Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Madarske luky
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
feketesolyom
Nováček
Nováček


Registrace: 23.10. 2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2014 7:32 pm    Předmět: Citovat

perzský luk od Hadúra som ešte nemal v ruke, ani som nevidel.
Od výrobcu poznám hunský a maďarský C.
hunský je veľký kludný luk, malá rýchlosť malý dostrel, nič extra.
maďarský C luk, je lepší rýchlejší. Oproti hunskému v dostrele pri tej istej sile je o cca 30m lepší.
za tú cenu už kúpiť krajšie, lepšie a aj výkonnejšie luky.
http://veghbow.com/site/14/Gallerie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Thomas_Cale
Nováček
Nováček


Registrace: 14.3. 2013
Příspěvky: 19
Bydliště: Prievidza

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2014 6:35 pm    Předmět: Citovat

Jasné,
http://www.archeryshop.sk/tradicne-laminatove-luky-hadur-id-47.html
_________________
Vietor sa neodhaduje,ten sa musí prekonať...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
feketesolyom
Nováček
Nováček


Registrace: 23.10. 2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2014 6:13 pm    Předmět: Citovat

Vieš poslať odkaz kde si našiel ten perzký hadúr luk?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Thomas_Cale
Nováček
Nováček


Registrace: 14.3. 2013
Příspěvky: 19
Bydliště: Prievidza

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 9:54 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, nemáte niekto skúsenosti s lukmi Hadúr od maďarského miestneho výrobcu? Konkrétne ma zaujal ten perzský.
Vopred ďakujem za každú info
_________________
Vietor sa neodhaduje,ten sa musí prekonať...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 8:08 pm    Předmět: Citovat

Neviem , ci to je v Prahe este povolene , ale myslim ze unia robi smrtelnou pravidelnostou cistky aj tam , ale ja so slzou v oku spominam na zaciatok 90-tich rokov , ked sa kapre cistili za par korun na ulici a ,mliec s hlavami a vnutornostami sa dal kupit za par halierov kilo . To boli casi. violent3 violent3
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 8:03 pm    Předmět: Citovat

Praha je laskavá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 7:56 pm    Předmět: Citovat

No to uz sme s Janom dalej -presne podla turkov glej z podnebia ustnej dutiny jesetera.Smrdi to rovnako , ale kvalita by mala byt nepomerna. wave
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 7:50 pm    Předmět: Citovat

Dobrý nápad.
Stačí poprosiť pol Prahy aby ti dali plávací mechúr z vianočného kapra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 7:43 pm    Předmět: Citovat

skusím dělat klih z rybích měchýřů, až budou na Vánoce křesťani slavit narozeniny Perského boha a šidit půst pojídáním kaprů Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 7:22 pm    Předmět: Citovat

Nuz , taky je zivot... laughing5
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 6:47 pm    Předmět: Citovat

Jas, no neviem aby sa ti to v mrazáku neskazilo, zas sa budeš vyhovárať na nekvalitný glej. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

Nieco urcite kuti, len nedavno vyrabal vlastny ryby glej a tiez sa mi uz davno neozval. Aj v tom je vidno moj pristup , mna tie iste Jesetery cakaju v mrazaku , ale Jano ich uz ma v podobe suchych granuliek... Rolling Eyes
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 6:06 pm    Předmět: Citovat

Jano ho určite zvládne, musí to mať v genoch veď sa volá Nagy. Very Happy
Dlho o nom nieje počuť, možno ho už dokončil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

pod na skype Miso. Arrow
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 4:44 pm    Předmět: Citovat

Vietnamské bambusy jsou chycené plísní!!!!! Evil or Very Mad Čekám na novou várku. Rohovinu budem mít od Fuy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 4:40 pm    Předmět: Citovat

Hovoris mi z duse , ale medzi tym sa este stretneme. Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

Přez zimu se do toho zase pustím. Teď trpím ztrátou motivace. Půjdu do turka. Mongola si koupím. Jako hornbow jsou vcelku levní. Musím říct, že se ze mne stal náročný parchant a mám to podobně jako pan Palivec Laughing Jednak bych chtěl sbírat různé modely hornbows a jednak mne zajímají co nejefektivnější luky staré formy, ale moderní technologie, vhodné i pro střelbu v mlze Laughing A samozřejmě brutální historicky věrný hornbow vlastní výroby a převeliké krásy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 11:55 am    Předmět: Citovat

