Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Bartochovské Oklari, 23.-24. června 2012
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hrom
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 3.8. 2006
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2012 8:11 pm    Předmět: Citovat

Dobře jsi to napsal Zelí. Zejména bych teď držel palce Ita clubu a Krtkovi. Hrom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fedosteve
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.12. 2011
Příspěvky: 447
Bydliště: Svätý Jur

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 5:32 pm    Předmět: Citovat

Tak nejako túto sobotu alebo nedeľu nadránom, akurát nemám zarastenú tvár Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 1:19 pm    Předmět: Citovat

tak pozdravuj na elitních turnajích
Spokojený Rampepurda:
http://img4.rajce.idnes.cz/d0406/1/1036/1036397_b6fb1d4fbf72bdc0eeab82393240c00f/images/575667_10150895528636430_1388411492_n.jpg?ver=2
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fedosteve
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 21.12. 2011
Příspěvky: 447
Bydliště: Svätý Jur

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 7:32 am    Předmět: Citovat

Zelího postrehy na Oklari mi celkom dobre priblížili atmosféru turnaja. Ak bude Oklari v Bartochove aj na budúci rok, budem tiež zvažovať účasť. Musíme však zorganizovať väčšiu "slovenskú" výpravu. Na tento rok mám v pláne samé elitné turnaje - Castrum (už bol), Bažant v Ronově, Královský turnaj, Pacovské lukobranie - na budúci rok by mohol pribudnúť Bartochov a ešte Prvý jarní šíp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2012 10:54 pm    Předmět: Citovat

překrásná a spektakulární reportáž pane Zelí. Až zesílí členská základna natolik, aby bylo smysluplné vydávat periodikum na křídovém papíře, mám typ na dobře placenou pozici reportéra
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrom
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 3.8. 2006
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2012 1:40 pm    Předmět: Citovat

Vodkovod. Vod - ka = Vodovody kanalizace. Již jsem to viděl mnohokrát, bydlím v Krumlově. Hrom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fenit
Grafoman
Grafoman


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 540
Bydliště: Mallow,Irsko

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 7:21 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
A co nám cizinci velmi záviděli?.....Dobrý člověk se dá najít všude, ale vodkovody máme jenom u nás. V Krumlově
http://img4.rajce.idnes.cz/d0406/1/1036/1036397_b6fb1d4fbf72bdc0eeab82393240c00f/images/269360_3895558761778_243505740_n.jpg?ver=2
To je krasne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 4:19 pm    Předmět: Citovat

Zahraniční návštěvníci dostali nálož- Krumlov, Rožmberk, Karlštejn, Amerika, aťas Jaroslava Róny, domov PVIQ60. U vodkovodu slzeli. U pozorování originálního trávení volného času (ožralci ve veselých čepičkách na raftech) jsem slzel já. Ale důvod slzení byl emocionálně o 180°pootočen
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 4:00 pm    Předmět: Citovat

Dík Mýšo.Mrzí ma to o trochu menej, že som nebol. Ten "křivoklát" som si všimol vo fotogalérii aj s vodkovodmi Laughing
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 3:17 pm    Předmět: Citovat

A co nám cizinci velmi záviděli?.....Dobrý člověk se dá najít všude, ale vodkovody máme jenom u nás. V Krumlově
http://img4.rajce.idnes.cz/d0406/1/1036/1036397_b6fb1d4fbf72bdc0eeab82393240c00f/images/269360_3895558761778_243505740_n.jpg?ver=2
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 11:35 am    Předmět: Citovat

Jurgen nedorazil. Omluvil se mailem, ale kvůli bouřce nešel od středy internet. Kompozit jsem viděl jeden hnusnej francouzskej, ale Bruno střílel samorostem z osage
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 12:17 am    Předmět: Citovat

Mýšo, zopár otázok zúfalca, čo tam nemohol byť. Bol tam nemčúr Jurgen ? Koľko tam bolo kompozitov a aké? Bolo aj nejaké pokusno o diaľky ? Sad
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2012 11:52 pm    Předmět: Citovat

Mysa napsal:
Saluki vs longbow
http://img5.rajce.idnes.cz/d0508/1/1723/1723240_49daf2e4dcdc6bc6d467eeca23a5ce7a/images/428550_10150886945686430_708654641_n.jpg?ver=2

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2012 11:46 pm    Předmět: Citovat

