Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Letní Naadam Kamberk 25.6.2011
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 9:31 am    Předmět: Citovat

No parada, zazrel som to tam, pri tom prevracani stranok Smile

BTW aky pekny casopis....viem, ze v CZ a SK by sa takyto casopis asi neuzivil, ale aj tak si ho prajem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Buky
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 11.10. 2008
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 7:44 pm    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=UeXGdE3rICk
_________________
Odpor je zbytečný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 9:11 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
v čísle 62 prestižního německého časopisu Traditionell Bogenschiessen třístránková reportáž. Na fotkách je možno zřít řadu ozdob tohoto turnaje a někteří jsou výslovně zmíněni. Například ohňostrůjce Hrom Laughing


Uff, Mýšo, gratulujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 3:24 pm    Předmět: Citovat

v čísle 62 prestižního německého časopisu Traditionell Bogenschiessen třístránková reportáž. Na fotkách je možno zřít řadu ozdob tohoto turnaje a někteří jsou výslovně zmíněni. Například ohňostrůjce Hrom Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 11:20 pm    Předmět: Citovat

Hrom napsal:
Metál zaslouží každý, který organizuje pro nás ostatní, kteří jen konzumujeme. Díky Vám za to, i když se někdy něco nepovede. Hrom


Slova ako z mramoru !!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hrom
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 3.8. 2006
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 11:12 pm    Předmět: Citovat

Metál zaslouží každý, který organizuje pro nás ostatní, kteří jen konzumujeme. Díky Vám za to, i když se někdy něco nepovede. Hrom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 5:15 pm    Předmět: Citovat

díky za podporu. Zkusíme příští rok s Dawsou zlomit PVIQ60 k výletu do Pacova. Je to turnaj podle mého gusta.

Koule objevil Jas a pravidla vymyslel Ajuta. Tady to jenom mělo jiný rozměr těmi dvěma úrovněmi obtížnosti, ale to je detail.

Hromadu cen jsme ukradli z Lazluku Laughing Za ty je potřeba poděkovat všem, co něco donesli.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 3:45 pm    Předmět: Citovat

Neskoro a previnilo a po riadnom kopanci do zadku:

Naadam som absolvoval len raz, tento rok a bol to najinšpirujúcejší a najvelkolepejší závod akého som sa zúčastnil.
V čom najinšpirujúcejší (čiže nápady, ktoré som bez zaváhania, ale zo súhlasom autora šlohol):
... systém skupín bez kvočen, zato s perfektne spracovanými bodovačkami ma nadchol svojou jednoduchosťou a mimoriadnou funkčnosťou - ukradnuté!
... rowing, geniálna strielačka, ktorá okamžite ukáže úroveň strelca, spravodlivejšia ako 3D, pričom si ale človek zastriela fakt do sýta - ukradnuté!
... koule z východu, skvelá taktizovačka a vynikajúce osvieženie v hromade terčovkovej driny - síce neukradnuté, ale donútilo ma to vymyslieť a zaradiť nejakú taktickú strielačku. Nebyť koulí, nieje poker!
... systém vyhodnocovania a oceňovania - zase treba spomenúť skvele vymyslené bodovačky. Hromada cien podľa vlastného výberu je tiež výborný nápad - ukradnuté!

Najviac mi ale imponovala úspešná snaha organizátorov o strielanie na veľmi vysokej úrovni, uspokojujúce a svojou náročnosťou nútiace k tomu najlepšiemu výkonu aj tých najšportovejšie založených strelcov, pričom bola zároveň zachovaná atmosféra turnajov v "srandovnej lukostrelbe" a pohodových spoločensko-lukostrelecko-priateľských stretnutí. Uspokojený (priam ukojený) bol každý!!! - toto by som chcel tiež!
Vďaka Naadamu (Mýšovi) dopadlo lukobranie tento rok dobre. Ďakujeme...

