Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lukohrátky 2011
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Korado
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2011
Příspěvky: 84
Bydliště: Desná v Jizerských horách

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 5:21 pm    Předmět: Citovat

Na Lukohrátkách jsem byl poprvé a Vaše disciplíny mě moc bavily. Běžně se účastním klasických 3D závodů, ale toto bylo pro mě daleko záživnější. Je pravda že jsem se na Lukohrádky těšil už od doby kdy jsem si na netu přečetl propozice z loňska a zjistil, že se takové turnaje pořádají. Takže díky za fajn zážitek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
atlatlista
Nováček
Nováček


Registrace: 22.2. 2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 4:42 pm    Předmět: Citovat

díky za krásný turnaj moc sem se bavil a díky organizátorům dík, dík, dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
legolas
Nováček
Nováček


Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 8:35 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
Ehm ehm ... tak ještě jedna chybička se vloudila Embarassed
Takže dodatečně vyhlašujeme, že vítězem kombatu se stal Legolas!
Nějak se na to při tom dlouhém vyhlašování pozapomnělo .. ehm ehm ... velká omluva. Máš u nás něco dobrého, splatné na Naadamu nebo Bažantovi Wink
Bambulka tady totiž zrovna našla ve svých poznámkách, že měla vítěze kombatu vyhlásit Laughing


Ale v pořádku, vždyť o nic nejde.....něco dobrého si radši vypijte nebo dejte malé Johance, je to krásnej malej raubíř....
ještě oficiálně děkuji za krásný víkend, opět se vám to s maximálním úsilím povedlo a já děkuji
ještě k Alvarezovi - mně se taky nelíbí jak střílím, vyplazuju u toho jazyk Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 12:30 pm    Předmět: Citovat

Od toho jsou to lukohrátky, čili hravý a zábavný turnaj. Proto je tam i žolík a divoká karta. V Poháru ATL který se snaží být serioznějším turnajem tyto prvky nebudou.
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gawain
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 580
Bydliště: Svätý Jur

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 8:45 am    Předmět: Citovat

Super akcia ludkovia, bavil som sa a to je hlavný dôvod prečo som tam išiel Wink... bojová stezka :-/ toto bol môj epic fail a to nehovorím o kolečkách a piškvorkách no jednoducho som postrácal body ako školáčik...
Gratulujem Lucínkovi ale aj Grifinovi a ostatným umiestneným Very Happy
Bol by som rád, keby sa žolíky a divoká karta zrušila z dôvodu absolútnej bezvýznamnosti, bude to pre všetkých viac fér.
Týmto nechcem ospravedlnovať svoj výsledok to v žiadnom prípade pokašľal som si to sám svojou nepozornosťou. Wink

Verím, že sa uvidíme na Castrume a spoločne zabojujeme bez kariet Wink
Tešíme sa na vás.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 11:25 pm    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Moja radosť je na maxime, ešte raz gratulujem.
Grifin ak mal tiež môj luk mal som dva v prvej trojke.


Tady je to dnes večer fofr, než dopíšu jeden příspěvek, jsou tu 3 další. Laughing

Takže: Mal som, mal. Střílelo to dobře. Padesátku jsem si předem nevyzkoušel a prvních 5 šípu jsem poslal přes terč, než jsem uvěřil, že to tak dobře lítá bandhead . Takže ten výsledek co tam mám na 50m je fakticky z pěti posledních šípů. Jedna 10, jedna 9, jedna 7 a dvě nějaké drobné. Pořadí bylo jinak, začal jsem 9 a skončil desítkou. Za podstatné považuju, že jsem při míření na 50m hrotem pořád "na terči", někde mezi černými a modrými kruhy. Lucínek s tím taky nastřílel celkově neobyčejně dobře, tak se zdá, že už jsi asi ty luky někdy dělal... Wink
Měl jsem na ten luk asi 10 dní před Lukohrátkami a ne úplně jsem všechno stíhal vyzkoušet Embarassed, nicméně jsem si ho vzal na normální 3D (28 terčů) do Srbska týden před Lukohrátkami a na celkem standardním závodě jsem nastřílel 127 (Mýša s lukem Saluki z Ameriky 136 occasion9) a chyboval jsem já, ne luk.
Tak to jen na okraj, ať máš nějakou drobnou radost, my jsme si užili v sobotu.
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 11:18 pm    Předmět: Citovat