Ja so to tu uz niekde pisal, ale tie luky vznikli davno pred tym nez som sa zapojil do tohoto fora a navyse uz ich ani nemam (dar, predaj...) Ako som neporiadny v praci tak aj vo foteni . mam doma este jeden maly 135 cm (120 cm od zarezu po zarez) ma okolo 26 kg pri natahu 70 cm .Zasadne vsak neukazujem nedokoncene veci. Popraskala mi brezova kora na nom, tak riesim ine pokrytie (asi had) , ale na tomto vidno , ako ne to nemam cas nedostal som sa k tomu uz pol roka... salute
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pája1111
Grafoman
Grafoman


Registrace: 24.1. 2007
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 11:41 am    Předmět: Citovat

Jas napsal:
V kazdom pripade drzim palce Janovi . Poznal som ho a je to pedant a pracant .To ja teda zdaleka nie a tato praca to dost vyzaduje . Na take tie mongolsko -cinske mi to este stacilo , ale ked uz ides do totalneho kruhu , tam sa ti preciznost zide.Podobne luky ako na tom paleoplanete ma ten mlady mam uz davno za sebou. Cool

Foto by nebylo???
_________________
Když máš obě ruce levé, staň se levákem, budeš ve výhodě!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 11:27 am    Předmět: Citovat

V kazdom pripade drzim palce Janovi . Poznal som ho a je to pedant a pracant .To ja teda zdaleka nie a tato praca to dost vyzaduje . Na take tie mongolsko -cinske mi to este stacilo , ale ked uz ides do totalneho kruhu , tam sa ti preciznost zide.Podobne luky ako na tom paleoplanete ma ten mlady mam uz davno za sebou. Cool
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 11:11 am    Předmět: Citovat

uprimne poviem, že si na to netrúfnem. Práve preto že som si uvedomujem záludnosti výroby. Very Happy
Ten chlapík ho urobil vraj na tretí pokus, asi nemal zábrany. Very Happy
Jas, ja verím že to budeš práve ty alebo Jano. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 11:06 am    Předmět: Citovat

Kriste, ja viem ze sato da ! Kazdy den na svete pribuda mozno 20 - mozno 100 novych dokoncenych skladancov.Len u nas sa toho este nechytil sikovny mlady nadsenec. Ja som lenivec , a prekusavanie sa cez nedostatok informacii a neusúpechy z toho plinuce ma znechutil podobne , ako Misu alebo Jana vzdy na dobrych par mesiacov.Par lukov uz aj stabilne sztriela. Uz minimalne 1,5 roku viem dost presne ,ako na to , ale zasa sa k tomu nemozem z roznych dovodov dostat.Je mi uplne jasne , ze aj vdaka nasim kecom prave na tychto strankach sme uz vyprovokovali nejake noveho nadsenca co nema respekt pred materialom a nema daleko od slov k cinom , ako ja a uz doma struha fantastickeho turka.Mozno to budes nakoniec aj ty Cornus ... Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 8:16 am    Předmět: Citovat

http://p081.ezboard.com/First-hornbow-yeha/fpaleoplanet69529frm13.showMessage?topicID=6762.topic
Jas, tak predsa sa to dá. Tento vypadá celkom podarený. Rýchlosť 180 fps- 55 m/s je slušná, ak je to pravda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gator
Grafoman
Grafoman


Registrace: 11.8. 2006
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 11:03 pm    Předmět: Citovat

Hawkwind napsal:
ostatně mistři Gator, Divous a spol, kteří neváhají se registrovat na jiných diskuzních fóech, nebo se mnou diskutovat aniž by se identifikovali

Se znepokojením Jaroslave sleduji, že se s nástupem podzimu zase dekompenzuješ. Výše uvedená citace je lež, nebo paranoidní blud. Žlučovitost tvých příspěvků je tvou smutnou vizitkou, ale ke lži by ses snad snižovat nemusel. To je fuj Jarouši.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 9:36 am    Předmět: Citovat

Palivec napsal:

Sice nechápu, co je osobního na tom, že jsem se pokusil sepsat pár konkrétních bodů, podle kterých má smysl věcně srovnávat typy luků, ale budiž. Podle té záplavy osobních invektiv, která se poté snesla na moji hlavu jsem se evidentně dopustil opravdového ďábelství. Nadále se tedy k tématu nebudu vyjadřovat.

