Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Luky KYZL
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 11:45 am    Předmět: Citovat

První dva jsou luky tradiční, ten třetí je na hraně, nakonec jsme ho zařadili jako luk holý.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rlancelot
Nováček
Nováček


Registrace: 25.4. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Chelčice

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 11:40 am    Předmět: Kategorie luků od Kýzla Citovat

Ahoj, pan Kýzl vyrábí své skvělé luky s trojím způsobem zakládání šípu:
http://www.bows-kyzl.cz/ruzne.html

Jak je to se zařazením těchto variant (a - c) podle Lukostřelce?

Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: so březen 26, 2011 10:14 pm    Předmět: Citovat

Dakujem vam priatelia,ked bude les pekne zeleny nafotime tie zvieratka jak to do nich supujeme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 11:39 pm    Předmět: Citovat

taky ti fandím. Viděl jsem teď warbow z irského tisu, ale asi nic moc materiál. Máme v Irsku pobočku IQ60
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 11:20 pm    Předmět: Citovat

Drzim ti palce fenit aj pani fenitkovej . Nakoniec dopadnes ako ja s pani Tulakovou Laughing ale vzdy je lepsie ak ludi spajaju tieto veci ako keby ich mali rozdelovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 11:14 pm    Předmět: Citovat

Dik za pochopeni,ale skusim to aj tak,teraz som nasiel snad jediny statny les v irsku Smile je tam lukostrelecky club.Uz som medzi nimi a robim taky kurz,aby som sa mohol pohybovat so zbranou po lese,oni tam maju terce a 3d zvierata,potom vstupim do Irskej lukarskej asociacie,tu je taky postup.No a v tom lese ufaklim nejaky klacek na ktorom sa budem ucit.A ze bude doma viac lukov to je mi jasne,aj udic na ryby mam plnu komoru a navic zacala strielat aj pani Fenitka.Skratka pohodicka Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 10:27 pm    Předmět: Citovat

Myslel jsem ,ze se budes ubirat touto cestou ,nebot v Irsku neni proste drevo a nez se naucis vyrabet dreveny luk tez chvili trva a ted si nakup komponenty na sipy a poskladej si je .....to je mnohem jednodussi a 45 liberni luk dostreli asi 180-190 metru a mozna 200 metru .....
Nemysli si, ze je to posledni luk za nejaky cas budou dalsi a dalsi az se snim naucis strilet koupis si za par let dalsi ,kazdy kdo strili lukem ma jich doma nekolik . Vyzkousej je do dalky!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 9:42 pm    Předmět: Citovat

Tak Geronimo 45lb je doma.Krasne vyrobeny,lahucky luk a presne splna moje predstavy,pohodlna strelba,hbity jak zihadlo,ako ja Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 10:02 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 1:37 am    Předmět: Citovat

Teorie ,teorie a predstavivost a zadna praxe a zaburalost a neznalost ....
Roku 1975 Fred Bear daval na sve luky drevene konciky a tenkrat FF nebyla normalne at mi zase nekdo nepise ze to nekdy pouzivali olympici , tak vsechny luky mely B-50 ....
Tak se jenom divim proc si Kyzl neco nesezene co by vydrzelo FF ,nebot zastaral a dela luky jako v 1975 .......

Pokud praskne tetiva obycejne luk nevyleti z ruky pouze je citit kopanec do ruky vice nez obvykle ....Ja strilel s klouckem na louce a on nasel lehky cerbonovy sip a ze s jeho 45 libernim lukem dostreli dale asi o 30 m, nez ja s mym 52 libernim lukem marne jsem mu rikal at nestrili tak lehke sipy ,no vystrelil asi 5x a pak pretrhl tetivu FF jak energie lehkeho sipu spotrebovala malo energie a bylo ji moc v luku a cele fungovalo jako dry-fire .....
Proto kdyz nekdo strili 5 grains/libru muze se dockat take prekvapeni ...
Jenze ja nestrilim nijak moc proto asi mi ta tetiva dlouho vydrzi ja tak tech 20 zvirat pri treningu a zavodech a ne nejakych 300 sipu ze trening ci strilet lukem 5 hodin jako olympici ,ono cim vice strilime, tim jsme nepresnejsi a tady jsem nekde cetl, ze kdyz nekdo strili 1hodinu uz neni tak presny, ja take ne zacatecnici ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 9:28 pm    Předmět: Citovat

Upřesnil bych tady pár věcí.
Konec ramene je vyztužen kouskem materiálu(limb tip) a v něm je příčná drážka pro tětivu.
Ježto je rameno luku výhradně tvořeno podélnými vlákny, ať v laminátu nebo ve dřevě, bez tohoto vyztužení by očka tětivy rozštípla luk po délce na 3 díly.
Pro dacron tětivy se tato výztuž dělá jen ze dřeva, pro FF se dělá z materiálů jako micarta, G10 atd.(jemný křížový laminát).