Ehm ehm ... tak ještě jedna chybička se vloudila Embarassed
Takže dodatečně vyhlašujeme, že vítězem kombatu se stal Legolas!
Nějak se na to při tom dlouhém vyhlašování pozapomnělo .. ehm ehm ... velká omluva. Máš u nás něco dobrého, splatné na Naadamu nebo Bažantovi Wink
Bambulka tady totiž zrovna našla ve svých poznámkách, že měla vítěze kombatu vyhlásit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 10:58 pm    Předmět: Citovat

Lucínek napsal:
A když tak koukám na výsledky - tak mě těší, že i bez žolíka (DK jsem nepoužil) bych to natřel Griffinovi se žolíkem Smile

Každopádně Gawainovi ještě jednou gratulace k výsledku, vyrušit jemu i mě žolíky, tak by mi to přeci jen natřel zase on Smile


Tak já myslím, že vy dva s Gawainem si nemusíte dělat starosti (a se mnou už vůbec ne, protože jsem tak jako tak výsledkově od vás daleko), jsou to "hrátky", žolíka jste použili oba a podle svého uvážení a nějak to dopadlo, takže jste na tom oba stejně.

Já jsem považoval za správné to naopak připomenout proto, že oba chlapi (PavelH i PeZ) se rozhodli žolíky nevyužít a v případě, že bych to udělal i já, tak by se umístili oba přede mnou.
Takže ze střeleckého hlediska dopadli lépe a moje "lukostřelecké cítění" mě nutí na to nejen upozornit a před nimi "se sklonit" ale napříště se nachystat tak, aby to bylo obráceně... angryfire Howgh. wave
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 10:55 pm    Předmět: Citovat

Moja radosť je na maxime, ešte raz gratulujem.
Grifin ak mal tiež môj luk mal som dva v prvej trojke.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 10:50 pm    Předmět: Citovat

San přijel večer rozdávat domácí čokoládové sušenky a čínské nudle. Asi se zalekl konkurence Laughing
Jinak cornusi, bylo to s tím jilmem od tebe ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 10:48 pm    Předmět: Citovat

teda fakt kde bol San aj s celodrevom ????? Shocked skodaaa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 10:46 pm    Předmět: Citovat

Sysel napsal:
cornus napsal:
Musím pogratulovať Lucínkovi k prvenstvu a porážke Gawaina, čo je ako vieme významný počin.


Já byl s Gawainem ve skupině a mohu vám říct, že střílel famózně, tak na první místo v TL ne jenom v PL. Bohužel na bojové stezce zapomněl na pátou postavu a přišel tak o všechny nastřílené bonusové terče i prémii za čas. A to byla nejlépe bodovaná disciplína a v rámci fair-play ji ani neopakoval ani nespekuloval s výpočtem bodů za ni. Pro mě je vítězem fair-play on.

Ja ho poznám, preto som rád keď mu niekto šlape na paty.
Kde bol SanDuro?, v Hornej Maríkovej? Nevidím ho nikde vo výsledkoch Very Happy
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pet.ar.kay
Administrátor
Administrátor


Registrace: 19.6. 2006
Příspěvky: 1582
Bydliště: Praha - Řepy

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 10:34 pm    Předmět: Citovat

Tak výsledky jsou opravené na stejném místě, to jest tady
_________________
Říkej co říct chceš a mysli to vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 9:50 pm    Předmět: Citovat

A když tak koukám na výsledky - tak mě těší, že i bez žolíka (DK jsem nepoužil) bych to natřel Griffinovi se žolíkem Smile