Saluki vs longbow
http://img5.rajce.idnes.cz/d0508/1/1723/1723240_49daf2e4dcdc6bc6d467eeca23a5ce7a/images/428550_10150886945686430_708654641_n.jpg?ver=2
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2012 9:18 pm    Předmět: Citovat

díky Jasi. Střílel jsem jak dobytek. Týden pařeb a pařbiček se na mě podepsal Crying or Very sad

Jinak konečně k tomu, komu patří díky:

Celou akci zpunktoval Krteček, obrovský tahoun tradiční lukostřelby. Když jsem loni vykřikoval, že už Naadam nikdy dělat nebudu, hrdině se celé věci ujal a po Větvích chtěl jenom podporu.
Bohužel z vážných důvodů nemohl ani pořádat, ale nakonec se ani účastnit.

Tak to spadlo na Větve.
3D část byla součást stálého parcouru, postaveného Itaclubem. Itaclubu tedy patří i výběr lokality a většina terčovnic.

Trať stavěly Pražské Větve IQ60. Na poslední chvíli jsme zrušili dvě disciplíny, neboť jejich realizace by byla finančně a časově náročná a navíc pravděpodobně blbá.

Občerstvení, ubytování a hygienu zajišťoval Penzion Bartochov. Majitel Zdeněk rovněž vytrvale nabízel pomoc, uklidil stodolu a udělal tam podlahu a taky pořád někam jezdil na sekačce, dokud mu nepraskly oba klínové řemeny. Je to dost príma chlapík.

Účast, dobrou náladu, kvalitní lukostřelbu a snížení ekonomického propadu zajišťovali střelci z Čech, Francie, Německa, Anglie a Slovenska. Z očekávaných Rakušáků nepřijel nikdo. Takže děkujeme i všem, kdo nelitovali poměrně značné vzdálenosti a relativní odlehlosti lokality. Bylo nás míň, ale mám pocit, že zase samí kvalitní lidé. Opravdu moc díky všem.

Ceny, které byly pro všechny dodal kdekdo. Hodně bodovaly medaile pro děti od Doktora Sovy. Mile potěšil MH, který sundal nějaké Rolexky, či co to bylo, bedny čajů dodaly Byliny Mikeš. A zbytek si nepamatuji, ale zahřáli jste mi všichni duši a ta se teď vznáší jako luňák.

Moc moc díky všem. Dělali jsme všichni, co jsme mohli. Kdyby tam Petr mohl být, dmul by se pýchou jako páv. Tak na něj mysleme, ať tu válku vyhraje.

Mýša
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2012 10:42 am    Předmět: Citovat

Laughing Veľká gratulácia Mchalchánovy ! Veľký potlesk Elévčelistovy.Síce krumplová , ale predsa ! Very Happy
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dejvicz
Nováček
Nováček


Registrace: 12.9. 2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2012 12:20 am    Předmět: Citovat

Výsledky http://www.prazskevetve.cz/wp-content/uploads/Se%C5%A1it11.xlsx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 9:00 pm    Předmět: Citovat

Rampepurda:
https://picasaweb.google.com/107647117823087129316/Krymlov2012
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luna
Nováček
Nováček


Registrace: 20.6. 2006
Příspěvky: 31
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 12:50 am    Předmět: Citovat

Také moc děkujeme za úžasný závod, víkend, atmosféru a vše co jsme za ty dva dny zažili Wink Před všemi kdo v tom měli jakkoliv prsty klobouk dolů !!!

Zde jsou i nějaké fotečky... Bohužel mou nezkušeností došlo místo na kartě dříve než došli vyhlašovaní lukostřelci... Embarassed Rolling Eyes Sad

http://luna2.rajce.idnes.cz/Oklari_-_Bartochov_2012-06-22
_________________
Luna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 8:55 pm    Předmět: Citovat

jsem doma, akce pro mě zkončila, cizinci sedí v letadlech a já jdu konečně spát. Díky všem, kdo se nějak zůčastnili, ať už taháním věcí, organizací, sponzoringem,nebo účastí. Snad to později ještě lépe rozeberu, teď padám na hubu.
Váš Mýša
http://nasralnahrob.rajce.idnes.cz/100OLYMP
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CAJ
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 29.7. 2009
Příspěvky: 409
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 4:43 pm    Předmět: Citovat

Vřelé díky a trojitá hluboká úklona směrem ke všem pořadatelům, Větvím najmně!