Podélná drážka středem luku v reflexních koncích je z důvodů stability a je stejná pro jakýkoliv druh tětivy(navíc často bez jakékoliv přidané výztuže).

FF tětiva má sice skvělé parametry, ale je dobré ji měnit každý rok.
Neznám nikoho kromě alwareze, kdo by měl tětivu 5let.
Je pěkný pohled na neošuntělou novou tětivu a také není moc příjemné, když vám nečekaně prdne stará tětiva při výstřelu a luk vám letí z ruky.
A jako na potvoru na beton a ne do trávy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 9:20 pm    Předmět: Citovat

pallo007 napsal:
fenit napsal:
koba napsal:
to fenit: luk je 45lb na 28"

to alwarez: ano mám vyztužené konce ramen s vytvořenými drážkami na tětivu, bohužel si nepamatuji materiál Wink
dik to je presne to co chcem aj ja,len kua stale sa neviem rozhodnut medzi Cophan a Geronimo Smile Smile


podla ceny... ak na to mas, zober cophan, ak chces kusok usetrit, vezmi geronima... v oboch pripadoch budes lutovat ze si nezobral ten druhy:-)))
no to teda dik Smile))).Este to preberiem so samotnym vyrobcom,Cophan ma okno,to sa mi viac paci ako ten kolik na G.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 9:11 pm    Předmět: Citovat

fenit napsal:
koba napsal:
to fenit: luk je 45lb na 28"

to alwarez: ano mám vyztužené konce ramen s vytvořenými drážkami na tětivu, bohužel si nepamatuji materiál Wink
dik to je presne to co chcem aj ja,len kua stale sa neviem rozhodnut medzi Cophan a Geronimo Smile Smile


podla ceny... ak na to mas, zober cophan, ak chces kusok usetrit, vezmi geronima... v oboch pripadoch budes lutovat ze si nezobral ten druhy:-)))
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 9:01 pm    Předmět: Citovat

koba napsal:
to fenit: luk je 45lb na 28"

to alwarez: ano mám vyztužené konce ramen s vytvořenými drážkami na tětivu, bohužel si nepamatuji materiál Wink
dik to je presne to co chcem aj ja,len kua stale sa neviem rozhodnut medzi Cophan a Geronimo Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 11:11 am    Předmět: Citovat

Ta stredova drazka na recurve se vyrabi o zacatku vyroby drevolaminatovych luku tedy od roku 1953 at tenkrat to melo pouze Dacron B-50 .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tokra
Nováček
Nováček


Registrace: 3.11. 2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 10:39 am    Předmět: Citovat

Jan napsal:
Koba, dík za konkrétní info.
Potvrzuješ můj názor na to, že pan Kyzl je možná až zbytečně opatrný v používání FF tětiv na svých lucích.
Dacron kromě ceny fakt nemá žádnou výhodu!

Přesto toto doporučuji konzultovat s ním kvůli záručním podmínkám.

Když jsem se ho na to ptal, tak FF vysloveně nezakazoval, ale taky z něj nebyl vysloveně nadšenej. Říkal, že někdo s lukem od něj s karbonem v ramenou a FF střílel při teplotě -5C a ža naprosto v poho. Možná že je opatrnej.. Já mám tam Dacron a na to moje plivání u baráku mi to stačí. Až přijde krize x-cátníka a budu přemejšlet, jak vylepšit zvůj život, třeba na ten FF dojde Wink. Jinak souhlas, preciznost zpracování p. Kýzla mě mile překvapila. Jak jsou na tom ostatní výrobci netuším, ale zatím nemám potřebu to zjišťovat. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
koba
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 177
Bydliště: někde ...

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 10:00 am    Předmět: Citovat

to fenit: luk je 45lb na 28"

to alwarez: ano mám vyztužené konce ramen s vytvořenými drážkami na tětivu, bohužel si nepamatuji materiál Wink
_________________
"Moudrá slova jsou jak letící šíp na tvoji hlavu. Co uděláš? Sehneš se!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 2:04 am    Předmět: Citovat

Pokud na konci ramena na laminatu neni vystuha a zarezy jsou delane tedy bez vyztuhy ,tak na luk musi byt Dacron B-50 a dnes se vyrabi B-55 a to je oznaceni kolik vydrzi jedno vlakno tady 55 liber napeti.....
To vse bylo pred vynalezem FF co je nejmene 20 let .Jestli ma mistr Kyzl vyztuzene spicky jak u recurve tak i u long bow cele to snese FF ....
Dacron B -50 vydrzi tak 1 1/2 roku a kdyz si koupime 1/4 klubko muze z nej delat pro sebe tetivy na luky 20 let ....
Koupit FF je 5x drazsi,ale take vydrzi 5x vice a z klubka 1/4 libry vyda asi na 30 tetiv a tak ty neroztrhame za cely zivot kdyz potrebujeme 2 tetivy za 10 let...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 7:59 pm    Předmět: Citovat

Koba, dík za konkrétní info.
Potvrzuješ můj názor na to, že pan Kyzl je možná až zbytečně opatrný v používání FF tětiv na svých lucích.
Dacron kromě ceny fakt nemá žádnou výhodu!