Každopádně Gawainovi ještě jednou gratulace k výsledku, vyrušit jemu i mě žolíky, tak by mi to přeci jen natřel zase on Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 9:47 pm    Předmět: Citovat

Jinak chybám se asi nevyhneme a tak i tady se jich do výsledků pár vloudilo - ty, které jsme zatím našli, ale "postiženým" střelcům body přidávali, než že bychom jim něco upřeli Laughing . Péťa Kyjovský připraví aktualizovanou verzi výsledovky - zatím se to týká střelců Hanuše Boháčka, Jakuba Homolky a Gawaina. Špildovi jeho patron (nevím, kdo to byl), žolíka opravdu nikam nenapsal, kontrolovali jsme výsledovky.

Mj. právě Gawainovi jsme bonus za čas na bojové počítali - chyběla tam v programu kontrola na minimální počet zásahů. U ostatních několika střelců jsme to pohlídali a nastavili čas na 100, u Gawaina jsme to přehlédli. Každopádně na pořadí to nic nemění, i bez těch 60 Ká na něj třetí Griffin stejně nedosáhne.

Všem se omlouvám, zpracovat v tak krátkém čase tolik výsledků je trochu hektické, takže na ruční kontrolu nebyl čas a automatické kontroly jsem ještě nedoplnil ...

Ještě k výsledkům dětí - ve výsledovce je uvedeno "Kyvadlo", ale pod tímhle pseudonymem se schovává disciplína "Klíče", protože Kyvadlo děti nestřílely.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 9:35 pm    Předmět: Citovat

... ještě jedno obrovské soukromé poděkování a to mojí tchýni. Že tam s námi celé dva dny byla a starala se o to naše mrně škvrně a tak mohly být včas výsledky a vyhodnocení.
Evičko děkujeme Smile
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucínek
Administrátor
Administrátor


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 2024
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 9:22 pm    Předmět: Citovat

Krásný den všem, tak už jsem se také vzpamatoval a rád bych poděkoval:

- našim lukostřeleckým sponzorům Jakubovi Matyáškovi (www.luky-jma.cz) a Jardovi Kejvalovi (www.alexbow.cz)

- našim ostatním sponzorům - panu Horovi a jím zastupované firmě Džusy Hello za džusíky, které přišly k chuti a také Drobčekovi za věcné ceny

- Itazipovi, Pet.Ar.Kayovi a Bambulce, bez kterých by Lukohrátky nemohly vůbec být

- ostatním pomocníkům, zejména Pavlu Marešovi, klukům Houžvíčkům a Ondrovi Blažkovi, kteří nám pomáhali se stavbou a bouráním

- Petrovi a Ivetě Mikešovým za zapůjčení vrhače koleček

- všem ostatním za to, že vytvořili tak krásnou atmosféru a že jsem se za celý víkend nepotkal s ani jedním prudičem Wink


Naposledy upravil Lucínek dne po květen 16, 2011 9:56 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 8:45 pm    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Musím pogratulovať Lucínkovi k prvenstvu a porážke Gawaina, čo je ako vieme významný počin.


Já byl s Gawainem ve skupině a mohu vám říct, že střílel famózně, tak na první místo v TL ne jenom v PL. Bohužel na bojové stezce zapomněl na pátou postavu a přišel tak o všechny nastřílené bonusové terče i prémii za čas. A to byla nejlépe bodovaná disciplína a v rámci fair-play ji ani neopakoval ani nespekuloval s výpočtem bodů za ni. Pro mě je vítězem fair-play on.
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 7:59 pm    Předmět: Citovat

Griffin napsal:

-Poznámka pro PavlaH a PeZe: Přečetl jsem si výsledky, odečetl žolíka a byli jste lepší evil3 Vyvodil jsem z toho dva závěry: a) musím se naučit střílet z luku, b) musím se příště rovněž vykašlat na žolíky. Jinak teda tím pádem samozřejmě blahopřeju Pavlovi ke třetímu a Petrovi ke čtvrtému "bezžolíkovému" místu!! notworthy.
Pravda teda je, že ten závěr ohledně naučení se střílení z luku dělám každý rok a pořád nic... scratch ....... Very Happy