Uspořádali turnaj s nenapodobitelnou atmosférou, parádně připravenými a skutečně promyšlenými disciplínami, skvělým složením účastníků a samozřejmě též s povznášející společenskou stránkou. Věnec jim budiž dán.

Pár osobních postřehů z perspektivy střelce (modří vědí Wink ):

1. absolutní extáze
* lesní roving. Takhle si představuji tradiční lukostřelbu. Pro mne paradigma toho, jak to má vypadat. Technicky skvěle upevněné a kvalitní terče, pestře a chytře umístěné.
* varlata z východu. Tuhle disciplínu mám obzvlášť rád a tady byla prostě parádní, u potůčku ... no prostě vyladěné do posledního detailu.

2. co mne velmi bavilo
* 3Dčko, jestli jsem správně pochopil, využita část trati stálého parkuru. Z modré nebylo těžké (i já jsem dal jedenáctku a dost desítek...), tak standardně postavené.
* mýšovka - to bych si tedy moc rád vyzkoušel několikrát po sobě. Takhle napoprvé to bylo hodně nejisté, kam vlastně ty šípy padají.
* královský ústup. Tuhle disciplínu obvykle nemusím, ale tady mne nějak bavila víc, než jindy (bez ohledu na výsledek).
* puta. Už jsem ji střílel na několika akích, tahle bezkonkurenčně vede. Jednak krásný terč, jednak úchvatně umístěný. Bohužel nás na ní chytil ten slejvák.

3. co mne bavilo o poznání méně
terčovky všeobecně, jako vždy. Samozřejmě chápu, že do turnaje patří.
Ale jednak prostě nemám vizuálně rád FITA terče ani terénní ani normální, pak jsem tentokrát terčovky pohnojil i nad své poměry, a navíc vyšlo nám to hned po tom dešti, mokré letky a krápání do toho, tak asi v tomto punktu nebudu objektivní. Nějak nám to ale v terčovkách nešlo celé skupině, a to v ní jinak zářil Láďa Korado i Jindra Košvanec. U Windsoru mám rád ten postup směrem k témuž terči, to tady holt odpadlo.

Generelní dojem
Velmi pestrý turnaj, rozdělení na kolíky výborný nápad, já osobně bych si nejradši vyzkoušel vždycky dva šípy, jeden z modré, jeden z červené mety. Tak se mi to líbilo.
Malé skupinky rozeseté po trati tak, že se téměř nesetkávaly.

I v členitém terénu trať postavená tak, že jsem měl pocit naprostého bezpečí. A já tohle celkem hlídám a snad jsem k tomu o něco vnímavější, než je běžné. Skutečně jsem nebyl nikde svědkem ani potenciálně nebezpečné situace, což je na turnajích jinak běžné. Jedinkrát jsme se vraceli po obědě, přesně jak zmiňoval Griffin, a šli jsme polem nad tou poslední terénní dálkou - jenže jsme byli vidět na sto honů a my jsme zase viděli střelce na metě, tak jsme na sebe zahulákali, nechali jednoho odstřílet a pak jsme v klidu prošli. Což nepokládám za rizikovou situaci a nic "horšího" jsem nezaznamenal. To bych vyzdvihl jako zvláštní doklad stavěčského umění pořadatelů, je to fakt těžké a mnoho rizikových postů se může ukázat až v praxi při tolika skupinách, různém tempu, dešti, děti do toho, cizinci a jejich jiné zkušenosti, navíc v terénu, kde z mety na metu prostě není vidět. Tohle všechno se podařilo vychytat, klobouk dolů.

ad zázemí etc. ... mně tenhle systém s jídlem rovněž absolutně konvenuje. Společný oběd znamená urychlení a zkrácení pauzy ve střílení, ale jinak preferuji svobodnou volbu stravování. Stodola naprosto super prostor, jídlo a pivo dobré, místo ke stanování vhodné, mohla být k disposici ta voda.