Přesto toto doporučuji konzultovat s ním kvůli záručním podmínkám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 7:43 pm    Předmět: Citovat

koba napsal:
Vlastním luk Cophan od p. Kýzla již 7 rokem, od počátku používám tětivy FF. Životnost tětivy je 1-1,5 roku při jednom až dvou střílení týdně po jedné hodině. V závislosti na intenzitě střelby se opotřebení může projevit jinak.
Rychlost výstřelu je 210km/h (191,382 fps) při nátahu 28" a pokud mě paměť neklame tak karbonové šípy mají 7,6 grs.

Už před výrobou jsem byl upozorněn, že tato kombinace ovlivňuje životnost luku. Zatím jsem nic nezaznamenal.

Osobně jsem ještě nestřílel s lukem, který by mi seděl lépe a na p. Kýzla nedám dopustit.
super a kolko lb je tvoj luk?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
koba
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 177
Bydliště: někde ...

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 5:47 pm    Předmět: Citovat

Vlastním luk Cophan od p. Kýzla již 7 rokem, od počátku používám tětivy FF. Životnost tětivy je 1-1,5 roku při jednom až dvou střílení týdně po jedné hodině. V závislosti na intenzitě střelby se opotřebení může projevit jinak.
Rychlost výstřelu je 210km/h (191,382 fps) při nátahu 28" a pokud mě paměť neklame tak karbonové šípy mají 7,6 grs.

Už před výrobou jsem byl upozorněn, že tato kombinace ovlivňuje životnost luku. Zatím jsem nic nezaznamenal.

Osobně jsem ještě nestřílel s lukem, který by mi seděl lépe a na p. Kýzla nedám dopustit.
_________________
"Moudrá slova jsou jak letící šíp na tvoji hlavu. Co uděláš? Sehneš se!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 5.4. 2010
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 2:53 pm    Předmět: Citovat

Luk s FF tětivou má trochu větší rychlost, ale hlavně je střelecky a uživatelsky příjemnější.
Luk má jasnou ostrou ránu a nedodrnčuje tolik jako s dacronem.
Tětivu s FF si uděláš a naladíš a pak už ji jen občas dotočíš o jeden dva závity(během její obvyklé životnosti 1rok).
Tětiva z dacronu je jako guma. Dáš ji na luk a ona se mooooc protáhne.
Musíš o hodně víc ohnout luk, abys ji nasadil. Je humpolácky tlustá.
Současný FF nebo BCY 452X mají určitou míru pružnosti, která změkčuje ránu.
Luk, který neumožňuje použít FF je podle mě vykopávka.
Podívejte třeba na 20 let stará ramena Demon od Hadaše za 2.000,- Kč.
FF( ten původní tvrdý) byl u nich už tenkrát standard.

Jsem přesvědčen, že i Geronimo od Kyzla může střílet FF pokud bude mít konce ramen vyztuženy adekvátním materiálem.

Životnost luku také ovlivňuje váha šípu a tady bych doporučoval 8 až 9 grs na libru nátahové síly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 1:54 pm    Předmět: Citovat

Tokra napsal:

No je pravda, že při tý intenzitě střílení je jedno, jestli luk vydrží 20, nebo "jen" 10let Smile.


presne:-) a tych par fps navyse ta moze milo potesit a zlepsit naladu vzdy ked si pojdes zastrielat:-)
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tokra
Nováček
Nováček


Registrace: 3.11. 2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 1:49 pm    Předmět: Citovat

pallo007 napsal:
Tokra napsal:
fenit napsal:
dik pomohol si mi,hlavne toho kolicju som sa bal.Nikde som nenasiel ceny toho jekyllu a to je dobry luk?Pan Kyzl spominal ze ide pridavat na Geronima ten carbon,takze bude este lepsi.