Pez i Pavel u mě získávají cenu fair play Laughing Nevyměkli
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 7:50 pm    Předmět: Citovat

Ano, kor kdyz vezme v uvahu, ze to mnel Lucinek spojene jeste dohromady s prespolnim behem Smile
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 7:12 pm    Předmět: Citovat

Musím pogratulovať Lucínkovi k prvenstvu a porážke Gawaina, čo je ako vieme významný počin.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Itazipa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 1017
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 6:31 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za chválu, ale musím dodat, že všechna kuřata byla řádně vycvičená a přestože čekání v tak velké skupině bylo dlouhé, snášela to bez reptání. Tímto se jim zároveň omlouvám a pokud bude nějaké příště uděláme skupiny dvě podle věku. Dík patří Meine, tobě i všemu doprovodnému příbuzenstvu za pomoc a podporu.
_________________
...to je dobrý vědět... Itazipa Yuksá Óta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 4:31 pm    Předmět: Citovat

sfings napsal:
http://chinshin.rajce.idnes.cz/Lukohratky_14.5.11/
..něco málo foteček ode mě..


Krásné fotky! Liška s "šípovým cigárkem" a "signální" šípy jsou vůbec dobré.

Jinak ještě pár vzájemně nesouvislých poznámek k Lukohrátkám obecně:

- Příjemná uvolněná akce.
- Průchod skupin soutěží se mi jevil naprosto bezproblémový, (alespoň u naší skupiny to tak bylo) nikde jsme nijak zvlášť nečekali, nikde nic nedrhlo. Tentokrát ani oběd, byli jsme tam asi i jako první. Skončili jsme bez honičky a v klidu někdy kolem 16:00.
- Discipliny popsané, vše jednoznačné, v zásadě byla většina disciplin i "starých", takže všichni věděli "jak na to".
- Poznámka pro Itazipu: den strávený se sedmnáctičlenou skupinou dětí v tom věku a složení, které jsem viděl, považuji sice za neuvážené osobní rozhodnutí Rolling Eyes ale následně i za projev vysoké osobní sebekázně, zodpovědnosti a obrovské lásky k lukostřelbě a Lukostřelci.cz . Tyto Itazipovy vlastnosti zřejmě jednoznačně zapřičinily, že žádné dítě nebylo rozcupováno a všechny přežily vlastní chování bez úhony Exclamation
-Poznámka pro PavlaH a PeZe: Přečetl jsem si výsledky, odečetl žolíka a byli jste lepší evil3 Vyvodil jsem z toho dva závěry: a) musím se naučit střílet z luku, b) musím se příště rovněž vykašlat na žolíky. Jinak teda tím pádem samozřejmě blahopřeju Pavlovi ke třetímu a Petrovi ke čtvrtému "bezžolíkovému" místu!! notworthy.
Pravda teda je, že ten závěr ohledně naučení se střílení z luku dělám každý rok a pořád nic... scratch ....... Very Happy
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Leon
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 17.5. 2007
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 4:08 pm    Předmět: Leon Citovat

Prostě paráda !!! Opravdu pohodová soutěž. Díky. Wink
_________________
Leon Sagittarius
moto: "Člověk je silný jen tak, jak silné má přátele."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
orange
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 459
Bydliště: Praha Dablice

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 3:53 pm    Předmět: Citovat

Akce byla proste super, dik.
_________________
Všichni opeřenci se musí naučit dobře létat, proč to ale šípům trvá ze všech opeřenců nejdéle ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bambulka
Grafoman
Grafoman


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 3:35 pm    Předmět: Citovat

CAJ napsal:

Jinak obecně mi přišlo, že trochu narůstá počet skelnovláknařů, což je vzhledem k charakteru Lukohrátek škoda. A pokud se má hrát na družstva, tak samozřejmě větší zastoupení holých strojů s karbony zvyšuje pravděpodobnost vyššího ohodnocení grupy. To je spíš taková maličkost, jedu si zastřílet a ne sportovat na bodové umístění, ale někdo to třeba řeší a pak je holt jasné, že původní luky jsou v nevýhodě (individuálně třeba ne, někdo nastřílí skvělé body i s primitivem, ale obecně je to jasná věc).


