Welcome to www.lukostrelec.cz

 

Hlavní menu

Diskusní fórum

Členové ATL
Soukromé zprávy
Odkazy
Ke stažení
Domů
Kalendář akcí
Luk.Liga - XLSX
Luk.Liga - PDF
Stanovy ATL ČR

Témata

Seznam témat

Začínáme
Historie
Vybavení
Pravidla
Turnaje
Sportovní a 3D
Názory a polemiky

Partněři projektu


Kluc-elektromateriál s.r.o.


Servis

Váš účet
Napište nám
Doporučte nás
Napsat článek
Statistiky
Archív článků
Hledání
Právní výhrada

Hledání



Pokročilé vyhledávání

Diskusní fórum


Toto fórum bude uzamčeno, své příspěvky pište do nového fóra: http://lukostrelec.cz/subdom/forum/

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Luky od Arniho
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tekt-Vis
Nováček
Nováček


Registrace: 5.3. 2012
Příspěvky: 14
Bydliště: Louňovice

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 11:24 pm    Předmět: Citovat

Fucker: Aby nedošlo k omylu - odpověď byla jak to mám pocitově. Nemyslím, že bych cítil stacking - tuhnutí - prostě pocitově mi to přijde agresivnější, nicméně je to plynulé zesilování odporu. Nevnímám to ani jako problém, nebo chybu, je to jenom můj laický pocit. Jak jsem psal, při nátahu se chová příjemně, kultivovaně.
Souhlasím, že krátký luk je citlivější - ale to jsem chtěl - mám na to vlastní názor - čím citlivější luk na začátek, tím víc mě donutí pracovat na technice. Možná jsem průkopník slepých cestiček, ale budu si za tím stát, dokud si to na sobě nevyzkouším. Jestli je střed špatně zvolený nedokážu zhodnotit a nechci - věřím Arnimu, že to dělá dobře, a že si myslím, že dělá u nás nejlepší luky (nebo jedny z nejlepších) a tak to neřeším a řešit nebudu. Navíc si myslím, že jsme v pásmu spekulativních argumentů a plácání, kterých je na tomhle celém diskusním fóru víc než dost.
San: Na 182cm mám nátah 27" a to střílím (26" jsem zkoušel s kapku víc ohnutým loktem a pootočením). Možná mám špatnou techniku, což bych s tebou rád probral, až si půjdeme zastřílet, ale ob den měřím nátah. To co vidím u sebe za problém a co má vliv na soustřel je, že při střelbě nedokážu zjistit o kolik se jednotlivé nátahy liší. Z toho důvodu to měřím po střílení nebo mezi sériemi se stejným zaměřováním na terčovnici. Ještě uvažuju o natáčení videa, nicméně si říkám, že je to o praxi, a že po deseti tisících výstřelů bude ten rozptyl nátahu mnohem menší. Navíc techniku trénuju u zrcadla s ohnutým klackem co má sílu tak 10#.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fucker
Nováček
Nováček


Registrace: 8.11. 2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 9:01 pm    Předmět: Citovat

To co tady popisuješ není otázkou nárustu síly luku při nátahu ale stacking. Je úplně jedno že má luk třeba nárust sily na jeden palec 4 libry..ale i když toto má... tak luk se musí tahat v naprosté pohodě tedy plynule a v konečné délce nátahu klasicky 28" musí být "uleva" -uvolnění. To že je tak krátký luk choulistivý na dobře provedenou techniku výstřelu je samozřejmé...čím kratší luk tím je citlivější do výstřelu. Tyto délky luků jsou především určeny k lovu ...aby se vlezl na posed nebo do stanu a pro 3D kde se nestřílí dlouhé vzdálenosti. Je dobré používat na tak krátké luky těžké šípy podstatně se zpřesní i klidně 15 grains na libru. Ten 56" má na svou délku špatně zvolený střed. To je střed tak pro 60" délku i 58" bude stackovat..můj názor laika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 6:12 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
nechci rejpat ale ja jses vysoky kdyz tahas luk na 26 palcu ?

san


dobra otazka, ale sam Arni netaha na viac ako 27 Wink dokonca tusim 26,5 Smile ja mu furt hovorim ze ma spatnu techniku Laughing Laughing Laughing
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 5:58 pm    Předmět: Citovat

nechci rejpat ale ja jses vysoky kdyz tahas luk na 26 palcu ?

san
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vason
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 157

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 10:04 am    Předmět: Citovat