Dane, já jsem tím myslel spíše ten Tvůj (do té doby) poslední příspěvek a zejména předchozí smršť různých invektiv z mnoha různých stran. Za Tvou snahu o uvedení debaty opět správným směrem Ti patří dík. Teď šlo tedy zejména o prosbu VŠEM, aby se nenechávali strhnout do flame wars nebo aby je sami nezačínali/nepodněcovali. Buďme věcní a můžeme se něčeho dobrat.
Emoce via internet nikam nevedou, v reálu byste se nikdo takhle neosočoval a druhým nenadával, protože by bylo i z dalších faktorů (jako mimika, tón a zabarvení hlasu, mimoverbální komunikace obecně) patrné, že tím, co jste nyní řekli, nechcete toho druhého urážet či zesměšňovat. Takhle to ale patrné být nemusí a zbytečně se můžete cítit osočeni a bráníte se něčemu, co ani nebylo myšleno jako útok atd. a celá diskuse se dostává úplně někam jinam, případně se přenese i do roviny osobní, takže se zúčastnění pak "moc nemusí" ani při osobním setkání, ačkoli na počátku mohl být jen špatný výklad slov toho druhého ...
Díky za pochopení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Palivec
Nováček
Nováček


Registrace: 30.7. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 9:13 am    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Palivec, Hawkwind (a případně i ostatní):
Prosím, zdržte se osobních výpadů, nepatří to sem. Pokud máte potřebu takovéto komunikace, posílejte si emaily, SZ a nebo se třeba ve Všeticích poperte Wink Ale diskuse zde by měla být pokud možno věcná k tématu luků a lukostřelby, ne k tomu, kdo je jaká "píča". Jakákoli takováto i malá flame war se časem rozhoří do zbytečných vleklých osobních sporů, ve kterých se smysl diskuse zcela ztrácí. Toto fórum je částečně moderované, tak nás nenuťte jej pravidelně čistit od osobních výpadů ... Díky moc ...


Sice nechápu, co je osobního na tom, že jsem se pokusil sepsat pár konkrétních bodů, podle kterých má smysl věcně srovnávat typy luků, ale budiž. Podle té záplavy osobních invektiv, která se poté snesla na moji hlavu jsem se evidentně dopustil opravdového ďábelství. Nadále se tedy k tématu nebudu vyjadřovat.
Takže jak se zdá, pokud se bude chtít kdokoli dotázat na moje zkušenosti s Hunem od Kassaie, asi jedině do pošty. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 9:06 am    Předmět: Citovat

Palivec, Hawkwind (a případně i ostatní):
Prosím, zdržte se osobních výpadů, nepatří to sem. Pokud máte potřebu takovéto komunikace, posílejte si emaily, SZ a nebo se třeba ve Všeticích poperte Wink Ale diskuse zde by měla být pokud možno věcná k tématu luků a lukostřelby, ne k tomu, kdo je jaká "píča". Jakákoli takováto i malá flame war se časem rozhoří do zbytečných vleklých osobních sporů, ve kterých se smysl diskuse zcela ztrácí. Toto fórum je částečně moderované, tak nás nenuťte jej pravidelně čistit od osobních výpadů ... Díky moc ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Palivec
Nováček
Nováček


Registrace: 30.7. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 8:50 am    Předmět: Citovat

hawkwind napsal:
Palivec: Můj příspěvek je naprosto konkrétní v tom jak by měla být debata vedena co se týče pomníků lukostřelecké soutěže z dvanáctého století ukradených rusáky do ermiáže a o to mi přesně šlo. Takže jestli ti jde jenom o to mě kofrontovat tak to udělej veřejně, vyser se na skryté narážky, nejsem na ně zvědavej a nechovej se jako píča, na tyhle věci tu máme jiný lidi který jsem poslal do prdele, jako třeba Gatora. Nejsi první pitomec který měl se mnou soukromný spor a začal ho řešit na veřejných fórech, ostatně mistři Gator, Divous a spol, kteří neváhají se registrovat na jiných diskuzních fóech, nebo se mnou diskutovat aniž by se identifikovali, viditelně nepřekračujíc meze nadávek, leč blijících kryptické a skryté narážky v každém druhém příspěvku, udělej biologický zázrak a nech si narůst nějakou páteř. Lidí kteří kolem sebe nechávají slizkou cestičku je dost a dost.

J.


Ty jsi fakt trouba. Místo aby ses konkrétně vyjádřil k faktům, tak na mě sprostě řveš. Smile Mimochodem, pokud mě chceš nazývat pitomcem, tak v technické diskusi jen z toho důvodu, že jsem řekl něco věcně nesprávného; ne proto, že mi chceš dát najevo svojí nenávist. Proč tu radši nenapíšeš něco k věci, a ne tyhle emotivní výlevy?

A reagoval jsem na út 02. říjen, 2007 20:18 - mám pocit, že se domníváš, že to je na ten další.


Naposledy upravil Palivec dne st říjen 03, 2007 9:24 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 12:24 am    Předmět: Citovat

Re Hawkwind: To asi chápu. Kouknul jsem dolů po diskusi a než jsem nasmolil při různém odbíhání svůj drobný komentář, tak se debata, která podle mne začala celkem nevině, pěkně rozohnila!!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 11:58 pm    Předmět: Citovat

O.K. sign6
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.