napise nez dela, to uvidis sam. Pujde ti to pokud se na to budes sooustredit , jakmile povolis pozornost, budes zas po luku chnapat.

Dalsi zaludnost je ze pokud se zacnes soustredit na levacku muze se ti stat ze zacnes delat chyby druhou rukou.

Takze hodne stesti a trpelivosti. Jakmile se prichytis ze zase chnapes po luku tak zase strilet s totalne natazenymi prsty aspon pet sad a zas pokracovat dokola.

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 6:32 am    Předmět: Citovat

Díky, Sane,
soustředil jsem se teď na tu zadní ruku (metoda postupných kroků). Pokud je OK, ta přední už bude hračka.
Používají barebowisti ten úvazový provázek, nebo ho mají zakázaný? Wink

Imago, Ludek...
tak to vidíte hoši, a vy bystě mě chtěli poslat proti Bradovi a Vernerovi bez zaměřovače... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 1:46 am    Předmět: Citovat

Jardo,

shlednul jsem video, ta zadni ruka co vypousti je primo sladce ukazkova.
Tam si udelal nehorazny pokrok.

Ted kritika, ruka co drzi luk je spatna, koukni se na video, jak se ti

1. Ruka obcas spadne dolu, na poslednim vystrelu, podrz ji tam nez sip nedoleti do terce, tak si zvyknes ji neskladat

2. Sviras rukou luk a vsimni si jak po vypusteni se ti vzdy stoci luk osove do strany. Privaz si luk k ruce, nebo pouzi finger sling a strilej s rozevrenymi prsty. Soustred se jen na to abys nechnapnul po luku.

Ten prvni problem je minoritni, ten druhy problem ti zpusobuje ze sipy litaji na stranu. Jakkoliv se snazis, kdyz sevres,nebo sviras madlo luku ho po vystrelu musis zakonite stocit na stranu. Sice se ti ti staci relativne konzistente ale dela ti to sanovou chybu.

Skus tyden strilet s rozevrenymi prsty a privazanym lukem a tvuj soustrel bude o polovinu mensi.

Promin ze to pisu do verejne casti fora ale je to proto aby se poucili i dalsi. Koukni na Siemadiho vydea jak mu ten luk z ruky primo vyleti.
Pokud ti nebude lete primo dopredu, pohrej si s tilerem .

Ale jinak VELIKY, MOC VELIKY pokrok.

San wav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 11:09 pm    Předmět: Citovat

ze 720 mozných Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 10:52 pm    Předmět: Citovat

JardaM napsal:

Minulou neděli jsem si to rozdal s mým ubohým polarisem proti kladkáči od Beara na 40 m a jen těsně jsem prohrál. Příště mu to nandám! Kategorie sem, kategorie tam, mě je to fuk!

tak to ten kladkac ale neumí strilet, na 40m kladky do 80cm terce strilejí samé zlute. Prumerne 9,1 az 9,6 V. Brada na kratke fite.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JardaM
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 1190
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 10:31 pm    Předmět: Citovat

imago napsal:
To je naprosto v pořádku. Mě právě uspokojuje ta zvýšená míra úsilí, kterou do toho dávám sám ze sebe, abych střílel dobře jen s tím holým lukem...


To je naprosto v pořádku. Mě to taky uspokojuje. Každého uspokojuje něco trošičku jiného, jako se každému líbí trošičku jiné holky...
A vovovovo tom to je! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Sportovní luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 5 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.