Tekt-Vis napsal:
Jsem začátečník, takže to berte s rezervou. Scalpel mám pro to, že méně odpouští chyby a tak je líp vidím, a také pro to, že je skladnější do auta a můžu střílet kdykoli a kdekoli - stačí zastavit a na balík sena/slámy nalepit terč a nastřílet pár desítek šípů. Po nastřílení cca 1000 šípů (střílím tak 100 denně), musím říct, že se chová velmi kultivovaně při střelbě při různém nátahu. Mám 45# na nátah 27" a zkoušel jsem nastřílet jak nátah 26", tak 27,5", ale je to v pohodě - jenom je cítit agresivnější nárůst tahu luku na každý palec. Nicméně nátah je stále plynulý. Pro větší nátah je možné mít i 58" luk - mně stačí tenhle 56". To co se mi líbí, a co jsem očekával, je při krátkém ruku ten pocit nárůstu energie, síly, při nátahu a přenos do šípu. Když se povede výstřel je to nádhera, když ne, tak je to hned poznat, kde byla chyba.


Sakra na "zacatecnika" jak se oznacujes to je dost podrobny popis Wink Super info, diky Thumbs Up
_________________
Nikdy nic neni tak jak se zda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Tekt-Vis
Nováček
Nováček


Registrace: 5.3. 2012
Příspěvky: 14
Bydliště: Louňovice

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 11:33 pm    Předmět: Citovat

Jsem začátečník, takže to berte s rezervou. Scalpel mám pro to, že méně odpouští chyby a tak je líp vidím, a také pro to, že je skladnější do auta a můžu střílet kdykoli a kdekoli - stačí zastavit a na balík sena/slámy nalepit terč a nastřílet pár desítek šípů. Po nastřílení cca 1000 šípů (střílím tak 100 denně), musím říct, že se chová velmi kultivovaně při střelbě při různém nátahu. Mám 45# na nátah 27" a zkoušel jsem nastřílet jak nátah 26", tak 27,5", ale je to v pohodě - jenom je cítit agresivnější nárůst tahu luku na každý palec. Nicméně nátah je stále plynulý. Pro větší nátah je možné mít i 58" luk - mně stačí tenhle 56". To co se mi líbí, a co jsem očekával, je při krátkém ruku ten pocit nárůstu energie, síly, při nátahu a přenos do šípu. Když se povede výstřel je to nádhera, když ne, tak je to hned poznat, kde byla chyba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
staso
Stálý přispivatel
Stálý přispivatel


Registrace: 2.11. 2009
Příspěvky: 477
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 11:36 am    Předmět: Citovat

Tekt-Vis napsal:
od prvního června si užívám nový Scalpel 56" 45#


Hurá, konečne niekto kto má Scalpel Smile Zaujímalo by ma aký dlhý máš náťah a ako si pocitovo spokojný s lukom v plnom náťahu?

Predsa len je to krátky luk a tak by som rád vedel pokiaľ sa až dá ťahať a dokedy je náťah ešte príjemný...

Inak luk vyzerá super Smile
_________________
Archery is meant to be simple, not easy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 7:20 am    Předmět: Citovat

Tekt-Vis napsal:
od prvního června si užívám nový Scalpel 56" 45#


gratulujem:-)
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tekt-Vis
Nováček
Nováček


Registrace: 5.3. 2012
Příspěvky: 14
Bydliště: Louňovice

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 12:32 am    Předmět: Citovat


od prvního června si užívám nový Scalpel 56" 45#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ludek
Grafoman
Grafoman


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Předměřice nad Labem

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 3:08 pm    Předmět: Citovat

Ale zase na druhou stranu, kdyz došlo u WA k úpravě instinktivní luk, aby to obsahovalo max 1/4 nepřirodního materiálu, nestelovací zámky. Tak mozná by neco takového mohlo teoreticky přijít i u LB. Když bude LB udělán tak, ze bude vážit jako např BB, co to bude mít společného z puvodním anglickým LB z tisu? Jen nad tím spekuluju. Protoze pod WA "zatím" co se týká materiálu madla, ramen, hmotnosti není zadné omezení, jen co se týká tvaru a délky luku a zakládky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Malá Louda
Nováček
Nováček


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 3:02 pm    Předmět: Citovat

Mam to smazat nebo to je poucne ?

Mysacku, dlouho me nikdo jako ty nepobavil, jak budu psychicky schopen musim te navstivit v klubovne. Nas linych a jinych zacina bejt malo.

San
_________________
Prostě a jednoduše Malá Louda od Loudy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 12:00 pm    Předmět: Citovat

no, tak nemachruj ...

SAN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 12:15 am    Předmět: Citovat

Fuckere,

muzes prosim uvest svuj zdroj, kde si se dozvedel ze se pripravuje celosvetova zmena pravidel ? A pro jakou lukostreleckou asociaci ?