Ekonomický efekt nemá táto práca žiadny, náklady sú značné, žena a deti sú na prášky, robota stojí, cievy organizátora sa rekordne rýchlo upchávajú a žalúdočné vredy majú raj a nieje iné ohodnotenie takejto práce ako verejná pochvala, také to pomyselné potlapkanie po pleci v zmysle "parádne si to urobil, chlape". Za to to stojí a už na to nezabudnem a musím ti Míšku povedať (buchnúť po pleci):

!!! PARÁDNE SI VYMYSLEL A ZREALIZOVAL TÚ ČESKOSLOVENSKÚ (tradičnú) LUKOSTREĽBU . DÍKY !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2011 11:42 am    Předmět: Citovat

Fotky Jan Rubl Sachers
https://picasaweb.google.com/HistoFakt/SummerNaadam2011?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNDXjOCF1pH7CQ&feat=directlink
Fotky Richard Hornsby
https://picasaweb.google.com/103274174286716346406/Naddam?authkey=Gv1sRgCJ29geazlNzY0gE&feat=email
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 3:43 pm    Předmět: Citovat

Díky za pochvaly i kritiky.
Prostě jsme chtěli vyzkoušet co se stane, když dáme sniperům laťku vysoko a srdcařům a příležitostným střelcům umožníme nemít deprese. Zařadit teréňák jsme se chystali už dávno a trochu jsme se obávali zašpuntování tratě, ale zdá se, že to při takovéto koncepci jde. Pokud se kdokoliv bavil tak, jak jsme si představovali, jsme nesmírně potěšeni. Snad vykopání atletiky z lukostřeleckého turnaje nikoho příliš neodradilo.

Byli jsme docela překvapeni, kolik lidí si raději zvolilo vyšší obtížnost, ačkoliv mohli čekat čeho se v ní mohou nadít- viz terč 4 v lese do kopce , přez cestu a proti světlu Laughing
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 11:21 pm    Předmět: Citovat

Turnaj byl luxusni. Uzival jsem si moc i s Janem Rublem. Schvalne jsem si nechal tyden projit to hlavou (jak Curt Cobain)

Vlez do prdelizmus koncim, i kdyz byl uprimnej.

Dve veci :

1. Bud jsem mel strilet s tradicnim lukem ( my chcipaci tahame 45 liiber) z modreho koliku

2. Nebo byl ten roving HOOOOOOOOOOODNE daleko. Mysacku, tmave zasahove zony NE a priste nebud liny rezat nopaplank.

Pro priste budu volit Zeliho cestu se trefovani nez prodluzovani onech partii.

Prakticky jsme si to vyskouseli na Mysovce dalsi den, kde po malem zastrileni nebyl problem trefit cervenou.

Holt asi byl longbow spis kulomet nez ostrelovacka na dlouhe vzdalenosti.

Dle koeficientu zabavy 150 procent, i kdyz po zavode jsem byl neschopen zucastnit se vecirku a Louda me vzal hajat. My zmekcilci od kompjutru.
Koeficient zabavy opravdu 150 procent, cekali jsme na jedine disciplne a jinak pochodove cviceni nebo strileni. Lesni roving 300 procent zabavy, i kdyz to byla jedina disciplina kde jsem stratil sip. Ano ten parchant do kopce proti svetlu kde jsem videl prd a ne sipy.

Moc dekuji za zarazeni terenni, to je proste sranda. I kdyz na prtatech jsem miril presne o jednu zlutou pod a bylo to ve zlute nad.

Jen tak dal, luxus, orgazmus.
San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 6:45 pm    Předmět: Citovat

Výsledky:http://www.kamberk.eu/assets/files/naadam-2011-results.pdf
Děti PVIQ60 střílely z modré mety.
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zeli
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 1047
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 11:10 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Drazí lukostřelci. Termín lukostřeleckých orgií "Naadam 2011" se kvapem blíží.