No my jsme při losování družstev na toto mysleli a původní luky a tradiční byly zastoupeny ve všech družstvech Smile
_________________
Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 2:06 pm    Předmět: Citovat

Arrow Alwarez etc.

Shodou okolností jsem byl ve skupině s Legolasem.
Samozřejmě velmi dobře střílí, byť karbony

...ale nedivím se, že se Alwarez ptá, spíš se divím, že se mu na tom něco nelíbí...
Question Rolling Eyes Question

U těchto luků to jistě není běžné, ale u PBHB to zase tak vzácné není, asijské luky se přece běžně zakládají na druhou stranu a ne každý je vypouští palcem nebo dokonce prstenem. Koneckonců, ten jediný původní luk co jsme měli ve skupině byl právě z těchto končin. Wink

Jinak obecně mi přišlo, že trochu narůstá počet skelnovláknařů, což je vzhledem k charakteru Lukohrátek škoda. A pokud se má hrát na družstva, tak samozřejmě větší zastoupení holých strojů s karbony zvyšuje pravděpodobnost vyššího ohodnocení grupy. To je spíš taková maličkost, jedu si zastřílet a ne sportovat na bodové umístění, ale někdo to třeba řeší a pak je holt jasné, že původní luky jsou v nevýhodě (individuálně třeba ne, někdo nastřílí skvělé body i s primitivem, ale obecně je to jasná věc).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 1:54 pm    Předmět: Citovat

Díky všem pořadatelům za skvěle připravenou akci,
moc mi to sice tentokrát nešlo, ale Lukohrátky byly opět úžasné
a zastřílel jsem si skutečně dosytosti.

Trochu mi chyběla tradiční střelba na postupující šik, a rychlostřelba i terčovky do kopce mi přišly obtížnější, ale zase to tím bylo jiné a zajímavé.

A díky všem účastníkům, tentokrát to bylo, řekl bych, ještě o něco vstřícnější a všeobecně pohodovější než bývá už tak dobrým zvykem.

Možná to bylo tím, že bylo oproti loňsku všeobecně více času.
Aspoň já jsem tentokrát nevnímal žádné tlačenice na disciplínách, téměř žádné čekání, a všeobecně dobrou náladu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jíra
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 26.10. 2010
Příspěvky: 452
Bydliště: Slatiňany

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 12:28 pm    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Mne se to nelibi a jeste si vzpominam na Hawkwinda jak vysvetloval tlaky sipu, kdyz se strili prstem a tremi prsty jako pozdeji strileli Anglicane ja se jenom tak se pozastavuji, nebot jsem jeste nevidel takto strilet .....


takto střílet umí jen člověk který má velký cit v prstech a nebo malé děti,které ještě nemají zažité návyky.
Nekopírující a netradiční střelci jsou jak soudím větším přínosem pro lukostřelbu než salóní žvanilové a tak hluboce smekám před Panem Legolasem
_________________
celá střelba z luku je jen o dvou krocích
1. naučit se střílet
2.opakovat to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sugriva
Nováček
Nováček


Registrace: 30.3. 2009
Příspěvky: 75
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po květen 16, 2011 12:15 pm    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Proc ten clovek strilejici po pravu ,tedy luk drzici v leve ruce strili levym lukem ma k tomu nejake duvody ????

Ten človek sa volá David Hofbauer - Legolas, a je to zjavne skvelý strelec a podľa môjho názoru aj dokonalý džentlmen. Elf ako má byť.. Very Happy
Tvoja otázka je infantilná aj keď ju položil dospelý chlap..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.