Pro FITA to urcite neni, 3Dckari taky neblbnou a jinak se na celem webu zadna zminka o regulaci kategorii Longbow dle vahy luku neni. Co neni na Internetu to uz dnes skoro neexistuje.

Mohl bys proto uvest svuj zdroj , popripade neuvadet tady bludy ktere jsou v tom pripade jenom vyplodem tvych snu nebo zboznych prani ?

Anebo si sw tuto informaci vycetl na BEZNYCH LUKOSTRELECKYCH FORECH?

San
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tulak77
Grafoman
Grafoman


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 2096
Bydliště: Pataš

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 11:37 pm    Předmět: Citovat

inak nie zeby to stale spadalo do tejto temy ale ten limit podla vahy v kategorii LB zaujima aj mna .... to som naozaj vazne este ani nepocul ... ale som clovek otvoreny a som si vedomy toho ze to o com neviem alebo som o tom nepocul nemusi automaticky znamenat ze to neexistuje . Preto sa rad dozvedam nove veci .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 11:17 pm    Předmět: Citovat

video som nenatacal ja, len som ho dal dokopy, takze sa necitim byt kompetentny vyjadrovat sa... iste ale je ze ten satori urcite 2,5 kg nema...

a zaujimalo by ma kde sa da precitat debata o tom obmedzeni vahy LB? mozes dat nejaku linku?
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fucker
Nováček
Nováček


Registrace: 8.11. 2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 10:52 pm    Předmět: Citovat

To je jako ukazovat lidem dvě rozdílné věci....se stejným názvem:-)...a přitom je mezi nimi diametrální rozdíl který se nedá takto laicky prezentovat....Co si Pallo zapomněl dodat je že ten Satori se středem ze sklolaminátového slepence má o proti tomu druhému luku podstatně větší váhu než ten celodřevěný střed.
Satori ve sklolaminátové verzi středu váží dle mého názoru 2,5 kg a ten samick jen 0,75 kg.
Takže ten výsledek je naprosto samozřejmý protože lehký střed těžko pojme energii která je po výstřelu v luku.....udělej test se stejně těžkým lukem a pak můžeš posuzovat...bohužel by jsi musel udělat i to že by to držel stejný člověk protože i posazení dlaně na luku má vliv na handschock...

Takových úprav jako lepení sklolaminátových slepenců, micartových vložek, vylívání olovem dřevěných středů nebo dávání kovových věcí do luku je už tolik že se světově připravuje změna pravidel u LB kde tyto luky už budou jen do určité váhy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 8:39 pm    Předmět: Citovat

SanDuro napsal:
To je jak reklama v televizi , akorat se mi nikdy nepodarilo sehnat ten "BEZNY PRACI PRASEK" .

Nevite nekdo kde koupim COMMON LONGBOW ?

San Twisted Evil


presne tak to aj bolo myslene:-))) ale len tak medzi nami (a ja dufam ze to nikto necita:-) ide o samick verna...
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysa
Grafoman
Grafoman


Registrace: 25.9. 2006
Příspěvky: 4466
Bydliště: Praha - Radotín

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 8:32 pm    Předmět: Citovat

protože jsi líný. Já jiný, než běžný prášek nekupuji. Všechno prádlo dám na hromadu, posypu ho běžným práškem a našťouchám do běžné pračky s nízkými otáčkami. Prádlo dostane běžnou univerzální barvu a už ho nikdy nemusím třídit. Banana
_________________
Důvěřuj Aláhovi, ale napřed si uvaž velblouda.
Prorok Mohamed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SanDuro
Grafoman
Grafoman


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 1663
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 8:27 pm    Předmět: Citovat

To je jak reklama v televizi , akorat se mi nikdy nepodarilo sehnat ten "BEZNY PRACI PRASEK" .

Nevite nekdo kde koupim COMMON LONGBOW ?

San Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 2:25 pm    Předmět: Citovat

kratke video, na ktorom je porovnanie handshocku Satori vs. nemenovany LB:-)

http://youtu.be/z6sP4a9w8Os
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Glein
Nováček
Nováček


Registrace: 1.1. 2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 12:57 am    Předmět: Citovat

Tak jsem se dnes stal pyšným majitelem Satoriho. Zítra objednám šípy (zvyšuju sílu luku o cca 8 liber, takže potřebuju nové) a začne to!