Když jsem toto před Naadamem četl, říkal jsem si, jestli Mýša trochu nepřehání. Nepřeháněl. Vystřílel i poveselil jsem se k úplnému vyčerpání.
Největší dojem zanechal terén v okolí Kamberka, hlavně obě údolí, to je dokonalá obrovská střelnice.
Nejdřív jsem se bál, že když budou čtyřčlený skupiny a je "jenom" dvanáct disciplím, budou se dělat špunty, ale trať byla dobře natažená, třeba terénní FITA vydá za několik disciplín ( a rovingy taky), takže vše šlo hladce.
Ale na konci už jsem s lukem doslova zápasil.
Dvě úrovně obtížnosti je vynikající nápad, i přes potupné poznámky některých oblíbených nepřátel jsem rád, že jsem zvolil Béčko, neb jsem si opravdu užil trefování se.
Trochu kritiky - akce byla ve skutečnosti příliš krátká, s některejma lidma jsem nestihl ani pokecat.
Lehce chaotické rozdělování do skupin.
Puta postavená před kamenitou hráz - to nebyl dobrej nápad.
Ale jináč jak někde řekl Mýša že na konci procesu má stát šťastnej lukostřelec, to se povedlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
proražečkostí
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 18.1. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 6:06 pm    Předmět: Citovat

Rad bych podekoval poradatelum a vsem zucastnenym za skvelou akci.Vynahradil jsem si tak Lukohratky. Kam jsem ze zdravotnich duvodu nakonec nedorazil. Jeste jednou diky a urcite si to pristi rok nenecham ujit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Buky
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 11.10. 2008
Příspěvky: 263
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 5:12 pm    Předmět: Citovat

jchocz napsal:
Příjemný a náročný turnaj. Netušil jsem, co bude znamenat vyšší náročnost a s naivitou jsem se do toho pustil..., nelituji to.

Já když viděl, jak daleko je červený kolík od puty a uvědomil si, že to od Radíkova držím poprvé, tak jsem radši volil jízdu po modré. Roli hrálo i myslím Mikiho auto zaparkované nad splavem, kde jsem vyhodnotil pravděpodobnost mého náhodného zásahu jako ne zcela nulovou.

Také nelituji a moc jsem toho ani od té modré nenastřílel i když lesní i polní roving, mýšovi koule a mýšovka, u níž se tím pohádkovým údolím neslo něčí: "Buky, ty srabe!!!", se ukázaly od modré přece jen jako jednoduchá záležitost.

Omlouvám se, že jsme se Seifgardem k naší škodě odjeli předčasně - měl jsem rodinné povinnosti. Abychom to celé odstříleli, museli jsem se odpoledne trhnout od Elévovi skvělé skupiny, což jsem jí doufám věrohodně vysvětlil.

Naadam má takovou kouzelnou prostorově rozlehlou atmosféru. Kdyybych střílel od červené, tak bych se v tom prostoru snad úplně ztratil i se svými šípy. Po Naadamu si vždy uvědomím, že nějaké ty mé relativní úspěchy jinde jsou dosti náhodné a že je potřeba se více učit a trénovat. Možnost rozhodnout se pro lehkou a těžkou variantu vítám.

Děkuji rytířům z Kamberka i všem pomahačům za hezký turnaj - a Jařence za úhradu dluhu v hospodě Rolling Eyes
_________________
Odpor je zbytečný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
atlatlista
Nováček
Nováček


Registrace: 22.2. 2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 12:18 am    Předmět: Citovat

Děkuju za sebe i za dceru kterou to kupodivu nepřestalo bavit Laughing a vydržela celý závod. Jsme unaveni, ale šťastní a plný nových zážitků Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jchocz
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 397
Bydliště: Třemošnice

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 12:12 am    Předmět: Citovat

Příjemný a náročný turnaj. Netušil jsem, co bude znamenat vyšší náročnost a s naivitou jsem se do toho pustil..., nelituji to. Bylo to krásné. Červené kolíky někdy i 2x tak daleko než modré, nicméně nakonec jsem se s tím srovnal.

