Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

vinedi.sk

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2014 7:00 pm    Předmět: Citovat

já to neznám nejlepší je si to vyrobit sám víš co od toho pak čekat.. Very Happy
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
archangel
Nováček
Nováček


Registrace: 16.3. 2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2014 3:05 pm    Předmět: Citovat

no,Walter vôbec nerobí sériovú vyrobu,myslím si že všetko robí na zakázku a kvalitne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Strakáč!
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 25.2. 2014
Příspěvky: 239
Bydliště: u Českých Budějovic

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2014 12:44 am    Předmět: Citovat

asi jo začátečník by měl začínat s jednoduchým dřevěným lukem podle toho jak se na to cejtíš já jedině historický luky tak bejt tebou vemu ho nebo si nechám na zakázku podle toho jak dlouho chceš čekat seženeš dobrej akátovej luk podle toho jak si řekneš někde kde vyrábí historický luky a tyto věci hele cornus ti poradí ten o tom ví víc jak já já tu jen plácám co si myslím Very Happy ,, myslet znamená hovno vědět " Very Happy Very Happy Very Happy ale zeptej se odborníků já myslím že vyráběný luk je lepší než koupit v krámě co se vyrábí seriově na tom luku se neřeší většina vad dřeva proto jestli chceš kvalitu tak si to nech udělat jestli se nebojíš připlatit tak bych já osobně si nechal udělat tisovej ale ten je drahej uvidíš co řekne cornus a ostatní lidi co maji v tomto praxi Wink
_________________
V celku rád používám slova "nevim" a "asi"
vím, že to není vhodný vyjadřování, ale doopravdy si nejsem ve vším jistej na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
darey
Nováček
Nováček


Registrace: 27.3. 2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2014 11:40 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, chcel by som sa spýtať na http://vinedi.sk/sk/obchod/obchod.php?k=1&id=10 molegabet..co hovorite na vinedi, a co na molegabet? Vhodný pre začiatočníka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
oravec
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 5.2. 2009
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: st únor 19, 2014 10:13 pm    Předmět: Citovat

Walter robí pekné luky,videl som ich aj naživo na jednej akcii,no toľko ľudí stálo v rade lebo chcelo strieľať že ja som to nakoniec nevyskúšal... no ty musíš vedieť či je to pre teba to pravé.každému sa páči iný typ luku.mne konkrétne tiež longbow. no aký kúpiť? to záleží aj od financií,od toho či ťa to bude baviť dlhšie (ak nie potom je zbytočná investícia do drahšieho luku,lenže dopredu to asi nikto nevie či a ako dlho ho to bude baviť) ja už strieľam pár rokov tak mne by obyčajný jaseňový nestačil ak by som ja chcel luk od vinedi tak najskôr kompozitný longbow - ten je ale skoro dvakrát drahší ako jaseňový a musíš k tomu počítať aj šípy,chrániče...musíš sa naučiť nahadzovať tetivu aby si ho nezlomil alebo neohol rameno - a to ak by sa ti stalo na 180 eurovom luku asi by ťa to mrzelo - (neviem či si úplný začiatočník alebo už strieľaš)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Samorost
Nováček
Nováček


Registrace: 8.8. 2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 11:37 am    Předmět: vinedi.sk Citovat

Zdravím vás a přicházím s otázkou a prosbou o radu.
Po dlouhém hledání jsem našel co jsem hledal na stránce vinedi.sk.
Rád bych se zeptal na váš názor na jejich luky, popřípadě zkušenosti a rady, který zakoupit. Jakožto neznalec si třeba nejsem jistý, jestli je jasanový longbow to pravé. Předem děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.