První pocit byl, že těch 8 liber víc není vůbec poznat, a druhý byl proč jsem s tím tak váhal :)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 2:45 pm    Předmět: Citovat

ak mate chut a cas zbehnite na tuto akciu... Arni bude k dispozicii aj s nejakymi lukmi:-)


_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mh
Nováček
Nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 9:47 pm    Předmět: Citovat

Byl jsem s p.Satorim a Koradem ve skupině. Protože většinu terčů jsem střílel hned po nich, měl jsem dost času zblízka koukat, jak to dělají. A čuměl jsem! Korado to Satorimu skoro vůbec nekazil, a když mu před tím dobře naladil šípy, mrskali tam pak spolu "jedenáctky", až jsem jim to záviděl. Satori je fakt "švihák" a dobře sladěné šípy posílal k terčům radost pohledět. Jestli se ti dva ještě víc skamarádí, budou mít ostatní LB-isté co dohánět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Korado
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2011
Příspěvky: 84
Bydliště: Desná v Jizerských horách

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2012 8:28 am    Předmět: Citovat

14.4. na závodě 2x20 FITA 3D v Srbsku ( u Berouna) si Satori užil turnajovou premiéru. Sobota byl čtvrtý den co ho vlastním a hlava s nim není ještě tak s žitá. Měl jsem zde několik chyb kde jsem byl moc vysokej, zbytečně jsem nadsadil ( zvyk z Jekylla), no a pak nějaké své kopance při vypouštění. Celkové pořadí bylo ovšem příjemné na premiéru :
1. Satori
2. Jekyll
3. Cháron
Přeji všem majitelům Satoriho, ať si s ním střílení užívají minimálně tak, jako já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 11:44 am    Předmět: Citovat

alwarez napsal:
Kolik to dostreli?


mne asi tak 30 metrov:-) zatial mi to staci:-)
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alwarez
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.7. 2009
Příspěvky: 2333
Bydliště: Severni Karolina USA

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 11:43 am    Předmět: Citovat

Kolik to dostreli?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Korado
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2011
Příspěvky: 84
Bydliště: Desná v Jizerských horách

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 11:03 am    Předmět: Citovat

Oproti mému Jekyllovi splňuje kategorii LB i ve FITA pro svoji délku 64. To byl hlavní důvod proč jsem v loni přemýšlel o novém luku. Když jsem vyzkoušel v Adršpachu Satori, tak mě jeho vlastnosti natolik nadchli, že mé váhání zda má cenu kvůli FITE kupovat jiný luk, nebo mít současný a jít do kategorie IB, dostalo nový rozměr. Začal jsem řešit zda mám dále střílet s Jekyllek, když je možnost mít tak příjemný luk jako je Satori. Můj Jekyll je 62", 45 lb, sklo-bambus-sklo, střed z vrstvených mm dýh ( krásná práce). Satori 64", 45lb, carbon-bambus-sklo, střed sklolaminát a bambus. V porovnání s mým Jekyllem je daleko příjemnější na nátah, má těžší, mohutnější a nejspíš stabilnější střed, přijde mi také klidnější výstřel a i rychlost bude vyšší, má více středové okno. Handshock, tak ten přátelé, s tímto lukem nepoznáte.
Měl jsem také možnost střílet s posledním modelem Jekylla od Pavla Ostena a zde jsem již nějaký větší rozdíl nepociťoval. Rozhodně je Satori špičkoví luk a osobně jsem zatím z lepšího nestřílel.Takže Tomáši děkuji a posílám pozdrav do Valteřic
Big Ups hello1 thumbleft
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pallo007
Grafoman
Grafoman


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 1428
Bydliště: Senec

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 10:12 pm    Předmět: Citovat

Lee napsal:
lépe , příjemněji a rychleji to střílí Smile jinak nic Smile


no asi tak:-) plus v mojom pripade je to LB aj podla FITA zakonov a je o par libier slabsi...
_________________
Ne hava ne keman, ve ne kemankeş, ancak erdiren menziline tiri nida-yı Ya Hak
(It's not the wind, the bow nor the archer, its only God who brings your arrow to its target)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lee
Nováček
Nováček


Registrace: 9.6. 2009
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 10:06 pm    Předmět: Citovat

lépe , příjemněji a rychleji to střílí Smile jinak nic Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jas
Grafoman
Grafoman


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 2772

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 9:58 pm    Předmět: Citovat

Možno neúctivá otázka, čím je to nové okrem inak farebných dýh ?
_________________
J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra www.lukostrelec.cz -> Luky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další
Strana 2 z 25

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Forums ©

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
=-Lucínkovo->
Veškeré texty jsou duševním vlastnictvím sdružení Lukostřelec.cz - plné znění právní výhrady zde.