U některých terčů se fakt musel člověk zapotit - například to střílení přes obzor na kouli v lesním rovingu - super zkouška odolnosti a nervů. Jednoduše blaho a lukostřelecké nebe.

Hurá na další ročník. Díky Mýšo, Komture a IQ60 !
_________________
Jichoč
---------------------------------------------------------------------------------------------
Každý má svoji cestu, kterou musí nebo chce absolvovat.

mobil: 777 328 863, Skype: jchocz_vision
http://redukceerp.ic.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hrom
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 3.8. 2006
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 11:40 pm    Předmět: Letní Naadam Kamberk 25.6.2011 Citovat

Moc hezké, turnaj, atmosféra i počasí Very Happy . Díky za vše, jsem rád, že jsem byl u toho. Hrom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 10:51 pm    Předmět: Citovat

Prosím vás , Elév spomínal okrem svojho ťurka aj nejakú podivnú vec podobnú na zvratný luk v rukách Frantíka. Nafotil to niekto ?
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 10:44 pm    Předmět: Citovat

Nuz asi to tu uz niekto spomenul ale neda mi to a musim napisat .. Skvele foto Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 6:28 pm    Předmět: Citovat

cornus napsal:
... Možno sa tam raz dostanem.


Veď ty si tam bol, v mnohých drevených inkarnáciách. Myslím že v sobotu po polnoci s tebov mnohý dokonca debatovali... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5356
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 5:48 pm    Předmět: Citovat

Na obrázkoch to vypadá bombovo. Možno sa tam raz dostanem.
_________________
´´Primitive bows are cool´´ Tom Mills
https://picasaweb.google.com/101174487128722023961
https://picasaweb.google.com/107441683046910005504
https://plus.google.com/?hl=sk&partnerid=gplp0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ita
Grafoman
Grafoman


Registrace: 3.10. 2009
Příspěvky: 679
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 3:50 pm    Předmět: Citovat

imago napsal:
Ty jo, Ita má coby fotoreportérka vážnou konkurenci! Super! Very Happy

Nad Elévovými fotkami jsem se skvěle bavila Laughing Laughing . Elév - paráda a dík Very Happy !
(někdy mi prozradíš, jakou clonu a nastavení jsi měl na snímek č.1 Laughing )
_________________
Ita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 2:46 pm    Předmět: Citovat

https://picasaweb.google.com/sodilaj/Naadam2011Kamberk?authkey=Gv1sRgCKOCuZb72MjzGA
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 2:44 pm    Předmět: Citovat

Děkujeme přátelé, děkujeme. Vaše blaho je naší duševní potravou a motivací v odhodlání vytrvat. Nesmírně si vážíme všech kteří nelitovali času a prostředků a přijeli si s námi zastřílet , i když soutěž je spíš pochoďák než běžecké závody, je to na nezvyklém místě a navíc je v tomto období množství jiných lákadel- svatby, narozeniny, hostiny, výlety, rekreace.....
Moc rádi jsme vás viděli a v rosporu s původním předsevzetím asi napřezrok něco uděláme zas.

Znovu bych rád poděkoval rodině Komturově, která se do toho zapojila prakticky celá, Pražským Větvím IQ 6O které zdarma postavily 3D, Milanu Hladilu za teréňák - nějak nám přišlo důležité ho konečně zařadit- , Dawsovi za dovezení cizinců (to jsou pořád Pražské Větve), majitelům pozemků po nichž jsme chodili, traktoristovi co si řekl 200 CZK, Elévovi za ukázku krásného tureckého hornbowu, všem co dovezli tolik cen, že cenu dostal každý ....... jenom děkovačka by zabrala několik stran

Nebe bylo milosrdné a pravděpodobně sepíši podrobné hlášení.
Moc jsem toho nevyfotil
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 2:31 pm    Předmět: Citovat