Na konec se jednak chci připojit k poděkování za pozornost věnovanou dětem, Aron šel dnes do školy s medailí na krku... Laughing a jednak vyjádřit vděk těm, co bohužel tentokrát nebyli tak vidět ... snad bychom všichni teď mohli nějakou dobu připíjet na zdraví Petra Mikeše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elév
Grafoman
Grafoman


Registrace: 4.2. 2010
Příspěvky: 1107
Bydliště: Pacov

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 2:19 pm    Předmět: Citovat

No to bolo zase blaho pre unavenú dušu přátelé...
...réžia jedinečná ako vždy...
... produkcia honosná a štedrá, len na moje velké sklamanie nezúčastnená (týmto Vás Mikešovci veľmi pozdravujem a držím palce)...
... catering a ostatné služby potrebné šlapali jak hodinky a celý systém dobre fungoval a, súhlasím s Griffinom, velmi mi to vyhovovalo...
...závidím organizátorom partiu PVIQ60, s takouto nadšenou bandou by bolo technické zázemie každého preteku brnkačka...
...trať o pár disciplín kratšia ako na Kamberku, ale nádherná, pestrá a z každého miesta nie ďaleko od suchých gatí, čo sa v búrke ukázalo ako prvok velice komfortný... Wink
...nebudem sa tváriť, Všetický rowing mi chýbal, ale dôvody sú samozrejme pochopitelné... lesný rowing a koule z východu som si ale užil v miere vyrovnávajúcej túto stratu...
...3D skvostné - uhly, vzdialenosti, svetlo, krásne zvieratká - výborne postavené, je vidieť, že 3D je v PVIQ60 prioritou...
...terenku moc nemusím, terčík jak kavový tanierik na 5 metrov je pre mňa nočná mora a priznám sa, že kôli zachovaniu zdravia mojich šípov, som to dával od červenej, hoci som si od začiatku zvolil modrú, ale inak moc pekné, hlavne ten dlhý šot pod bizónom...
...výnimočne krásne postavené boli mýšovka a puta, mýšovka ma zase doklamala, ako vždy sa zdala menšia než bola a strielanie cez priekopu tiež spravilo svoje, takže šipky sa zväčša radili v lajne pár metrov pred ňou, tak som vďačný aj za tých 25 bodov, ale puta bola skvelá, nebyť krvavého palca (vďaka nedotiahnutému prsteňu robenému pre túto príležitosť) tak ju strielam do tmy...
Ale to všetko je tá, pre mňa, menej podstatná časť Bartochovských oklari, najväčším blahom bolo znovu Vás pšátelé stretnúť, vychutnať tú jedinečnú atmosféru, rozhovory, gulášek, pivko, zaobliť ostré hrany všedného života posedením v jurte a vidieť oči žiariace nadšením pri debate o NAOZAJ dôležitej veci - o strielaní z luku!!!
Ďakujem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Griffin
Grafoman
Grafoman


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 1283
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 10:42 am    Předmět: Citovat

Ahoj všem, Pražským větvím a Mýšovi obzvlášť.

Velmi příjemný turnaj se zastoupením různých druhů lukostřelby. Jenom několik komentářů:

- uvítal jsem způsob stravování, kdy jsem se po příjezdu dozvěděl, že jsou závazně objednané jenom obědy na sobotu a ve zbytku si můžu prakticky dělat co chci. Jídla pak bylo dost jak v restauraci, tak ve stodole a mně osobně tenhle způsob, kdy si můžu dělat co chci, vyhovuje nejvíc.
- průchodnost trati byla pro naši skupinu bezproblémová. Možná je to tím, že jsme nikde nebloudili, (chodil jsem s "Větvákama", kteří trať stavěli), nebo tím, že jsme si na začátku odbyli discipliny kolem penzionu a pak prošli trať bez oběda na "jeden zátah" ale končili jsme cca v 15:30, tj. za deště už jsme seděli na pozdním obědě. Fakt teda je, že všichni střílíme dost rychle ale na druhou stranu jsme byli anomální šestičlenná skupinka...
- lehce mě překvapily skupinky, které zřejmě vyhnal z trati hlad a které se pak vracely např. na terenní k nějakému terči a pokračovaly zase od půlky dál. Pak to pro ně bylo jednak mírně nebezčné ale hlavně ztratily čas. Možná nějaký načrtnutý plánek předem by umožnil skupinám odhadnout, odkud odejít na oběd a kam se vlastně po okruhu celkově až dostanou. Někteří z nás tam už byli na 3D 2x20, takže jsme představu o velikosti okruhu měli ale mnoho lidí tam bylo poprvé.
- dobré bylo rozdělení na modré a červené kolíky. Červený kolík byl teda v některých disciplinách demonstrací nátahové síly Mýšova luku, ale to je samozřejmě právo každého pořadatele Very Happy V terenní pak červený kolík
odpovídal rozložení vzdáleností pro kladkový a olympijský luk, ale evidentně to všichni zvládli. Kromě mne... Sad Jinak jsem ale prošel trať bez ztráty jediného šípu, i přestože jsem se, vyděšen Mýšovým strašením, intenzivně na turnaj připravoval opravami a dodělávkami šípů. Možná jsem se měl místo toho věnovat tréninku.. Rolling Eyes
- Jinak nezbývá než poděkovat pořadatelům za příjemný a dobře připravený turnaj s mezinárodní účastí, který je určitě stál dost sil.