Když jse tam byl pro svůj klacek, tak říkal, že dovezl carbon a že bude přidávat do custom luků. Na luk pro rekreaci mi to ale přijde zbytečný - i vzhledem k penězům. To je pro všechny ty honiče fps a kdoví čeho. Co jsem pochopil, tak carbon v ramenech a fastflight tětiva zkracují životnost - daň za vyšší výkon. Pokud se pletu, nechť mě zkušenější opraví.


moc sa v tom nevyznam ani ja ale myslim ze ta zivotnost bude aj tak dost dlha a carbon + FF ju o moc neskratia... skor sa stane to, ze po roku kupis novy silnejsi luk:-) dovodov na to najdes niekolko:-)))

No je pravda, že při tý intenzitě střílení je jedno, jestli luk vydrží 20, nebo "jen" 10let Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 12:32 pm    Předmět: Citovat

Tokra napsal:
fenit napsal:
dik pomohol si mi,hlavne toho kolicju som sa bal.Nikde som nenasiel ceny toho jekyllu a to je dobry luk?Pan Kyzl spominal ze ide pridavat na Geronima ten carbon,takze bude este lepsi.


Když jse tam byl pro svůj klacek, tak říkal, že dovezl carbon a že bude přidávat do custom luků. Na luk pro rekreaci mi to ale přijde zbytečný - i vzhledem k penězům. To je pro všechny ty honiče fps a kdoví čeho. Co jsem pochopil, tak carbon v ramenech a fastflight tětiva zkracují životnost - daň za vyšší výkon. Pokud se pletu, nechť mě zkušenější opraví.


moc sa v tom nevyznam ani ja ale myslim ze ta zivotnost bude aj tak dost dlha a carbon + FF ju o moc neskratia... skor sa stane to, ze po roku kupis novy silnejsi luk:-) dovodov na to najdes niekolko:-)))
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 12:30 pm    Předmět: Citovat

Tokra napsal:
fenit napsal:
dik pomohol si mi,hlavne toho kolicju som sa bal.Nikde som nenasiel ceny toho jekyllu a to je dobry luk?Pan Kyzl spominal ze ide pridavat na Geronima ten carbon,takze bude este lepsi.


Když jse tam byl pro svůj klacek, tak říkal, že dovezl carbon a že bude přidávat do custom luků. Na luk pro rekreaci mi to ale přijde zbytečný - i vzhledem k penězům. To je pro všechny ty honiče fps a kdoví čeho. Co jsem pochopil, tak carbon v ramenech a fastflight tětiva zkracují životnost - daň za vyšší výkon. Pokud se pletu, nechť mě zkušenější opraví.
ved uvidime,to aj tak este potrva.spominal ze az v lete ,mne staci taky co vyraba teraz,pozdej sa uvidi,taky mi treba skusenosti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JK
Nováček
Nováček


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Klášterec nad Ohří

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 12:19 pm    Předmět: Citovat

nancak napsal:
Nevíte,jestli luk s klínkem je už braný jako kategorie se střeleckým oknem?


Ano.

Lukostrelec.cz - HL
3D - TRRB
_________________
Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tokra
Nováček
Nováček


Registrace: 3.11. 2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 11:40 am    Předmět: Citovat

fenit napsal:
dik pomohol si mi,hlavne toho kolicju som sa bal.Nikde som nenasiel ceny toho jekyllu a to je dobry luk?Pan Kyzl spominal ze ide pridavat na Geronima ten carbon,takze bude este lepsi.


Když jse tam byl pro svůj klacek, tak říkal, že dovezl carbon a že bude přidávat do custom luků. Na luk pro rekreaci mi to ale přijde zbytečný - i vzhledem k penězům. To je pro všechny ty honiče fps a kdoví čeho. Co jsem pochopil, tak carbon v ramenech a fastflight tětiva zkracují životnost - daň za vyšší výkon. Pokud se pletu, nechť mě zkušenější opraví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 11:07 am    Předmět: Citovat

nancak napsal:
V létě jsem svýho Geronima 50LB vzal na Špičák,chodil po loukách a sypal to válcu ze sušící se slámy.Když jsem šel pro šípy,flákal jsem s ním na zem.Trefil kámen a odštípla se ze středu ramene laminátová tříska.Loupalo se to pořád dál,tak jsem to přilepil a přitáhnul gumou.Střílim vesele dál.Je to luk který si nechá opravdu hodně líbit.

Nevíte,jestli luk s klínkem je už braný jako kategorie se střeleckým oknem?
je to jasne chcem G.Ja myslim ze okno je okno a klinek klinek,ale pockame na skusenejsich Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nancak
Nováček
Nováček


Registrace: 15.9. 2009
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 4 Lhotka

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 10:31 am    Předmět: Citovat

V létě jsem svýho Geronima 50LB vzal na Špičák,chodil po loukách a sypal to válcu ze sušící se slámy.Když jsem šel pro šípy,flákal jsem s ním na zem.Trefil kámen a odštípla se ze středu ramene laminátová tříska.Loupalo se to pořád dál,tak jsem to přilepil a přitáhnul gumou.Střílim vesele dál.Je to luk který si nechá opravdu hodně líbit.

Nevíte,jestli luk s klínkem je už braný jako kategorie se střeleckým oknem?
_________________
cesta je cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 7 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.