Ita napsal:
Už vím, proč se o Naadamu dlouho mluví (dopředu i po) a jezdí na něj i hosté ze zahraničí.
Docela náročná trať, postavená v nádherným prostředí, kde si na jednotvárnost nemohl nikdo stěžovat. Nejvíc mně dostaly disciplíny, které jsem neznala - Všetický a lesní roving, Puta a Mýšovka, koule z východu a terénní.
Skvěle jsme se bavili Laughing , úžasně zastříleli Very Happy , hodně a dobře najedli Shocked a trochu popili Embarassed .
Velkej dík Komturovi a jeho blízkým, IQéčkům a Milanovi H, kteří se postarali o nezapomenutelný turnaj.
https://picasaweb.google.com/lb.mikes/NaadamKamberk?authkey=Gv1sRgCLeJo_-ysOK7bA#



mooooooc dakujem:-) myslim ze najlepsia fotodokumentacia odkedy pamatam:-) specialna vdaka za pomenovanie lukostrelcov.cz:-))) konecne viem, KTOJEKTO:-)))
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 2:25 pm    Předmět: Citovat

Přesto, že jsem se v letošním roce rozhodl nezůčastňovat se soutěží v "tradiční" lukostřelbě, Naadam jsem vynechat nemohl. Tak nějak jsem před ním tušil proč a nyní, po něm, už vím, že jsem udělal jen dobře. Jsem spíš lukostřelec a příznivec té "sportovnější" lukostřelby, tak Naadam musím hodnotit jen z tohoto pohledu. Na rozdíl od mnoha jiných akcí pořádaných ATL a jejich příznivců, s nimiž je Naadam asi hodně spojován, je tato tato soutěž nebo spíš setkaní lukostřelců něco jiného. Ne v organizaci a víkendové pohodě mezi známými tvářemi, to je všude fajn, ale ve výběru a skladbě jednotlivých soutěžních disciplín. Je zde výrazný posun k té lukostřelbě, jak si ji já představuji. Dobře trefit cíl a ne jen rychle propotit tričko. Dostatek času, čitelná a přehledná trať, zajímavé a bezpečné terče, optimální obtížnost pro každého, atd. A boží lukostřelba. 3D, terénní, rovingy, Windsor, terčovky, puta a další musí uspokojit i ty nejzarytější sporťáky. Přes 150 vystřelených šípů. A žádná honička o body, jen si to všechno vychutnávat. Ano, tak nějak si představuji lukostřeleckou hostinu, obžerství. Jedna z nejlepších akcí v mém lukostřeleckém životě. Letošní Naadam byl podle mě lukostřelecky mnohem hodnotnější než ten loňský a bude-li ten příští ještě lepší, pak jen politovat ty lukostřelce, kteří tam nebudou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 1:23 pm    Předmět: Citovat

Trocha fota:

https://picasaweb.google.com/petrikhr/KamberkNaadam2011?authkey=Gv1sRgCPnw_ouStvLX2gE

... dvorný fotograf ako vždy Paulínka...

Grifin: díky, tento je len prvý a strašná amatérčina, ale vymakáme to. Po Kamberku mám kopu motivácie... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sysel
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvky: 819
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 1:07 pm    Předmět: Citovat

Podle fotek úžasná akce a moc mě mrzí, že jsm si nemohl konečně zkusit "Mýškovku". Leč bohužel termín stavění tábora pro dětičky z našeho oddílu je více než 20letá tradice se kterou nelze nic dělat. Uvidíme sa na Bažantovi. Smile
_________________
>>- LK Falcon -->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 1:03 pm    Předmět: Citovat

Ita, nádherné foto. Priblížilo mi to o čo som prišiel... Verejne sa kajám, ale práca mi nedal možnosť zúčastniť sa. Pred chvýľou som spovedal Eléva - môjho morálneho vyslanca a reprezentanta Very Happy , a bol ešte plný neskrývaného nadšenia.Možno na budúce a bude aj flajt ! Cool
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.