Pěkné to bylo a díky!!
_________________
Griffin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
macek
Nováček
Nováček


Registrace: 6.9. 2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 9:53 am    Předmět: Citovat

Díky za vyvedený turnaj - jen to zázemí trošku kulhalo-vody z nebe bylo dost,ale nebyla to ta pravá.Jinak ležím doma - přivezla jsem si kromě zázitků suprový úpal! pottytrain5 puke Tak to se mi ještě nestalo a tak zle mi ještě nebylo!!!!!!!!!! fart Jižní Čechy mi teda daly!Ale turnaj výborný - červená varianta bez ztráty šípu!
Díky Mýšovi za výborné komentáře a ojedinělé svolávání zůčstněných!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BĚŽKAŘ
Nováček
Nováček


Registrace: 7.2. 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2012 9:35 pm    Předmět: Citovat

ahojte všichni, i já se připojuji s poděkováním za vyd(a)řený turnaj.
Pokud jste někdo našel v neděli Aničky sandály (byly na terase pod slunečníkem společně s dalšímy věcmi) dejte mi vědět SZ nebo na telefon 725 665 697. Moc díky. Větvím zdar salute.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2012 9:32 pm    Předmět: Citovat

Ďakujem Větvákom za výborný turnaj, super som si zastrieľal, hoci na body to bola bieda Wink
Trať veľmi pekná, 3Dčko parádne. FITA mi trochu rozhodila sandál - doslova, lebo som pár krát skĺzol do blata Smile a na tie vzdialenosti mi šípy plávali ako splašené ryby - to mám za to, že som si zbabelo vybral obtiažnosť B Smile
Lesný roving bol krásny, naozaj nádherné lesné prostredie, terče umne rôznorodo postavené.
No jasné, že najviac sa mi páčila Mýšovka, Puta, Windsor a Ústupovka Smile

Elév, opäť sa mi s tebou výborne strieľalo a kecalo o veciach, čo nás bavia.
Mýšo, Dawsa, díky za debaty hlavne o prsteňoch, ktoré budú vždy nevyčerpateľné Wink
Jichocz, zase viem o bambusákoch o niečo viac Wink

BTW prvýkrát som bol v úlohe rodiča-sprievodcu a asi som na uvedenie syna do lukostreleckého kruhu nemal voliť takýto náročný turnaj....asi by mal byť pre deti špeciálny hravý, kratší okruh, ktorý by s nimi niekto zodpovedný prešiel....neviem, to len tak uvažujem.

Tu sú nejaké fotky, je ich málo, lebo sa hlavne strieľalo a nefotilo....
https://plus.google.com/photos/116169621909569362771/albums/5757665481724573969?authkey=CLijysj_wYO2vgE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Grafoman
Grafoman


Registrace: 15.10. 2006
Příspěvky: 1065
Bydliště: Turnov/Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2012 8:47 pm    Předmět: Citovat

Děkuji všem za velice vydařený turnaj, hlavně pořadatelům. Smile
_________________
když se střetne smysl s významem, tak počkej se svýmy soudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ivan
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 1.9. 2010
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 9:13 pm    Předmět: Citovat

Pro ty co mají starost co budou jejich drahé polovičky i s dětmi dělat jeden tip: od pátku do neděle se konají Českokrumlovské slavnosti,tradiční kulturně zábavná akce s bohatým programem,asi největší jihočeská akce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dusan
Grafoman
Grafoman


Registrace: 13.8. 2011
Příspěvky: 1264
Bydliště: Trnavská šíra step

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 5:01 pm    Předmět: Citovat

hmmmmmm.

ok, donesiem aspon deckam maly nafukovaci bazen a niekde ukradnem vodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 4:59 pm    Předmět: Citovat

1 5km Český Krumlov,5km přehrada Římov,houby........
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Turnaje Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.